Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
sikulka x-) lebo j by som chcela nieco podobne, jednoduche....budem musiet nieco vymysliet ;-) ako sa citis ako novomanzelka?
Odpovedať
Profilova fotka
sme strasne stastni. Svadba mi chvala Bohu dopadla tak ako som chcela, takze moja polrocna snaha nevysla nazmar. Stihla som presne vsetko co som chcela, aj ked posledne dni boli boj s casom, ale stalo to zato. Myslim, ze aj hostom sa pacilo. Tu vyzdobu urobis hravo balik organzy a nejake kvietky si dopasujes vo farbe a obmotas ich.
Odpovedať
dik Peti, no pokusim sa :-) ..veru, sa moc netesim na tyzden pred svadbou..na tie zhony a stresy, podotahovat este nejake veci, zorganizovat to..ale ten den D musi byt urcite uzasny x-) na ten sa tesim... kde vsade ste sa boli fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
Iba v Rajeckych a bola to asi hodinova zalezitost. Ja som mala dost nahusto program, tak sme si nemohli dovolit velmi meskanie. Skoda, ze ten den D uleti ako voda. Inac tyzden pred svadbou nebol stres, len stvrtok a piatok a to kvoli tomu, ze vyzdobu sme si robili sami ( zabralo to dost casu )
Odpovedať
..aha, no my sa ideme fotit aj do mesta, budatinskej zahrady, v restike kde to budeme mata samozrejme v kraaasnom zavodskom kostoliku x-) vyhradili sme si na to 3 hodiny, sand postaci vyzdobu mam zabezpecenu, ale budem obiehat kadernicku, nechtarku, kolace, a vyzdobu na auto vyrobim v najblizsich dnoch...teda az ked pozhanam material
Odpovedať
Profilova fotka
no budatinska zahrada musi byt vykosena, aby sa tam dalo fotit. Skus sa tam ist dopredu pozriet, aby ste tam nesli zbytocne. Lebo zarastene je to o nicom a vraj na kosenie nie su peniaze. My sme tam povodne chceli tiez ist. V meste budete mat urcite pekne foto. No v kostole sme sa tiez fotili to som zabudla, lebo to uz sme brali ako foto s rodinou, no a pri zabave jasne. Tri hodiny mate aj vela podla mna, ibaze by ste tam mali zaratane aj presuny autom. A co sa tyka skraslovaciek to zvladnes raz dva. Ja som mala kazdy den nieco a na sobotu si to zasa prejdes vsetko. Akurat som u kadernicky nabrala polhodinove meskanie, inac to slo dobre. Vyzdobu na auto som zmakla asi za 20 minut a material nakupis napr. vo Flore.
Odpovedať
halo halo, uz vikendujete vsetky? 8-) aj ja uz odpocitavam hodiny v praci... uz len 1 aj stvrt ;-) ozaj Peti, vitaj medzi nami - manzelkami :-D ako sa ti paci "na druhej strane" - manzelskej?
Odpovedať
ahojte baby.. tak som konecne doma a uz aj najedena..sme boli po praci nakupovat..kupila som si satenovu kosielku a zupan..a este jedno pyzamko..nech mam do zasoby :-D peti..no ta vyzdoba je fakt super..sikulka ;-) my by sme mali byt ai jediny na toho 12. v kostole..tak som velmi zvedava teda =-) slniecko..neboj..nebudes sama,co bude lietat..mna este pred svadbou caka vodicak..
Odpovedať
cau Lei.. ani nemam z toho stres..momentalne som v pohode..asi viac stresu bude tesne pred x-) ako ty? ides si robit vyzdobu na auto sama?
Odpovedať
ahoj moja..no stres len obcas..ale zvladam to..teda pokial ma niekto nevytoci..co sa aj obcas stava.. na auto mame zajednane srdce zo slnecnice..potom uvidis ;-) mas nieco nove z priprav? co saty?
Odpovedať
....este riesim vyzdobu na auta, onjednanie obrucok a vcera som objednala posledne oznamenia.. pre draheho este svadobnu koselu, kravatu a pravdepodobne topanky, podla toho aky oblek si vyberie pre mna svadobne topanky.. este budem cakat na maslicky do kostola od teba x-) a to by malo byt vsetko saty vybrate, zarezervovane... aaaa zajtra cestujeme.. to peta: v Budatinskej zahrade sme sa uz fotili, ako predsvadobne foto, bolo to uplne v pohode, aj ked miestami bola vyssia trava..
Odpovedať
takze celkom dost ste toho stihli :-) to je super.. ja budem musiet este kupit podpiru..a pripadne,ak najdem pekne topanky k popolnocnym satam..
Odpovedať
Článok sa načítava...
..ja sa spolieham na Londyn...na nakupy pre nas obrucky budeme objednavat z netu....sa tesim na vyberanie ;-) uz sa tesim na tvoje fotky x-) som celkom zvedava.. budes na nete ked budes v ZA po svadbe?
Odpovedať
..ma napadlo Lei, kolko vrstvovy mas zavoj? ja rozmyslam o trojvrstvovom..
Odpovedať
jednovrstvovy zavoj..taky jednoduchy..to sa mi paci :-)
Odpovedať
mily ma doma net..takze sa budem snazit chodit pravidelne..
Odpovedať
ok, lebo som zvedava na photos x-) mne sa pacil 3-vrstvovy, ked som si skusala saty..velmi dobre to vyzeralo..povodne som uvazovala o 2-vrstvovom na kedy mate letenky spat?
Odpovedať
no ja chcem cosi pekne k satam :-D letenky este nemame..takze fakt neviem povedat..kedze este ma caka ten vodicak..a to rozhodne..
Odpovedať
...jasne..som si myslela, ze uz si kupovala, ked si spominala, ze poletis este na stare meno.. ake je pocasie v UK? tu je prekrasne, som sa dnes opalovala..a zajtra ideme naspat..skoda :-(
Odpovedať
no chcela som kupit..ale akosi nevydalo..nabuduce hadam.. dnes tu bolo celkom pekne..a vlastne aj cely tyzden..len zajtra sa ma riadne pohorsit..
Odpovedať
nestras..tesim sa na krasne leto.. si si nalozila na plecia, ze este vodicak...aby si to vsetko stihala a hlavne v klude.. kedy ti zacinaju prazdniny?
Odpovedať
este mam dva tyzdne v praci a potom prazdniny..teda ako sa to vezme..netusim,kedy si oddychnem..kedze je toho vela..a to idem davat prihlasku na dalsie studium,aby som dalsi rok mohla zas statnicovat :-N
Odpovedať
..aj ja som o tom uvazovala, ale dala som si pauzu a nejak sa mi do toho nechce..ale mozno zmenim nazor 8-( drahy sa uz tesi na UK? ...ozaj, bola si uz pozriet nejaku anglicku agenturu? myslim, ze tam by to bolo lepsie ako v slovenskej, a este aj for free..
Odpovedať
no ja som mala uz rok pauzu,takze uz by som sa mohla zas povenovat uceniu.. hej tesi sa..hlavne preto,ze bude so mnou..v agenture som este nebola..asi pojdeme az pride sem..je toho vela teraz..a akosi nemam sil mysliet este aj na tu pracu..aj ked mam riadne obavy,ze ako to bude s nim..ale hadam dobre dopadne..lebo peniazky budeme potrebovat..uz len preto,ze si budeme musiet zas vela veci kupit..novu postel a este jednu skrinu pre neho..a aj do bytu cosi..
Odpovedať
...neboj urcite nieco najdete..mozno to nebude hned, ale urcite sa podari ;-) vy byvate v dome ci byte? ...som myslela, ze v dome..my sme byvali predtym v dome, ale teraz v byte..hned by som menila..ale zas vyhoda 10 min peso od plaze..hlavne teraz v lete
Odpovedať
v byte byvame..a som celkom rada..lebo ju vacsi klud teda.. no dom maju svokrovci a to mi staci :-D
Odpovedať
..ale take bbq sa v byte robit moc neda :-( a skym byvas? my nastastie sami, sa mi moc nechce serovat.. zajtra nas caka dlha cesta, ale snad to pojde aspon tak dobre ako ked sme sli sem... uz si volala s kostolnikom a organistom? vraj satci tak 3 tyzdne pred svadbou..tak mi povedali
Odpovedať
mam tu tetu s manzelom..a este jeden par..ale ti odchadzaju..takze to bude uz len nasej rodiny byt :-D mily ide volat cez tyzden..aspon si myslim.. :-D netusim,co uz vybavil..on nie je taky,ze sa musi pochvalit..z neho to taham ako z chlpatej deky =-) kolko hodin budete cestovat?
Odpovedať
..tak to mate super, ze budete byvat len rodina, jednoduhsie sa vzdy dohodnete... neviem kolko budeme cestovat...ked sme prisli, tak nam cesta z Francuzska na Slovensko trvala 12,5 hodiny, plus sme sli trajektom 2 hodiny a po UK asi 1,5 hod. takze v celku kratko..som sla 4 hodiny po dialnici v Nemecku, tak to netahal drahy len sam...
Odpovedať
takze si mu pekne pomahala..to je super,ked si takto vzajomne pomahate..ja by som aj preto chcla ten vodicak..nech mozem potom aj ja behat a ziskat prax..svokrovci veria jedine milemu.. uvidime kolko nam to tu spolu vydrzi..lebo kazdy ma vlastne plany..ale hadam sa nam to podari nejako zladit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?