Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak sa dohodneme ešte zajtra... A nosiť nemusíte nič. My hodíme niečo do pácu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok kym nie do ohna :-D jaj som zvedava na tu petu... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som zvedavá na tie fotky, ale bola naozaj krásna ;-) Inak, vybavili sme jej dobré počasie :-D Ani nepršalo
Odpovedať
ahojte baby..tak ja zas sedim nad ucenim na vodicak..ale moc sa mi to nechce..ale zas som cez vikend spravila tie popolnocne satky..potom dam nejake foto do albumu..az spravim este drobnost..a tak ;-) skoda,ze som nemohla vidiet petu..hadam prida rychlo nejake foto..som velmi zvedava =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som na nu myslela ze mala krasne pocasie ani teplo ani zima neprsalo..idealll :-D tak dufam ze este sa ti podari takto isto 2x---pre mna a leu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, no ty si šikulka ;-) Som zvedavá na tie tvoje šaty :-) Tak rýchlo choď foto do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som zvedava na Petu tiez - mala uzasne saty vybrate, tak len cakam, ako bola uplne komplet krasna a hotova ako nevesta :-)
Odpovedať
muma..no to dufam aj ja..lebo zas prilis horuco nie je dobre.. jani..som este v praci..takze az budem doma.. fifi..no sme dve nedockave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz veru, zvedavost nasa... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste teda zvedavé :-D Ale naozaj bola krásna. Celá veľmi krásne ladila. A kytička bola tiež perfektná ;-) Linduš a Katka, nebojte, vybavíme aj vám pekné počasie. Poviem drahému, nech sa za vás prihovorí :-D
Odpovedať
jani..dakujem teda..staci tak do 25stupnov..to je uplne idealne.. fifi..no aspon vidiet,ze sme tie spravne baby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ako su budeš priať, tak sa stane :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no jasne,ze budem..a budem aj verit,ze bude tak pekne ako chcem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre aj mne staci 25 stupnov aby to bolo jednotne a nepomilili ste sa :-D a z coho mala kyticku jani? myslim ze chcela kaly
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela pôvodne kaly, ale myslím, že to boli ruže. Viem, že bola taká okrúhla a smotanovo-oranžová. Veľmi pekná... Inak aj ženích bol fešák :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj, tak budem sa snažiť vybaviť tých 25 stupňov :-D
Odpovedať
no tak to som velmi zvedava na jej fotky..a odkial mala kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, myslím, že si ju dávala robiť v Slnečnici. Aspoň tak to spomínala. Ale nás pekne naťahuje, ani sa tu dnes neukázala :-D
Odpovedať
no to nas riadne natahuje.. myslim,ze ta slnecnica si spravila dobre meno.no zas je pravda,ze ta baba je fakt sikovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Musím s tebou plne súhlasiť ;-) Inak aj kostol mali veľmi pekne vyzdobený :-)
Odpovedať
a v ktorom kostole to bolo..v zavodi?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, v Závodí. Ale bol úplne plný
Odpovedať
a kto im robil vyzdobu..myslim lavice..kvety vraj robi ta baba zo slnecnice..
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, kvety robí ona, ale kto robil výzdobu, neviem. Možno si to Peťa pripravila sama a potom si to tam bola dať, alebo jej to dal správca kostola... Ale to sa musíš jej spýtať
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Murinko dakujem za chvalu :-D, bola som rada ked som ta tam videla a dakujem vam vsetkym za privolane krasne pocasie. Inac kyticka bola nakoniec z Flory.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, bola si prekrásna nevesta ;-) Kedy budú fotky? Nakoniec sa nám to s počasím podarilo. Prihovorila som sa za teba u drahého :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, aj fotograf bol velmi rad, lebo nebolo ani skaredo, ani moc slnecno na foteni. Foto akurat pridavam do albumu, takze za chvilocku mozete pozerat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super, už sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani dakujem :-) Juuj vsak to sa mi tam moc fotiek nezmestilo, som si nevsimla, ze tie svadobne albumy si take male a len po jednom. No nevadi, donesiam vam na stretavku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, fotky sú super... Rajecké majú naozaj svoje čaro ;-) :-D Ozaj, zabudla som ti povedať: Vitaj medzi nami vydatými :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?