Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Ahoj Peha, Pisala si,ze svadbu budes mat v Hotely Gavurky? Mohla by si mi prosim ta povedat aky maju maximalny pocet ludi?Pocula som ze sa tam mac ludi nezmesti a taktiez kolko to bude vychadzat na osobu aspom priblizne prosim ta? Dakujem :-)
Odpovedať
fifitko dakujem za info,ale ty si Braniciach svadbu nemala?
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, my sme mali svadbu v kulturnom dome v Techovej a fotili sme sa na Chlebe a v Budatine. Sobas bol v kostole. Hotel Gavurky je pekny, ale max pocet hosti je okolo 40, inak interier je fakt pekny, dokonca ma aj super terasu :-) ktora je kryta, keby prsalo
Odpovedať
ahojte baby..ako sa mate? fifi..teba som uz dlho nevidela teda..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, nuz pracovne povinnosti :-N ale na chvilu relaxujem, dnes som slamena vdova a tak travim volny vecer s maminou ;-) zajtra ideme na vylet do BA 8-) ako si pokrocila s vodicakom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Nika, vitaj medzi uz manzelkami :-D ukazes nam nejake foto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem :-) No keď budú tak "hádam" ukážem... Ak to nebude veľmi zlé... :-o ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale joooooj, este som nevidela skaredu nevestu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vieš, všetko je raz po prvý krát... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no toho sa vobec neobavam..... ;-) ozaj, pokracujes v studiu, ked skole udelili aj druhy stupen? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Prihlášku som síce podala, ale ešte neviem, či nastúpim... do januára ešte čas... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne, casu dost... a teraz vas beru bez toho prestupoveho semestra? nam totiz odkazali, ze kto nebude mat priemer do 1,5 tak si musi urobit nieco ako prestupovy semester od septembra do decembra a potom moze nastupit na druhy stupen. Samozrejme, ze vsetko spoplatnene 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ako hovoríš, tí ktorí výdu do priemeru, nastupujú až od januára, takže to budem mať aj lacnejšie... :-D To je jediné plus tejto školy, pre ktoré možno budem pokračovať...
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to si potom dobra studentka :-p za prvak som mala priemer 1,4 ale udajne budu brat do uvahy priemer len statnicovych predmetov.... tak uvidime. za prestupovy semester chcu 5 litrov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No za 3 roky som mala vždy do 1,5 a za štatnice som mala 1,0 , takže štatnice mi to vylepšili :-D A berie sa do úvahy všetko, aj tie 3 roky aj štatnice, malo by sa to dohromady spriemerovať... No ale uvidíme, čo im ešte preletí hlavou... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sa pomaly lúčim. Ahoj Fifi, hadam nabudúce... ;-) Pekný večer.
Odpovedať
ahojte, som tu na skok ;-) tak u as som za dobry priemer mala tak akurat intrak a bola som rada...tiez neviem, rpeco nefungovalo nieco ako prospechove stipko ]-( ked uz clovek drti, nech ma aspon motivaciu
Odpovedať
Zuzka, Ano uz si spominam uz som videla tvoj album a mala si foto na lanovkach co chodia na Chlep a kabinka bola super vyzdobena.Pozerali sme sa na to s mojim nastavajucim a je to super napad.....v tej kabinke am toizto poziadal moj drahy o ruku...ako si si to zariadilia aby ti to tak vyzdobili?Poznas tam niekoho alebo to tam robievaju? :-)
Odpovedať
fifi..no dam vediet v pondelok,ze ako..mam skusky totiz..nervy uz aj zacali pracovat..ale zatial sa tvarim,ze som v pohode.. luko..to bolo riadne davno,ked bolo prospechove stipko..
Odpovedať
..cau Lei :-) ako sa ti dari? ..uz sa blizi odchod..tesite sa? tu je dnes uprsane :-S tak chceme ist na plavaren vecer...ako je v Ziline?
Odpovedať
ahoj moja..no tu dnes riadne lialo..ale zas som si precvicila slalom v dazdi..takze aj to by som mala zvladnut.. uz sa neviem dockat odchodu..
Odpovedať
..ja nemam rada soferovat v dazdi ]-( clovek nevie ako zareaguje auto a skoro nic nevidis, ked poriadne leje ..chudatka dievcata co sa dnes vydavali, asi im nevyslo pocasie :-S ..som zvedava ako vyjde nam 8-) uz mas kupene letenky?
Odpovedať
no tie,co mali o druhej tak lutujem..som hovorila,ze dnes by som sa nechcela vydavat..teraz je uz jasno..no aj tak..tie najlepsie hodiny boli skarede =-) co tvoje pripravy?
Odpovedať
..my uz mame vsetko x-) uz cakame len na obrucky..mali by byt koncom tyzdna, pravdepodobne skocime po ne v sobotu...juuuuuj ako sa tesim :-D ..a potom uz len overenie si casov a stretnuti s kadernickou, vizazistkou, nechtarkou, fara, organista, restika, floristka... ..nasi davaju piect kolace (este dokupuju suroviny) a buduci svokrovi tento tyzden idu nakupit nami vybrane vina
Odpovedať
mne akurat pisala vizazistka, ze je v zahranici a nestihne sa vratit...super, mozem zacat haldat
Odpovedať
..tak to nepotesi, Luko ak chces mozem ti poslat kontakt na jednu zo Ziliny x-) je dobra mam ju odskusanu
Odpovedať
no tak to mate celkom super..ze to tak ide.. hadam tie obrucky budu v pohode..lebo niektore sa teda stazuju na problemy s nimi..
Odpovedať
no len ZA je daleko, 45km od nas...neviem, ci by dosla do Turzovky? ale vdaka ;-)
Odpovedať
teda...jedna tych vizazistiek, co robia Zmenaren na STV je draheho klientka...len to by bola pecka za vizaz+za cestu z BA :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?