Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
...ja mam respekt soferovat, este to nie je uplny relax..ale casom bude, lebo ma to bavi x-) ked ta to bude bavit, tak sa rychlo zdokonalis...len hlavne soferovat, soferovat... ..pomahat si predsa musime ;-) preto sme spolu... Lei, idem spat...ozvem sa ti ked budem v UK papa dobru nocku
Odpovedať
pekne sny prajem..a nech vam to ide dobre..bez nehody ;-)
Odpovedať
diiik ;-)
Odpovedať
cakam az sa ohlasis z uk ;-)
Odpovedať
ahojte baby..spite,ci poctivo upratujete? :-)
Odpovedať
hallo! ja som konecne psat zo Skoly v prirode, takze dospavam, dnes neupratujem, idem doklepnut vysvecka a inak nist, vsak som mam po tyzdni s deckami celkom aj dost 8-)
Odpovedať
luko a ako bolo? urcite si tam musela aj zhodit..pri takej zodpovednosti
Odpovedať
no zhodit :-D :-D :-D to iste, boli sme ubytovani v hoteli ++ a vykrmovali nas neskutocne, takze mam skoro tri kila naviac ]-( pritom cely den na nohach, ale skratka nie som zvyknuta jest kazdy den maso a na ranajky, a desiatu a olovrant biele pecivo, a mastne jedla a sladkosti :-D inak bvolo super, krasne pocasie, decka sa blaznili v bazene a kazdy den mali nejake sutaze, program sme mali detailne pripraveny
Odpovedať
no nemohli dopustit potom,aby deti cosi zhodili :-D :-D :-D tak to je uplne super..maju zazitok na cely zivot x-)
Odpovedať
no to snad ano, aj ked by si neverila, kolko je takych co si to nedokazu vazit a su schopni vsetko este ofrflat, pritom ked sme minuly rok boli, bola tam vedla aj skola z Trnavy a ti cely tyzden len an vychadzky chodili alebo ich ucitelky vypustili von a deti sa hrali. my vymyslame, neviem co vsetko mozne a niektorym sa skratka nezavdacis...ale z 99% vsetko suvisi s vychovou v rodine... no, idem ja varit lososa, drahy siel na firemnu opekacku, zajtra ze si urobime spolocny den, tak som zvedava, co vymysli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete o niekom kto robi svadobnu vyzdobu (aj s navlekmi na stolicky) za prijatelnu cenu, moze byt v okoli Zilina, Cadca,KNM. Dik ;-)
Odpovedať
jej to ti neviem, kvetinovu robia v jednej firme, ktora sidli v Cadci v obchodnom dome Druzba v kvetinarstve, len nazov neviem =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nasla som: Uni moda - Požičovňa návlekov na stoličky Považská Bystrica P.O.Hviezdoslava 123/9
Odpovedať
luko..tak to je zvlastne..ja by som cakala,ze vsetci budu nateseni..ale mas pravdu,ak ich doma vychovavaju len na pocitaci a televizore,tak sa im takto nezavdacis..ale aj tu v uk su ziaci nestastni,ak maju ist na branne..a neviem,co je na tom take hrozne.. monku..mne robi vyzdobu jedna baba z ilavy..ak chces,poslem do ip kontakt..
Odpovedať
ano boli nadseni, len niektorym sa nepacilo, ze nevyhrali ceny, pritom moznosti bolo dost, si myslia, ze za nic dostanu :-S nabuduce ziadne ceny, len na konci za pravanie a basta!
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka luko, hned im aj zavolam, tebe robi kto vyzdobu? Leatea, poprosim ten kontakt, nevies ake maju ceny?
Odpovedať
prave ta firma z CA, ale len na urade, v sale robi mama majitelky restiky
Odpovedať
Profilova fotka
Leatea, ty si v Uk? Len pozeram tvoj koment..tu v uk..Ak ano, kde?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj nam to chcu v sale robit majitelia. sestre robili tiez minuly rok ale to by nebolo podla mojich predstav. Ani farbu vyzdoby tam nemaju aku chcem. . Baby mate aj navleky na stolicky? Ja sa neviem rozhodnut, ci len masle alebo aj navleky.
Odpovedať
no ja mam o vyzdobu presnu predstavu, majitelka zozenie, co jej nahlasim a potom si to od nas odkupi pre dalsie svadby, nieco kupim mozno aj ja - v Ikea svietniky, sviecky, potom dokupim nejake lupienky, organzu; kvety, servitky a ostatne zabezpeci ona. Ja navleky aj masle urcite ano, lebo ta miesntost nie je nijak extra krasna, tak myslim, ze navleky to aspon ujednotia a daju tomu nejaku myslienku. zavisi od saly a od stolieciek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda, my to mame v dome kultury, nie je to tam zle, ale tie navleky by urcite esteticky dopomohli. Asi nevies odkial budete mat navleky, hmm?
Odpovedať
no chceme z firmy yvett z Ba, maju dobru sumu tak uvidime, musime sa tam uz ist konecne pozriet :-N a zajednat to. navleky uz mame v rozpocte zahrnute, takze sme 100% rozhodnuti
Odpovedať
monku..som v zapadnom londyne.. a co sa tyka vyzdoby..pisala som do ip..a ked sa pytas na navleky..tak tie mat nebudeme..budeme mat masle na stolickach..kludne sa potom kukni na moje svadobne foto az budu..zatial su v stadiu vyroby..kedze som prva,ktora ich chce u tej baby..
Odpovedať
ano lea, ale vy mate krasnu salu, vam budu stacit aj masle x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ha, akurat som ti pisala do ip..
Odpovedať
luko..no u nas mily zavrhol navleky..aj ked mne sa to fakt paci..tak som si vymyslela aspon tie masle.. :-D a vy nemate peknu salu? teda skor stolicky..
Odpovedať
no nie ja zla, aj ked to foto v albume je stare a je to nanovo vymalovane, len je dost mala, a zjednotenie v bielo zlatej jej len pomoze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ked sme uz pri stolickach, nase nemaju rovne opierky na chrbat, su troch zaklonene a neviem ci navleky nebudu na nich vyzerat tak "opito". Akurat som sa dostala ku firme v Trnave, zrovna maju cenovu akciu, robia aj prehozy s maslami a zakryva to opierku a zadne nohy stolicky. Zozadu to plni tu istu funkciu,tak mozno to... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej. ja mam kremovo-zlatu... ;-)
Odpovedať
mne sa navleky strasne pacia x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?