Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, neporadili by ste mi prosím dobrú vizážistku na svadobné líčenie zo ZA? Nechty by som si chcela dať robiť na Hajiku v nechtovom štúdiu a vlasy v Revolution Hair. Máte niektorá s nimi skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Patkao, to veru netusim, ale v centre je kopu salonov, takze dobreho vizazistu najdes urcite lahko. To vlasove studio nepoznam, ja chodievam do Rocco studia, tam som spokojna ;-)
Odpovedať
petkao..ja budem mat jednu babu zo salonu margareta.alebo tak nejako..na narodnej ich najdes,ako je salon dagmar..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem..musim to ist popozerat, predsa len uz sa to krati ;-)
Odpovedať
ahojte babule :-) dnes budem len prezivat..som sla dost neskoro spat.. patka..no krati sa to riadne..
Odpovedať
Čaute babenke neviete mi poradiťdobrú kozmetičku a nechty v KNM? Díky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Leatae..pozerala som ze ty to mas len týžden po mne :)..ako dlho ste to všetko planovali?
Odpovedať
Profilova fotka
Lei, s kostolnikom som volala a stretla som sa s jeho otcom, lebo ten ma kluce od kostola a nechcel nam najprv povolit vyzdobu, tak som sa s nim musela hadat. Takze tak a hral nam p. Kubek. Pri vstupe a vystupe z kostola hral svadobny pochod a medzitym hral nejaku pesnicku k citaniu. Ale da sa s nim v pohode dohodnut, dokonca aj spevakov vie zohnat. patkao: mna licila pani Tothova a bola som velmi spokojna. Ak budes chciet, napisem ti na nu kontakt do IP. Mna licila v kadernictve popri tom ako ma cesali, ale myslim, ze sa s nou da dohodnut aj inaksie. Make up mi vydrzal az do rana v pohode a to som aj poplakala. A nechty som si aj ja dala robit na Hajiku, ale tam su 2 prevadzky, tak neviem kam ides ty.
Odpovedať
Profilova fotka
petapalko, poprosim ta o ten kontakt na tu pani Tothovu. Na tie nechty, videla som ze robia v Complete care, ale ja som myslela na to nechtove štúdio co je na slnečnom námestí..ty si si kde dala robit?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola v tom Complete care a celkom v pohode, ale ja som neni zvyknuta nosit umele nechty, tak neviem posudit, ci su dobre, ale spravila mi ich presne podla obrazku, co som si doniesla. Cislo na vizazistku mas v IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj patkao---ty mas svadbu ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petapalko dakujem :-) .ani aj nie som zvyknuta na umele, este som nemala ine ako svoje kratke, ale kedy inokedy bude taka prilezitost dat si ich urobiť, ak nie na svadbu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
peti..a co na tej vyzdobe sa mu nepacilo??? =-) patkao..no ano,len tyzden po tebe..v den tvojej svadby budem este v zahranici :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som praveze zvyknuta na svoje dlhe nechty, ani my vlastne umele nerobili, len mi moje zagelovali, lebo by ma mrzelo, keby sa mi nejaky nahodou v den svadby zlomil....a to by sa urcite stalo. A kde mas svadbu? Muma co ti este chyba vybavit?
Odpovedať
baby uz stresujete,ked to mate za par? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už stresujem, hlavne z ucesu a licenia :-) ..svadbu mame v kostole v Rosine a potom vo VIXe, vyzera to tam pekne..no parket sa mi zda troska malý.. Muma, a ty mas kde svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz riesim kyticu ..chcela som pivonky ale ze ich nemaju tak hladam ine kvetinaarstva...a este koselu pre polovicku svadbu budem mat v Banskej Bystrici
Odpovedať
Profilova fotka
Z cesania a licenia si nemusis robit hlavu, lebo to ide same, vsak kadernicku si spominala, ze uz mas a vizazistku budes mat mozno tiez ;-)
Odpovedať
a boli ste aj na skuske..pripadne planujete skusku ucesu? ja idem v utorok pred svadbou na melir a rozmyslam,ze by sme to mohli skusit aj ucesat..zas mi podrastli vlasy a mam obavy,ci bude uces drzat.. make-up mi moc netreba..dam jej vlastne tiene a tie su celkom svetle a aj ruz je primerany..
Odpovedať
Profilova fotka
lea ja idem na skusku ucesu aj make up tyzden pred svadbou v piatok a idem si dat aj balzam na vlasy :-)
Odpovedať
a na co aj balzam? chces ich troska ozivit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som make up neskusala a na uces som bola v utorok pred svadbou. Ja som tiez chcela kyticu z kal a potom ked som sa dozvedela, ze nebude, tak som to musela rychlo riesit a hladat nieco uplne ine, ale nakoniec som bola rada, lebo moje najoblubenejsie kvety su frezie a tie som tam nakoniec mala.
Odpovedať
Profilova fotka
hej tak na ozivenie....peta aj ja mam naj frezie tak uvidim co vymslim :-)
Odpovedať
ja mam modre ruze s cimsi..ale netusim co to bude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj cisto freziova kyticka je pekna, len je to take drobnejsie a hodne zelene, kedze frezie sa viazu nerozkvitnute. Mne uz teraz doma porozkvitali skoro vsetky. Idem si dnes po video, tak strasne sa tesim, lebo si z tej nasej svadby moc toho napamatam, som bola akosi stale rozlietana, bud som sa venovala hostom, alebo bol so mnou program.
Odpovedať
peti..tak dufam,ze potom pozicias to video..este musim aj od fifi poziciat.. a stal sa pocas svadobneho dna nejaky trapas? som nedavno citala temu o trapasoch a som sa teda riadne pobavila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som nad nou rozmyslala len nad freziami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dneeeeees sme tu ticho :-. kati: skusam draheho nahovorit, aby dal kusok nasho videa na web, ale ma ine starosti teraz, ale snad sa k tomu dopracujeme :-N
Odpovedať
ahoj fifi..no to by bolo super..ale aj tak chcem vidiet celu vasu svadbu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi je jasne Kati :-D neboj, aj to bude ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?