Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
peti..tak uz si na druhom brehu :-D daj potom este nejake foto z kostola a zo saly..nech vidime..a aj popolnocnych siat,ak si sa do nich prezliekla.. baby..ja som dala detail tych popolnocnych do albumu..na mne budu asi az zajtra..
Odpovedať
no som sa dozvedela..ze ani krsna a ani birmovna mi na svadbu nejdu.. ale mam uz svedka aspon.. a milemu tiez traja odriekli ucast..takze sa ten pocet zacina znizovat..
Odpovedať
baby..kde ste vsetky =-) =-) =-) som si zapla pc,aby som pridala foto v popolnocnych satach..je tam aj ten kvet..len neviem,ci ho chcem..je len tak provizorne upevneny..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tie šaty sú super, ty si riadna šikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa pacia a aj ten kvet tam podla mna pasuje. Jani, vcera sme vas videli aj s manzelom vykracovat si po chodniku smerom k tym novym panelakom co su pod Hajikom. Isli sme autom a nechcela som na vas trubit.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, včera? A určite sme to boli my? Lebo včera som bola až do 18.30 v práci a potom som šla trolejom domov do Závodia. A už potom som vonku nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no ako mlada pani aky je to pocit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, a nebolo to pred Kvačalovou? Lebo tade sme išli. Celý čas rozmýšľam, že kde si ma mohla vidieť :-D Ahoj Linduš, tak čo pýtala si sa drahého? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani cau ..takze lepsie by bolo v nedelu ak sa vam da ..lebo ide este v sobotu domov dohod ;-) nut autobus a nejake detaily
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, tak môže to byť v nedeľu. Inak som počula, že v sobotu má byť škaredšie počasie. Tak v nedeľu nám to snáď vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam ze ano... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, vybavíme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
spolieham sa ..a kde potom mame prist? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
do Závodia... Ako pôjdete? Trolejom? Ja prídem určite po vás. Ale ja ti ešte zavolám a presne sa dohodneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani presne na Kvacalovej, uz som si myslela, ze som si ta ozaj s niekym pomylila. Este som teda pridala nejake foto z kostola a saly, ked lea chcela vidiet, ale mam ich v pripravnom albume.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti: uplne super, ;-) oba albumy som uz presla :-D este raz gratulujem.... P.S. Edo nesklamal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to teda nie a s rychlostou urobenia foto dokonca prekvapil ;-) Dakujem ti za tip a dokonca mal medzi mojimi hostami zopar spoluziakov.
Odpovedať
Profilova fotka
svet je naozaj maly :-D nuz Eda bavi fotografovanie, co ste si isto vsimli aj sami :-D tiez sme boli s vysledkom spokojni a aj s rychlostou a mnozstvom fotiek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, fotky sú super ;-) Zuzi, to ste mali jedného fotografa s Peťou? Jeho fotky sú naozaj pekné
Odpovedať
Profilova fotka
ok jani uz sa tesim...nammm masko :-D peta fotky su super...bola si krasna nevesticka....aj torty ste mali super, mne sa tento vikend vydava kamoska potom je volna a ide ja a potom lea..riadna snura :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne sa to rozbieha :-D Linduš, už sa teším na tvoje fotky. Teraz si ty na rade ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej .....no veru ubehlo to riadne rychlo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: ano, mali sme rovnakeho fotografa ;-) davala som Peti kontakt a zrejme sa dohodli, som ani netusila :-D heh, svadobna snura, pekne napisane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby. Lindi, skoda, ze to nemas v Ziline, teraz uz mam volnejsie a isto by som sa zasla pozriet :-( Mali sme tam este jednu super vec co sa nam vydarila, ale foto z naj som nedavala, lebo by nebolo vidno o co ide. Pamatate sa ako raz luko posielala link na taky specialny manzelsky tanec? Bol to taky sladak, ktory sa potom prerusil modernymi tancami. Tak to sme si nacvicili aj my ( musela som teda draheho prehovarat a nakoniec to aj tak urobit proti jeho voli ) a mali sme s tym taky uspech, ze si ludia vynutili repete. Potom sa tak rozprudila zabava, ze bolo na parkete uplne narvate. Vrele vam to baby cakatelky odporucam skusit.
Odpovedať
Profilova fotka
a keď to už príde, tak budeš mať pocit, že odbíja snáď každá druhá alebo tretia minúta :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak som uz v praci a o chvilku mame obed..takze vacsina dna je uz za nami.. peti..no velmi pekne foto..aj z toho kostola..kto robil vyzdobu na tie lavice a v tom kostole? bola v ten den este nejaka dalsia svadba v tom kostole? my ideme dalsi tyzden volat kostolnikovi,ze ako to bude.. normalne zacinam trocha stresovat..aj ked sa mi nechce,no mileho mama je uz dost na nervy z toho.. muma..no u nas v praci mam ja 12. tyzden po mne prva kolegyna,potom tyzden na to este jedna..2.augusta je volno a dalsia sobota zas kolega..takze sa to tu rozbehlo..a to je len nase oddelenie..
Odpovedať
Profilova fotka
Lei som rada ze si si to ese stihla pozriet, lebo uz ma admin upozornil, ze to musi ist z pripravneho albumu prec. Masle a navleky do kostola som mala objednane zo Zvolena a kvety su v kostole standardne. Po mne bola este jedna svadba, ale ja som s tou babou bola dohodnuta co a ako. S kostolnikom sa popravde moc nepodohadujes. Skor si zisti na fare kto ma v tvoj den svadbu a zavolaj mu.
Odpovedať
kostolnik mi to nepovie? a to uz preco..ved by mohol vediet co sa deje v kostole,o ktory sa stara..
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem na nas bol velmi neprijemny, ale vsak skusit mozes
Odpovedať
volala si s nim,ci sa aj osobne stretla? a ako organista..koho ste si vybrali? a co vam hral?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?