Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a ako sa inac mas..moc tu uz nechodis.asi kvoli skole,ze..
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, kvoli skole :-( este musim dobojovat 2 skusky a mam leto... hura x-) inak saty po polnoci su "chic" :-D naozaj dobra praca, pristanu ti ;-)
Odpovedať
ahojte baby.. fifi..no nezavidim..ale zas ti to nieco da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkyy je tu vobec este niekto púotrebovala by som surne pomoct ak by sa tu nahodou niekto zastavil mohol by sa mi niekto oéézvat..poprosila by som velmi moooooooooooccccccccc.Fakt som bezradna.
Odpovedať
Profilova fotka
a co by si potrebovala?
Odpovedať
a co take sa deje? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa konečne aj ja hlásim ;-) Čo máte nové :-)
Odpovedať
jani..no za chvilku mame vikend..takze uz sa tesime zrejme vsetky..
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, konečne. Včera som bola v Bratislave od rána do večera a dnes som nejaká zničená 8-(
Odpovedať
no ja som prave rozposlala emaily okolo svadby..nech viem,co mozem cakat..a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate...ja som dnes dala oznamka v praci :-)
Odpovedať
ahojte kocky 8-) ale je dnes nadherne, vsak? Lindus, a nechces pridat oznamko do albumiku? Nech sa aj my pokochame ;-) Ja som dostala tiez vcera oznamko od mojej naj-kamosky, svadbu maju 2.8., take krasne a jednoduche... moja krvna skupina :-D Kocky, ozaj neviete mi poradit nejaku dobru pozicovnu spol. siat v ZA? Potrebujem zohnat nejake satky na tu kamoskinu svadbicku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bam nenam album nejako som to nevykryla....ale ak chces poslem ti na mail alebo anzivo na stretku :-) peken saty maju v salone vanessa ci ako sa vola mala odtial aj smaily myslim popolnocne ale nie som ista :-)
Odpovedať
jeeej Lindus, ved ty to mas uz za dva tyzdne, vsak? ufff, ale to bezi... tesis sa uz? OK, na oznamko si pockam na stretko ;-) dufam, ze ho stiham a ze sa nepresunulo, lebo od cca 13. alebo 14. 7. sme na dovolenke... sa straaasne tesim! ... a Vanessa to je kde? nieco mi to hovori... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môžem povedať, že Linda má naozaj krásne oznamko. Už mi prišlo na mail a je skvelé ;-) Bam, veľmi pekné spoločenské šaty som videla v salóne Elegant Stich (Zuzka odtiaľ mala svadobné) a aj v Kristíne
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.salonvanessa.sk/ dufam ze nie malo by byt toho 10.jula medzi svadbove stretko po mojej a pred leinou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, nedeľa platí?
Odpovedať
Profilova fotka
plati a o kolkej? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co mas rada ..zo sladkosti ci vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak okolo tretej - štvrtej? Veď ja ti ešte zajtra zavolám, aby sme sa presne dohodli, kde a kedy vás prídem čakať. Už sa veľmi teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
práve som si našla na teba aj číslo do práce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok super to nam vyhovuje :-D tesim saa
Odpovedať
Lindi vdaka, idem kuknut... a v tej Danici za carrefourom neviete, ci nieco je na vyber? OK, tak dufam, ze stretko stiham urcite... uz tam bude len Katka slobodna, co? Ideme ju odhovarat? hehe... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam nemas zac.....urcite ale uz len par dni si to bude uzivat :-D
Odpovedať
bam..kludne sko aj tam..mali pekny vyber siat..som sa minule kochala nimi x-) muma..uz vsetko hotove?
Odpovedať
Profilova fotka
no este menovky a tu kyticu....a uz len take klasika ako kolace a alkohol odniest do saly..a samozrejme kopec drobnosti co sa este vyskytnu :-D a ty ako mas uz vsetko? inak tie krabicky pre hosti su genialne, skoda ze nie som pozvana :-D :-N
Odpovedať
no takze uz finalizujete..ja som popisala maily,ze ako to vyzera s pripravami..a este vino chyba.. a aka bude kyticka nakoniec? my zanasame suroviny na kolace 1.7 x-) a uz sa tesim az si nieco z toho dam :-D som rada,ze sa skatulky pacia..zatial to vyzera,ze ich bude nazvys..tak mozem podarovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo no taky darcek potesi :-) kyticu uvidim cez vikedn idem obehat kvetinarstva a v pondelok napisem ze co som nakoniec obejdnala :-)
Odpovedať
no kto pride na to stretko,tak sa zrejme cohosi takeho docka :-p takze ak chces,musi prist 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridem aj s kolacikmi..dufam ze budu a budu jedle :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?