Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
júj, tak toto stretko si nesmiem nechať újsť. Budú sa rozdávať koláčiky a tie ja mám stráááášne rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-D :-p
Odpovedať
aj ja si dam..a hadam tiez cosi prinesiem :-)
Odpovedať
mnamiky mnamiky, tak uz sa tesim :-D a nielen na kolaciky... ale aj na vas, zienky a jedna nevesticka ;-)
Odpovedať
dufam,ze pride aj luko..lebo tam budem jedina slobodna :-D ale nie dlho uz teda.. muma..a co nervy..uz pracuju? u mna obcas,ked si spomeniem na nejaku dolezitu povinnost..ale ak si spomeniem napr na to stretko,tak uplna pohoda..
Odpovedať
Profilova fotka
hm ake lakadla, ze kolaciky :-p to pridem aj ja, akurat sa vratime z dovolenky :-D bam, a kam idete na dofcu vy?
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo nikde nikto, ked som tu ja? :-D :-.
Odpovedať
fifi..ja som tu..kedze som uz doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja o chvilu miznem :-(
Odpovedať
domov?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, som doma, ale povinnosti ....
Odpovedať
zas to ucenie =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee : :-D Nikde nikto??? :-(
Odpovedať
vero..no baby uz skor spia..alebo sa venuju polovickam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj tak psssssssssssssssssssst :-D Ja som sa tu konečne dostala, tak už mam konečne pokoj od školy, som totiž Bc :-D
Odpovedať
blahozelam x-) x-) x-) teraz sa uz mozes venovat svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem. Konečne, ani si nevieš predstaviť ako si to vychtnám :-D a ty čo ešte nespinkaš? My sme troška oslaovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Idem už spinkať, dobrú |-|
Odpovedať
pozeram este telku a je malo hodin.. pekne sny teda..
Odpovedať
Profilova fotka
Bre ranko, tak dnes ma byt teplucko. Sa tesim a dufam, ze to vydrzi aj cez vikendik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta no ako skoro tyzden po svadbe.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aaale, neskutocne sa tesime na vikend, ako to konecne dospime. Tento tyzden sme este boli plne vytazeni navstevami a gratulaciami a cez vikend sa zavrieme sami doma a nebudeme nic robit. Teda iba to co sa nam bude chciet. Ziadne povinnosti, ziadne pripravy...konecne oddych :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to verím.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ty ides tento vikend zasa domov? A koselu ste uz kupili?
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze vladne vikendova nalada..juuj ako sa tesim,ze si normalne pospim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
koselu som kupila aj topanky zenich je kompletny .... :-) idem na chatu s kamoskami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do MT na jednu noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to mas super, takze normalne stihas aj rozlucku so slobodou? Ja som bola len s mamou a sestrou posediet, ine som nestihla
Odpovedať
to petapalko: vyzdobu na auto si si robila sama? sa mi velmi paci, je taka jednoducha a neprekombinovana x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. Ano sama. Som aj tuto na nete citala ponuku na nieco podobne od jednej baby, ale ta cena sa mi zdala prehnana, tak som si ju samovyrobou znizila. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?