Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
barbarella, tak to klobúk dole... čo konkrétne študuješ? máš môj úprimný obdiv vzhľadom k stavu zdravotníctva na SK :-| sa niekedy bojím ísť po vyšetreniach, hm... ale k takémuto povolaniu musíš mať podľa mňa aj dobrý vzťah, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
studujem vseobecne, na zaciatku si mozes vybrat len ci chces byt zubar alebo hocijaky iny doktor a potom si robis spacializaciu...takze este rok, kym skoncim vseobecne lekarstvo a potom by som chcela bud internu alebo ocne, podla toho, kde bude volne miesto, ale vidim to skor asi na tu internu. ;-) s tym zdravotnictvom to veru nie je nic moc...ja som teraz na pol roka na erasme v nemecku a vidim, ze medicina sa da robit aj inak, ako na slovensku alebo v cechach :-| ale mas pravdu, ze cloveka to musi bavit, napokon ako kazde ine povolanie. a co robis ty? :-)
Odpovedať
aha, vďaka za objasnenie ;-) tak držím palce, nech si správne vyberieš... ja som "kancelárska" sila... pracujem v banke, teraz je to druhý rok... je to zaujímavá práca barb, som rada, že si medzi nás zavítala... idem aj ja asi spať... mi klipkajú oči už akosi |-| ešte k nám do témy dúfam zavítaš, keď nás je tu viac, tak niekedy nestíhaš čítať :-D brú nôcku...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze este niekedy zavitam :-) dobru noc!
Odpovedať
zuzi vdaka za fotky katuska vyzerala si nadherne, satky boli krasne, aj zavoj, korunka, aj uces, no proste nadhera x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeej katka ty si bola kocka......a zachvilku uz odcepcenie...... :-) krasny zvysok svadby prajem a nadherny zaciatok spolocneho zivota....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata, v noci tu bola poriadna burka, som myslela na Katku, ze ako im to dnes vyjde s tym pocasim na fotenie.... ale iod rana je jasno bez oblacikov a prijemne teplo, takze budu mat za sebou krasny svadobny vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..tak som konecne doma a som uz mamina......maly marcel sa narodil 7.7. o 20:20...50cm a 3960g...som rada ze to mam za sebou...ked sa pozriem na mojho syna aj zabudam na tu bolest pri kontrakciach....teraz hlavne citim bolest "tam dolu" lebo tam mam paradanu modrinu a este si nemozem ani poriadne sadnut.....no ale je aspon sranda....tak uvidim ako to vsetko zvladnem....
Odpovedať
ahoj Marcelka, strasne moc gratulujem k malemu obrovia ze si to vsetko krasne zvladla!! vela stastia a zdravia vam obom!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka x-) blahozelam ;-) krasny datum aj hodina porodu 8-) hlavne ze je malinky zdravy a silny, aj mamina to postupne zvladne... uz sa tesim, ako s nim niekedy vybehnes do mesta nam ho ukazat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uz by som aj rada vsetkych vas videla a hlavne pokecala...aj aj to pride....uz sa tesim na kocikovanie....len este musim chvilocku pockat
Odpovedať
marcelka, blahozelam k syncekovi, Marcel je krasne meno x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Marcelka! to je krásna správička... som na teba už myslela, že či je malý už na svete ;-) tiež sa pripájam ku gratuláciám, nech ste všetci traja domka zdraví a šťastní. Neboj, ty to všetko parádne zvládneš, ženám to proste je dané zhora... krásny dátum vám vyšiel, fakt... šťastné sedmičky ;-) tiež sa na teba aj malého Marcelka tešíme, budeme všetky určite kočíkovať :-D a odovzdáš nám skúsenosti ako prvá z nás... všetkým prajem krásny víkend... ten včerajší vietor bol strašný, nám tu normálne lietal polystyrén, čo nechali stavbári len tak na balkónoch, takže strašné zvuky... dúfam, že Katka si dnešné fotenie riadne užije, je úplne nádherne vonku... 8-)
Odpovedať
ano, Katka to s tym pocasim fakt vyhrala x-) aj ked u nas teda v noci riadne prsalo aj burka bola, ale hlavne ze cez den bolo OK x-)
Odpovedať
=-) asi všetky víkendujete, však? hm, počujem hrmenie... dúfam, že Katka s Rasťom to fotenie už stihli... strašne sa teším na profi-fotky aj na Katkine dojmy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda burka bola pred chvilou dost slusna.... snad to Katke dobre dopadlo a coskoro sa ozve ;-)
Odpovedať
ja sa tiez tesim, kedy napise... som strasne zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja este viac Bam :-D skoro ako na vlastnej svadbe ;-) no mozno sa ozve uz zajtra,ked to dnes vsetko dobre dopadlo a daju veci do poriadku :-p
Odpovedať
no dufam, ze da vediet cerstva novomanzelka svoje pocity a zazitky... ;-) myslim, ze im to dopadlo super...
Odpovedať
jeej Zuzi, mas nove foto v albumiku... zo vcera? to ste mali pekny vylet 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, to je obrazok z dneska :-) boli sme na kavicke na Chlebe, bolo krasne x-)
Odpovedať
zuzi krasni ste x-) vyzerate veeelmo spokojne x-)
Odpovedať
teta sa akurat vratila zo svadby v Kosiciach a strasne je rozcarovana - svadba v 4 hviezd. hoteli, dve hodiny museli po obrade cakat na mladyhc kym sa vyfotia - vonku!, jedlo vraj hrozne, velmi malo, na cely stol par limonad, ktore padli velmi rychlo a bol problem aj s pitim - hladni a smadni boli a odchadzali kratko po pol noci.
Odpovedať
Profilova fotka
luko dakujeme x-) fiha, take fiasko v dobrom hoteli? neprijemne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati boli ste zlatucki. Uz sa tesim na foto z hradu :-D Dnes na vas urcite uz dolahne posvadobna unava, tak si dobre oddychnite. Marcelka, musi to byt pocit na nezaplatenie, mat uz babatko konecne na svete a priniest si ho zdrave domov. Tiez si poriadne pooddychujte. Inac maly Marcelko ma krasny datum narodenia. Gratulujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babulky.asi ste tu o tom už písali, ale nejak nieje času všetko čítať.poradte mu prosím naozaj dobru vizažistku kozmetičku v ZA, Martine alebo v okolí Čadce.nerada by som teraz pred svadbou experimentovala.Dakujem veľmi pekne za rady
Odpovedať
marcelka gratulujem k babätku....... ;-) no ozve sa nam dnes Katka? prajem krasny den. u nas mame uprsany a studeny...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no smaily u nas presne to iste, prsi a je chladno :-(
Odpovedať
ivka ja mam vizazistku z Bytce, neviem, ci je dobra, uvidim po skuske :-D a kadernicku stale hladam :-N
Odpovedať
ahojte, nevie mi niekto poradiť videokameramana v okolí žiliny? svadba je už 06.9. a ja stále kameramana nemám, babo rad :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?