Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Linduš, no a to je len prvý mesiac a teraz to pôjde stále rýchlejšie a rýchlejšie...My už o chvíľu oslavujeme rok. Uf, ako to rýchlo ubehlo :-.
Odpovedať
Profilova fotka
veru ti to mas za chvilu tu a uz si nieco vymyslela ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Zrejme si urobíme takú druhú malú svadobnú cestu. Ale už sme si kúpili na výročie fúrik :-D Ešte ho musím pomaľovať
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry napad ten furik .....inspiracia do buducna :-D a uz vies aj kam pojdete? ale som zvedava..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som taká zvedavá, takže mne to nevadí. ;-) Rozmýšľame nad tým, že by sme šli na pár dní do Podhájskej. Buď stanovať alebo do nejakého penziónu. Ale až keď budem mať istotu, že bude pekné počasie. Teraz sa má zase budúci týždeň dosť ochladiť. Takže to naozaj necháme až na toho 18-teho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to znie lakavo.... :-) tak sa maj dnes pekne, my este mame poradu a potom konecne dom :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj tebe pekný deň, ja to tu zase vidím tak do siedmej večer :-(
Odpovedať
ahojte zilincanky ;-) ja sa uz tiez tesim na dovcu :-N :-D ale to bude na sk v ziline......doma. :-D no a radi by sme skocili na jeden den do janosikovych dier....... ak bude cas.....lebo moj postihnuty otcim uz bude prevezeny domov,takze budeme mat co robit....... :-( ale clovek musi verit.....a domace prostredie je najlepsie pre uzdravujuci proces... no a kedy by sme sa potom stretli? my to mame ale trosku komplikovane,ideme predat auticko.....atd..... uz musim ist..papapa a prajem krasny den.. ;-)
Odpovedať
mam to akosi rusne..ale hadam sa dalsie dni aspon troska ukludnia.. skusky sa mi blizia..ale dnes sa mi celkom dobre jazdilo..uvidime dalsie dni..jazdim takmer kazdy den.. rozmyslam,ze kedy by sme zas dali to stretko..povedze nejake datumy,ktore vam vyhovuju..tak po 11.8.
Odpovedať
lea ja az po 18.8. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
11.8. mam meniny :-D to by sme si mohli dat nejaky drink ;-) my mame 12teho vyberove konanie, tak potom by to slo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte u mňa by to šlo tak od 11.8.do 13.8. 18.8. už mám plný :-D Tam máme výročie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no snad sa dohodneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja mozem do 12.8 a potom az po 18.8 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
7.-8.8. som mimo ZA :-) vidim, ze je to komplikovane... asi to bude po 18.8. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dáme to na 20.8.? Aj minulý rok sme mali stretnutie presne v tento dátum. To by bolo pekné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej presne o rok x-)
Odpovedať
20. by aj mohlo byt..ale momentalne este presne neviem..
Odpovedať
čaute kočky, chystáte stretko???
Odpovedať
ahoj mati..ano.. tebe sa ako dari..sa neozyvas..
Odpovedať
mne?? pomááály :-D ty sa pochváľ, po svadbe, čerstvo vydatá :-) ako v manželskom živote, mužíček poslúcha???
Odpovedať
mati..nic nestiham..stale..a to som tri tyzdne po svadbe..zrejme to bude tou autoskolou.. ale inac nam to ide super..ani si neuvedomujeme,ze sme manzela..stale dobiehame ten zameskany cas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
halóóó, kde ste všetky? Nejako to tu zanedbávate :-D Konečne piatok a konečne trochu voľnejšie v práci. Dnes pôjdem domov možno už o jedenástej. Júj, ako sa teším 8-)
Odpovedať
ahojte baby :-) jani..to mas teda dobre..ja mam dnes autoskolu a aj cvicisko..takze ziadny oddych..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ale aký bude z tebo potom šofér :-D . Ale po tom namáhavom týždni mi to dnes dobre padne. Už nevládzem ťahať dvanástky :-|
Odpovedať
Ahojte, ja len tak provokačne :-D , o 20minút idem domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
provokaterky ]-( ja o 14tej :-D
Odpovedať
jani..no to ti verim..je to narocne.. mati..no ty sa mas :-N ale ja budem mat nedelu volnu..zajtra mam jazdu uz o siedmej rano..a do pondelka volno..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, drzim palce pri jazde, nech to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
ahoj..tak som spat doma.. fifi..no vobec mi to neslo..takze zrejme ma este niekde nasackuje cez vikend..neh si to poriadne precvicim..ty sa urcite chystas na janosikove dni..ze :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?