Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi..no my budeme..len aby aj ty si posluchala :-p
Odpovedať
si to tam teda uzite x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati dik, udajne ma byt horuco tak uvidime :-) idem balit... internet budem mat so sebou, tak sa mozno ozvem... papa x-)
Odpovedať
tak dufam,to bude aj pravda..a prides krasne opalena :-) ja som si uz aj podpis nacvicila :-D uz len kopec dalsich dorobnosti musim spravit..
Odpovedať
fifi krasnu dovolenku prajem ;-)
Odpovedať
ahojte baby..
Odpovedať
ako vikendujete? ja som bola do nejakej tretej hore..a uz o osmej sa mi nedalo spat..vidiet,ze sa svadba blizi :-N uz sa objavuju aj dalsie problemy,ktore ma predtym vobec nenapadli..lebo moje promocie neboli vobec zorganizovane a ujo mi povedal,ze dufa,ze svadba bude ovela lepsie zorganizovana..takze sa musim snazit ako sa len da =-)
Odpovedať
lea a ake problemy? ja som vcera bola doma totalne odpalena po tom konci sk. roka ahlavne poslednych 2 tyzdnoch, drahy mal oslavu 33 tich narodenich s kamaratmi v Senci, bolo vo wellness a potom predpokladam prisli na rad koktajly :-D dostal od nich navigaciu do auta, tak to som rada, lebo uz davno ju chcel, tak to bolo mile prekvapko x-) my budeme spolocne oslavovat buduci tyzden. teraz upratujem
Odpovedať
luko..su to take drobne problemy..ale treba ich riesit..lebo sa z nich stanu velke.. napr idem ku kadernicke a mame k dispozicii len jedno auto..a to je malo..takze musim pozhanat aj druhe.. tiez..ako sa moj brat dostane k milemu,kedze maju ist spolu za mnou..a kto bude soferovat ich auto s rodicmi.. prkotiny..ale dolezite :-N =-) ja som upratovala vcera..a som rada..dnes by som mala len pozehlit.. ty si mu co kupila?
Odpovedať
no ti poviem, ja musim dohodnut na domovvizazistku a kadernicku necham z turzovky, myslela som ze prespim u tety v bytci, vybavim kadernicku a vizazistku, ale je to blbost, nech len pekne prijde domov sa nebudem nahanat este posledny den, ja este nic, lebo musime ist spolu, on chce kozenu tasticku na paksamenty, tak nech si vyberie a buduci tyzden este ma odo mna pozvanie bud do kubanskej restiky alebo niekde inde, este musim pohladat
Odpovedať
no my ideme o osmej do restiky a potom ku kadernicke..takze nudit sa urcite nebudem..od siedmej budem minimalne hore..
Odpovedať
tak to ja tiez s tym ratam, ale sa mi nechce ist do Bytce, vsak to nie je zas tak blizko
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa budem trepat zo ziliny do povazskej..a potom naspat :-D
Odpovedať
no ja to skusim vybavit tak, aby som nemusela, co sa ucesu tyka verim ze jednoduchy drdol zvladne aj kadernicka z Turzovky :-N
Odpovedať
a budes mat aj zavoj a korunku?
Odpovedať
ee, jedno alebo druhe, a rozhodla som sa pre zavoj, ja ho chcem tak zhora nad drdol, sak pripnem hreben a idem, nie :-D :-D :-D si to predstavujem :-D
Odpovedať
a ma tiez na hrebienku..ale chcem aj korunku..ako sa na spravnu nevestu patri..bud vsetko alebo nic :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja uprimne musim povedat ze mi to vacsinou prislo preplacane :-N ale niektore nevesticky si to vedeli pekne zladit, nemali vyrazne saty, tak ta korunka a zavoj sa nebili, zavisi aj od ucesu, hlavne aby sa nevesta pacila sama sebe x-) urcite i ty budes krasna, hlavne pre nastavajuceho :-)
Odpovedať
inak sa nam na svadbu nanominoval jeden manzelsky par aj s dvoma detmi, pekne, nie? :-S ale je to z draheho strany, tak neriesim, len mi to pride odveci sam seba pozvat na svadbu :-D
Odpovedať
no ja mam taku malu korunku a avoj je len jednovrstvovy..snazila som sa,aby to nebolo moc premyslene a prezdobene..ved coskoro uvidis a mozes ohodnotit ;-) ja som vcera pozvala este jedneho cloveka..kedze sa nam znizil dost pocet..a myslim,ze som spokojna s hostami..az na par vynimiek..ale s tym nic nespravim..a ani nemam chut..som povedala,ze nikomu sa prosit nebudem.. ale zas,aby sa mi tam niekto nasackoval mi pride divne..u nas je skor problem,ze sme niekoho pozvali a museli sme volat,ze su fakt pozvani..lebo nechceli verit..
Odpovedať
lea no ja myslim ze mas dobry vkus, tak sa nastylujes isto iste pekne ;-) ja som zas pozvala kamosku, lebo drahy mal menej ludi, tak reku nech su nejaki mladi, aj s partnerom a teraz toto, vsak ta sala nie je zas tak velka :-| a ine deti tam nebudu tak mala ani nebude mat s kym behat, ale ja to fakt neriesim, nech sa venuju rodicia..
Odpovedať
myslim,ze som spokojna..mam doma este bolerko..tak uvidim,co si nakoniec dam..mozno bolerko do kostola a potom len rukavicky..na pravej ruke mam dve znacky a asi ich tak lahko neskryjem.. bola som na svadbe,kde bolo len jedno dieta..a velmi trpelo,ze sa nema s kym hrat..a nechcela ani moc tancovat..nastastie na nasej svadbe bude mat jednu kamosku urcite.. tiez usadzate mladych k mladym a starsich ku starsim? mne sa to celkom pozdava..je to tak,ze si budu mat urcite o com povedat..
Odpovedať
ano urcite tak a hlavne tych co sa poznaju, nas tak debilne usadili posledne, ze som sa musela zoznamovat a tych co som ako tak poznala usadili uuuplne inde, no logika. Urcite mladych spolu, ked som bola kamoske,s edeli sme mlady spolu a bolo to super, perfektne sme sa bavili, najlepsia svadba na akej som bola x-)
Odpovedať
op.: mladi
Odpovedať
no ja som bola ujkovi na svadbe a oni to mali tak,ze jej rodina na jednej strane a jeho na druhej..a ti mozem povedat,ze netusim,kto boli ani len surodenci nevesty..
Odpovedať
no my sme tiez tak raz boli usadeni, to bolo v pohode, lebo na svadbe bolo 120 hosti, cize aj z nevestinej svadby bolo dost mladych, ale nas je menej, takze rodina bude iste spolu, ale starsi zvlast a mladi budu mat separe stol
Odpovedať
y to mame tak narovnako takmer..uz len vymysliet umiestnenie na cestne miesta..aj ked netusim,co mam povazovat za cestne miesto :D
Odpovedať
asi vytlacim par foto ucesov a fotiek a ked pojdem k Simonovi opat co ma posledne strihal a farbil tak sa s nim poradim ohladom ucesu
Odpovedať
ja som tiez doniesla fotky ucesov a nech sa nieco take spravi..v utorok idem na melir,tak hadam aj skusku stihame spravit..
Odpovedať
ja ked budem doma tak si pojdem zajednat kadernicku a tiez jej ukazem foto ci to zvladne :-D a kuknem aku kozmetiku pouziva alebo obavam sa ze matrix ani loreal to nebude, to by jej nezaplatil nikto :-N no snad na ten jeden den to ten uces vydrzi, ked chcem len nahladko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?