Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
slniecko..pekny den prajem ;-) ja sa pojdem pomaly pochystat na jazdu..teda ak budem vobec jazdit..
Odpovedať
no kati, klobuk dole...jjk ti budem zavidiet , ked uz ho budes mat....a mna to este len caka, bojim bojim :-N
Odpovedať
no ja som zvedava,ci ho spravim..mam obavy akosi.. ty kedy planujes zacat?
Odpovedať
nooo, chcela som v jeseni..no neviem ako pri prvakoch tak ak nie tak az na jar..momentane aj tak druhe auto nehrozi...sme rozmyslali,d rahy mal moznost kupit od kamarata to na ktorom ho povezie: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a mne nechat KIU ale nakoniec sme sa dohodli, ze ked sa chceme o dva tri rocky stahovat, tak radsej usetrime peniazky tam
Odpovedať
no vodicak si mozes spravit..a auto sa kupi neskor..ved ked je uz jedno,tak zatial staci..
Odpovedať
ale hej...vsak ja mam motivaciu, ked chce cez vikend kukat fotbal, ja mozem sadnut do auta a vyrazit do ulic :-D x-) no a ako ti idu jazdy?
Odpovedať
no to mas teda super dovod :-) ale kopec ludi ma soferovanie ako zalubu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Čo tu nové? Prišla som vás pozrieť. konečne troška času... 8-)
Odpovedať
veronika..ahoj..ty si mala teraz svadbu? sa pochval..
Odpovedať
Profilova fotka
Hej mala :-D Bolo to užasné, super, jedinečné, neopakovateľné... ani to neviem slovami popísať. :-) :-) :-) Akurát to hrozne rýchlo ubehlo a som smutná že už je to za nami... |-|
Odpovedať
ved urcite si najdes zas nieco,co mozes planovat :-) a budu aj nejake foto? ja som sa hned po svadbe pustila do vodicaku..takze sa vobec nenudim..
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa toho aké tie fotky budú... ;-) No ja som si robila vodičák ešte v 17tke, takže z tohto asi nebude nič :-N Ale ja si určite niečo nájdem... Veď po svadbe sa všetko začina a nie končí... Však? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my tiez este nemame profi fotky..ale ani mi to nevadi.. svadba je len zaciatok spolocneho zivota..takze planovat sa bude urcite vela toho :-) ako deticky a pod..
Odpovedať
Profilova fotka
Máš pravdu. A čo vy už planujete nejaké bábo? ;-)
Odpovedať
este nie..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes tu nikto nie je? :-| Chcem sa vám pochváliť, že budem mať synovca. Sestre to doktorka nechtiac prezradila. :-D
Odpovedať
jej..super :-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už sa teším, aspoň nebudem mať problém, aké vecičky kupovať :-N
Odpovedať
no to ano..snad dobre videla..lebo kamoska az do porodu myslela, ze bude holka...jej povedali..no a je z nej David :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to som tiež počula, že sa to stáva. Sestre nechtiac povedala, že to bude riadny chlapisko :-D
Odpovedať
tak to potom asi bude :-D potom napis, ake meno vybrali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už mali vybraté Samuel. Ale hrozí, že mal v jednom týždni meniny a možno aj narodeniny. Tak teraz vyberajú iné. :-)
Odpovedať
kraaasne meno...teraz sice dost frekventovane...ale pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa páči, ale zrejme ho nedajú. Majú v zálohe ďalšie štyri a to Dominik, Marek, Jakub a Juraj Ja by som si z nich asi nevybrala :-|
Odpovedať
tak to ja hej..na Mareka mam slabost...to by som si vybrala ja..ale k nasmu priezvisku mi viac sedi Tomas ;-) inak same frekventovane mena si vyberaju...ale ono ta moda sa dost meni, takze je to jedno, mena su to pekne :-)
Odpovedať
ahojte kocky :-D tak predsa to tu trosku zije... len obcas sme rozbehane akosi, vsak? a este ze je tu luko a slniecko... ved este planuju svadbu, tak mame furt svadobnu naladu aj ako vydate panie :-D :-p my sme boli teraz v sobotu tiez na svadbicke, tak som si pripomenula aj tu nasu trosku... vydavala sa moja druzicka ;-) tak to bolo take mile... a nadherna svadba x-) aj ked lialo ako z krhly, ale to im prsalo stastie a pozehnanie... Kati - drzkaj sa na vodicaku, ty to zvladnes... ale asi bude problem v UK s opacnou stranou,nie? :-N Jani - to je zlate s tou sestrou, ze sa preriekla doktorka... ale ved to je vlastne jedno, len nech su zdravi x-) Inak k tym menam - mojou srdcovkou sú: Jakub, teraz sa mi zacina pacit aj Tobiáš a z dievcenskych Klara alebo Ester (aj Zoja je zaujimave) :-)
Odpovedať
zoja a ester su super x-)
Odpovedať
:-D len aby ich schvalil aj manzel este...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Jani to je super...takze kupujes modre dupacky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no presne tak... Už som niečo zajednávala u kamošky v utorok ráno. Škoda, že som to už vtedy nevedela. :-N Ale dala som tam modré body... Takže to sadne :-D ako bolo u zubárky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?