Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
aha..no mas to dobre vymyslene ;-) ..potom sa pochval, ze ako zavoj :-D
Odpovedať
zavoj je uuuuzasnyyyyy, ja umrem :-D krasne sa trbliece...jednoduchy, aky som chcela (teda keby mam ine saty, beriem spanielsky)...dlhyyy...skoda, nie az po zem ale je mi pod kolena tak asi do pollky predkolenia... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
..si nejaka nebezpecne rychla :-D odfot a pridaj do albumu, som zvedava ;-)
Odpovedať
no uz je v albume Blizsie k realite ale pokusim sa aj na mne vyfotit... :-N
Odpovedať
..hej tam som videla, ale lepsi by bol keby si sa odfotila s nim ;-) to mate postu tak blizko?
Odpovedať
ano 5 minut a nebolo tam vela ludi ;-)
Odpovedať
..odkial budes mat subor na cepcenie? a kolko to bude cca stat?
Odpovedať
no vrajs u to nejake tri tetusky co spievaju...neviem tusim aj v nejakom subore, zaplatime 1500,-...ale cepcit ma budu asi druzicky :-N oni len pridu zaspievat v krojoch...tusim su od nas z Turzovky ale mama to zajednavala
Odpovedať
..aha, no tak to je super cena, lebo nam v restike ponukali subor a stoja 6 000Sk, to sa mi zda dost vela..preto ich nebudeme mat :-( ..tak budem musiet vymysliet nejaku nahradu..asi poprosim svedkynu, nem ma odzavoji ;-) a nasadi na hlavu satku xixi
Odpovedať
no u nas to vraj robievaju slobodne hostky na svadbe alebo teda druzicky ;-) tetusky len hodia par ludoviek :-D idem stiahnut zatial provizorne foto a potom ti hodil link, bo ma v rychlosti nic lepsie nenapadlo ako nocna kosielka...na seba k zavoju :-D
Odpovedať
...no kraaaaaaaaasne :-D tak to sa moooooc tesim xixi
Odpovedať
..je prekrasny, uplne jednoduchy, ale napriek tomu nadherny x-) myslim, ze sa ti bude velmo hodit k svadobnym satam..mimochodom aj ja som o nich premyslala ;-) ..btw aj ty vyzeras smrncovne v nocnej kosielke xixi
Odpovedať
Článok sa načítava...
no dik hlavne ta podprda pod nimi :-D idem to trocha okresat a hodim ho sem ;-) k mojim satkam som chcela jednoduchy...aj ked na spanielske mam slabost, no faaakt sa mi nechce davat take velke peniaze za zavoj, aj ked su nadhenre :-)
Odpovedať
..aj mne sa velmi pacia, lae k mojim satam sa nehodi spanielsky zavoj..a tiez sa mi nechce zan davat nekrestanske prachy :-( ..ja mam kratsi zavoj, mam ho v albume na modelke
Odpovedať
ten je uuuuzasnyyyy x-) x-) x-) a uces budes mat tiez podobny? aj s korunkou? ja budem bez inak mam podobny snubny prstienok ako ty ;-)
Odpovedať
..dakujem ;-) uces budem mat iny a bez korunky, mne totiz to vobec nepristanu ulizane vlasy...budeme ho skusat tyzden pred svadbou..a aby som mala viac viasou kupila som si clip in pricesok :-D ...fakt mas podobny prstienok... x-) mas ho niekde na obrazku?
Odpovedať
no baby..vidim,ze sa poctivo pripravujete :-)
Odpovedať
nie..neda sa mi dobre vyfotit..ale strasne sa podobaju :-) no ja mozno tiez budem mat nejaky pricesok...sak z tych mojich jemnych vlasov ani drdol sa nabude dat urobit a chcela by som to nejak takto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len trocha nizsie lebo nad pojde este zavoj...no len to budem musiet asi kupit bo ani nahodou tolko vlasov nemam :-N
Odpovedať
cau lei..ako vodicak? ..uz kupene letenky naspat do uprsaneho Londyna? xixi
Odpovedať
slniecko a kde si kupila pricesok? ahoooj kati ;-)
Odpovedať
..tebe sa to bude Luko hodit..vzhladom na tvoj typ tvare, mne veru nie, aj ked sa mi taky uces velmi paci... ..ja si necham bud rozpustene vlasy, alebo nieco take ako mas ty v albume pod nazvom: ofinka moze byt.. :-x ..clip in som si kupovala na ebay a som s nim velmi spokojna...
Odpovedať
hm, tak nist ja na ebay nehrozi ja sa v tom nevyznam :-S ale poradim sa s kadernickou a urcite nieco zozeniem aj tu :-) no ja mozno tiez dam ofinku...asi zoberiem fotky k SImonovi (moj kadernik) a nieco vyberieme, aj ked on ma cesat nebude, bo je v BA :-(
Odpovedať
..ale ebay je v podstate jednoducha, ak budes chciet polem ti link ..len sa tam treba zaregistrovat a mozes nakupovat x-) hlavne je to tam o mooooc lacnejsie nez co sa ponuka u nas.. ..presne aj ja mam stiahnutu tu fotku a ak sa mi ten uces bude hodit, tak snad sa mojej kadernicke nieco take podari vykuzlit na hlave ;-) ..ina to heslo co mas v pase je moje najoblubenejsie ;-)
Odpovedať
slniecko..no dnesne volno vyuzivam na ucenie a zrejme budem este aj jazdit.. letenky uz su kupene x-) sa normalne tesim,ze budem spat v uk x-) x-) x-) luko..jedna baba z pb ma rozne pricesky..teda mala..neviem ako teraz..
Odpovedať
..a kedy letis spat? ..ja by som zase letela na Slovensko, kedze je tak pekne pocasie :-N drahy sa uz tesi na nove prostredie? ..neboj vodicak zvladnes, aj tak po tom treba veeela jazdit a tak nabrat skusenosti
Odpovedať
lea..no budem si to tu sledovat...hlavne trafit tu spravnu rysavu farbu :-D slniecko: ten vyrok je od mojho oblubeneho filozofa Friedricha Nietzscheho ;-)
Odpovedať
..nepovedal este nieco take: odkedy som prisiel na svet, neprisiel som na nic lepsie? :-D
Odpovedať
jaj no az taky odbornik nie som,netusim, ale prave som si kupila dve knihy a ma velmi dobreee vyroky ;-) inak na vyroky je najlepsi Oscar Wilde....uplne trefny a nadcasovy ;-)
Odpovedať
..tak ten ano, britsky suchy humor obcas fascinuje :-D no idem sa pustit do citania..nech len cely den nebrouzdam po nete ]-( ..dik za prijemny pokec pa ;-)
Odpovedať
ok, pa pa, ja si to uzivam bo vynimocne mam net...drahy ma skolenie a tak nepotreboval PC
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?