Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyborne ako vzdy... 8-( ale aspon uz mam pokoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa to tento rok ešte len čaká. Brrrr :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a segra ako je uz v ba a ako sa tam ma?
Odpovedať
Profilova fotka
No sestra je v Blave už skoro dva mesiace a je veľmi spokojná. Vieš, konečne sa jej splnil sen a býva sama :-D Len teraz má trochu starosti s malým, lebo doktorka jej povedala, že už sa pomaly začína pripravovať na svet. Ale zatiaľ je len vo ôsmom mesiaci :-| Tak hádam ešte nejaké dva týždne vydrží
Odpovedať
ahojte ;-) tak kedy je stretko? inac uz buduci tyzden dostaneme nasu cewe svadobnu knihu,uz sa velmi tesime na nu..... ;-) som zvedava ci sa bude tomu podobat ako sme si ju my v pc urobili...... :-) prajem vam krasny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite vydrzi...to je fajn ze sa jej tam paci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No bodaj by sa jej tam nepáčilo, veď majú nádherný byt v krásnom prostredí. Bývajú úplne v tichučkej lokalite a ešte k tomu tam má kopu stromov a prírody. A byt je v novostavbe (takej asi 5 ročnej). Takže to majú skvelé. A ako vy pokračujete s domčekom? Dnes som si asi vybrala obkladačky do kúpeľne a sprchový kút od rasub-a :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej ake? pomaly malujeme a hlavne sa snazime zbavit neporiadku co tam ostal :-| segra bytik kupili? ci podnajom
Odpovedať
Profilova fotka
Segra je v podnájme. Teraz dali žiadosť o nájomný byt, ktorý prideľuje mesto. Tak čakajú, či sa niečo podarí. Ak nie, tak o nejaký rok alebo dva by si chceli kúpiť svoj. Ale radšej by postavili domček, len v Blave je to dosť problém |-| Do dolnej kúpelne som predbežne vybrala smotanovú Avillu a hydromasážny sprchový kút Karolina. No možno sa to ešte zmení. Ale dnes ma nejako chytilo, že idem nájsť finálnu podobu našej kúpeľne :-D Včera sme chystali drevo na náš prvý záchod :-D Inak toho neporiadku sa aj ja najviac bojím. Toho sa ťažko a najmä dlho zbavuje.
Odpovedať
Profilova fotka
ved to a my mame este plno stareho haraburdia po byvalych majiteloch ]-( no dom v ba je asi ina cenova relacia :-D ale ved uvidia mozno sa ceny zmenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veď práve to, že to je úplne iná cenová relácia... Ale jeden nikdy nevie :-D A starí majitelia vám tam nechali aj nejaký nábytok?
Odpovedať
Profilova fotka
nastastie nie len, sporak a dres, ale menili sme dvere a sekali , takze je plno odpadu :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kuchynsky drez som myslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, ja som to pochopila :-D V byte už máte svoj nábytok, či idete všetko kupovať nové?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ideme kupovat novy..byt bol zariadeny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je najlepšie, aspoň budete mať všetko na mieru a všetko nové. Ozaj, skrine vám majú kedy dodať?
Odpovedať
Profilova fotka
na buduci tyzden by mali ..dufam :-) to som aj ja rada ako prenasat starý nabtok ktory nemusi pasovat.
Odpovedať
Profilova fotka
To prenášanie je najhoršie, pretože máš s tým starosti a ešte sa tým nábytok aj ničí. My sme prenášali síce len posteľ, lebo tú sme si kupovali do bytu, ale už ma to úplne rozčuľovalo. Ešte nám pri prenášaní aj zmokla :-N Som povedala, že kým nebudem bývať vo svojom dome, nekúpim žiadny nový nábytok
Odpovedať
Profilova fotka
ved presne...my sme tiez boli radi ze sme nemuseli nic kupovat..takto je to naj terza hladam spalnu...nemas nejaky typ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Spáľňu som ešte neriešila. Ale predstavu už mám. My tam budeme mať velikánsku posteľ a komodu. A to bude všetko. Vy chcete nejakú spáľnovú zostavu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez tak nejak postel nocne stoliky a komodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme videli našu vysnívanú posteľ v jednom obchode v meste. Ale skôr než sme si ju stihli kúpiť, zrušili predajňu :-S A teraz neviem, kde to budeme hľadať. Ale určite pôjdeme do Idey, tam je kopu nábytku a určite niečo vyberieme z katalógu :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ako sa mate? ja som posledne dni uplne vytazena..
Odpovedať
Cauky, Je tu niekto kto mal cirkevny svadobny obrad na Hrade Strecno a niekto kto mal hostinu na hotely Branica pri Terchovej??
Odpovedať
monikac ahoj :-) nam to ponukali lebosme chceli mat povodne v Thurzovej sobasnej sieniv Bytci, ale ta sa rekostruuje..ale uz sa nam to zdalo od nas daleko. vraj su tam aj zastresene priestory..takze ak je zle pocko, taks a fotit v interieri ;-)
Odpovedať
alebo interiery? :-D
Odpovedať
ahoj luko..ako sa dari?
Odpovedať
ahoj ;-) no, zacinam studovat matrose ...z netu...sa pripravujem na tych pravakov..uz som si objednala aj nejake new knihy... ;-) a ty..ako dopadla jazda?
Odpovedať
Cauky, Je tu niekto kto mal cirkevny svadobny obrad na Hrade Strecno a hostinu na hotely Branica pri Terchovej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, moni: hotel Branica je pekny, tym isto nic nepokazite. Je to uz sice davnejsie, ked som tam bola, ale je situovany v krasnom prostredi, vhodny aj na suprove svadobne foto x-) skusenosti so svadbou na hrade nemam....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?