Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindi...krasny album....gratulujem.....aj ja sa uz tesim, kedy sa vsetky stretneme..ale hlavne musi byt dobre pocasie....inac mame fakt super leto, ze? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, veru sme tu prevažne vydaté. Ale stále sa nám tu nejako páči :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uzasne ani ma nemrzi ze som v praci...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Muma paradne foto, dobre ste si vybrali fotografa, sa k vam hodi...taky nestandardny. Aj sa s tymi fotkami pekne pohral. Ja si idem akurat dnes po vyvolane foto, sa tesim ze uz to mam za sebou, lebo skompletizovat to co komu bolo ako nocna mora. Nakoniec je to skoro 700 fotiek :-| Menej sa mi nedalo.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem peta...vidim ze na dalsom stretku budeme mat co robit...ja mam tiez okolo 600 foto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali tiež strašne veľa fotiek. Nakoniec som ich stlačila na 1300, ale vytlačených máme len nejakých 200. To bol však riadny problém, ich vybrať. Povedala som si, že ďalšie si budem dávať robiť postupne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ved ja som ich tiez tazko triedila. Tie vyvolane nebudu len moje, tak sa na stretku az tak nezapotime, ale jasne ze ja z nich mam najviac :) Nasla som na internete vyvolanie za 2,90, tak to nie je az taka palka. Este rozmyslam aj nad tou fotoknihou, ale este som sa nedokopala k tomu si ju vyskladat.
Odpovedať
Profilova fotka
a vies ako na to ja som tiez nad tym rozmyslala ale nie som az tak technicky nadana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si davala vyvolať fotky cez fotolab a tam sa dá urobiť aj tá fotokniha. Len si stačí stiahnúť ten software. Nie je to nič zložité. Stačí k tomu trochu fantázie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dnes som bola pracovne cely den mimo... vidim, ze ste tu preberali fotky... tiez ich mame vys 1200 kusov od fotografa a tych ostatnych ani nehovorim :-D vyvolanych je asi 160 kusov - na dva albumy a nejake dve sa najdu vo fotoramiku v obyvacke :-p rozmyslam tiez nad jednou velkou, len si neviem vybrat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzka, tento problém mám aj ja, tiež si neviem vybrať. Jedna sa mi strašne páči, len je na výšku a nie na šírku. A rozmýšľali sme, že by bola lepšia na šírku. A možno si dáme urobiť dve. Jednu na výšku a druhú na šírku :-D
Odpovedať
ahojte ;-) no a my pracujeme na cewe knihe a velmi,velmi sa na nu tesime.....dali sme si xl,to je 30krat 30 a na 42 stran,dali sme tam uz aj par fotiek zo svad.cesty.......bude to nadherná svadobná kniha..... :-) ale tolko sme sa uz na nej napracovali,tie malickosti....pozadie....a presne poukladat...podlasvojho poradia..... no uz nech to je hotove....zajtra to dufam dokoncime vecer..... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
smaily tak ju hadam potom donesies na stretko, ked tu budete, aby sme sa mohli od vas inspirovat ;-)
Odpovedať
petapalko a kedy bude stretko? my sme doma od 17,8. do 31.8.,ale medzitym budeme aj cestovat...... samozrejme donesieme na sk,lebo sa nou chceme pochvalit...som zvedava ako ju vytlacia....... :-) ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, už sme aj my doma... síce dovolenka teda nič moc :-( počasie doslova hrôza ... fíha, to máte riadne veľa fotiek... my sme na tom asi najskromnejšie :-p fotokniha musí byť super... Evi, a to vy máte nejakú inú ako u nás na nete? som na ňu teda zvedavá dúfam aj ja, že stretko bude, keďže som posledné nestihla kvôli kinu :-N tak dajte do "ringu" nejaký rozumný dátum... aby tu bola Evka a ešte aj Katka, nie? nech nás je čo najviac x-)
Odpovedať
ahojte baby moje..som sa konecne dostala k netu..ani po tej svadbe som si este poriadne neoddychla..stale cosi mame.. muma..mas krasne fotky.. ja som velmi zvedava na tie nase..ale este si budeme musiet teda pockat..co mne az tak nevadi..lebo viem,ze sa dockame :-) smaily..to fakt tu budes 17.8? to by som teda mohla cosi zorganizovat :-)
Odpovedať
ahoj Kati... no bolo by dobré niečo opäť "spískať", nie? ;-) ja som za stretkoooo 8-)
Odpovedať
ahojte ;-) no my asi az 17,8 cestujeme,ale moze sa stat ze uz 16.8. tak stretku by som sa velmi potesila,len kedy.... my mame velaaaaaa vybavovaciek...lebo moj postihnuty otcim uz bude doma,a vyzera tak ze maminka nasla byt,tak berieme hypo...a ked prideme,musime sa stahovat,teda moju maminku.....to budu fofry....... zatialpa, idem kuknut tu cewe.....inac aj v slovenskom dm mate cewe,staci ten softver a robite knihu..... papapa ;-)
Odpovedať
bam..no ja to mam v plane.aj jerryjanka mi pisala,ci bude este cosi :-) ahoj smaily..no dufam,ze vam to teda pojde dobre..tiez rozmyslam nad tou fotoknihou..len este pockame na foto od fotografky..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte konecne piatok :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som hore..ale moc som si nepospala..o stvrtej sa mily zobudil,ze ho boli zub :-S a to takto buntosime uz niekolko noci..stale sa zobudime.. a navyse mna hrdlo boli..vcera som si dala miesany napoj :-) a ten lad neurobil dobre ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez som za stretko :-)
Odpovedať
ahojte..uz vikendujete? =-)
Odpovedať
tiež sa mi zdá, že to tu akosi utíchlo :-N =-) ozaj Zuzi, ako sa ti páčila Bathory???
Odpovedať
ahojte ;-) lea vy dokedy ste v ziline?? ja sa tak tesim na zajtra...konecne volno...ale v nedelu ho nemam...no poobede hej....a musim sa uz dobre pripravovat na vikend,kedy mame zas len skolu...a uz aj take nepriame,priame skusanie na klientoch.....musim sa naucit aj to,co sme sa neucili... :-N :-D zajtra bude asi krasne u nas,ale do Alp sa nám nechce....ale zas skocime niekam na zamok,do parku....... a vy co? prajem krásny vikendik...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooojte, nikde nikto celý vikend? :-. Bam: na Bathory sme sa este nedostali, bolo to beznadejne vypredane ]-( ale konecne ju zacinaju davat aj v Maxe, tak tam asi pojdeme tento tyzden :-p dnes sme boli na hrebenovke vo Vratnej,bolo uzasne.... akurat mi "ruplo" koleno - prave a momentalne sa citim ako "d´pejrak" :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25, v maxe davaju bathorycku? ved som pozerala program do 30.7. a nebolo to tam nikde ...
Odpovedať
no teda, tu už nikto nechodí, keď sme manželky? :-( :-p kde ste sa presunuli, dajte vedieť aby som sa zapojila... na koníka? či ste na streche? :-p Zuzi: hej hej Bathory dávajú v Maxe od augusta... majú to na stránke v sekcii objednávky on-line to sme mali potom šťastie že sme v deň premiéry zohnali lístky... he to s tou nohou ma mrzí, dúfam, že to nie je nič vážne ty "pejrak" ;-) krásny večer všetkým... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jaylo: ano davaju aj predpredaj listkov, bolo to zas beznadejne na prve 3 dni premietania, a to sme tam boli minuly tyzden ]-( odporucam este chvilu pockat :-) bam: no mozno vsetky manzelky vcera relaxovali na slniecku konecne :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som si vcera vychutnavala slniecko pri ukladani podlahy :-D ale inak som rada ze je konecne teplo a dufam ze sa z polovickou pojdeme aj niekam kupat :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?