Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja budem mat La sposa Mansion mam ich aj v albume Blizsie k realite, idem kuknut na tu Reinu :-) jej z Vysokej tak to sme blizko :-D teda ja uz byvam v BA ale chodim na Kysuce pravidelne za mamou a brachom ;-)
Odpovedať
luko..aspon si budes pisat tu s nami..a zmysluplne veci :-p vero..tak dufam,ze ich potom zvladnes..ja pracujem na popolnocnych..po dlhsej dobe opat..kedze svadba sa rychlo blizi..mam tiez v kristine rezervovane saty..len to budem musiet zrusit..
Odpovedať
veronica Reina su krasne satky ;-) lea, no vsak jasne, radsej zmysluplne, ale troska sa vyblaznit obcas nezaskodi, ale dobre ze to stopli, lebo by sa tam cochvila vsetci presunuli :-D (to bol vtip, samozrejme ;-) ) pocuj a ako to dopadlo s tymi tvojimi satkami nakoniec, objednavala si z netu?
Odpovedať
mozete mi dat link na tu reinu..velmi by som ich chcela vidiet.. luko..no treba tu mat poriadok :-) aj ked sa to mozno niektorym nevidi,no je to opodstatnene..ved to chapes ako ucitelka ;-) mam uz u seba svadobne saty..ale pochvalim sa az na svadbe s nimi..urcite sa vam budu pacit..teda aspon dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, mne sa veľmi pačia tie tvoje, ale vôbec som ich tam nevidela... Inak, si mi veľmi povedoma... Možno sa mi len na niekoho podobáš... :-) Lea:No aj ja dúfam, že to zvládnem... Ale čím viac bližšie k strede, tým ma moje "dúfanie" opúšťa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Inak luko, píšeš o tej vizážistke... Kde sa ideš česať?
Odpovedať
lea absolutne, ja som vedela, ze admini to zamknu, ved to uz k nicom nespelo ta diskusia, uz sme sa fakt len zabavali, ja tesim na tie tvoje saty uz len mesiac..necely :-D veronika a kolko mas rockov? vies ze ci sme rovesnicky, ale tipujem ze si mladsia
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pišem ako hotentot. To z toho učenia, prepačte :-N Luko tu vizážistku som ti videla v albume, preto sa pýtam. A tie šaty, čo hovorim, že som ich nevidela, tak tým som myslela že som ich nevidela v tom salone... Možno ma pochopíte :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mať 20. 08. 22rokov.
Odpovedať
lea tu je ten link:http://www.salonkristina.sk/SSpatrick.html veronika, no vidis, si mi pripomenula, ze kadernicku ste nemam :-D tak su dve varianty: 1. vsetko vybavim v Bytci 2. a ta sa mi viac paci, vizazistka z Bytce pride ku mne a kadernicka bude z Turzovky, kedze ja chcem jednoduchy hladky uces, alebo taky trocha strapatejsi, veim ze to zvladnu
Odpovedať
veronika tie saty mam z BA, v kristine ich nemali jaj to si mladunka ;-) ja uz budem mat 30 o rok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže 29, tak si nepridavaj ;-) To si v najlepších rokoch... A nastavajúceho manžela máš tiež z Turzovky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
som myslela,ze je to z novej kolekcie..no su fakt pekne..vero..budes krasna nevesta x-) neboj..statnce zvladnes..oni chcu mat uz tiez klud..
Odpovedať
veronika on je z BA, ale povodom z Moravy ;-) a aku skolu studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Lea:Ďakujem :-) Luko: Študujem vysokú školu ekonomickú, 3ročník, v stredu robím bakalára :-| Ty asi učíš, však? Vyvodzujem z toho, čo som od teba čítala.
Odpovedať
vero..ja som sice bakalarky nemala..ale tie su zvacsa v pohode.. mam za sebou 'len' magisterske statnice..a dali mi zabrat,no spravila som.. luko..tak sup sup do baba..aby si stihala pred tridsiatkou porodit :-D
Odpovedať
ano ucim v BA na ZS ;-) ucila som rok aj na Podvysokej, pred 6 rokmi, aka haluz ked potom si bracho nasiel frajerku z Podvysokej a ze moja byvala ziacka :-N no nastastie vtedy bola deviatacka a len som im chodila obcas zastupovat, tak som sa necitila taka stara :-D drzim ti palce na statnici, neboj, to bude v suchu ;-) ja sa lucim, ozvem sa asi az v piatok, bo idem do tej skoly v prirode do Modry, krasny tyzden prajem pa pa lea aj tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea: vďaka za psychickú podporu :-) Každe milé slovo povzbudí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá haluz :-D Tak aspoň si si vychovala švagrinku :-D Tak veľa pekných zážitkov. ďaujem za držanie palcov... budem to potrebovať. Papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pôjdem aj ja lea. Ešte sa idem niečo poučiť :-| Maj sa krásne a niekedy na budúce :-) hádam ešte do stredy prídem (ak ma neporazí) :-p
Odpovedať
luko..tak si to tam uzi..aj so ziakmi.. vero..neboj..zvladas..zvladli aj hlupejsi a myslim,ze ty k nim urcite nepatris..takze pohoda..a cakam na vysledok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako vikend? ja dohanam posledne detaily..uz sa mi to neuveritelne krati =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kočky... Tak víkend bol taký v pohode. Celkom som si oddýchla. A v sobotu som sa bola pozrieť na Peťu :-) Bola nádherná... naozaj krásna nevesta ;-) Len škoda, že sme tam nemohli zostať až do konca sobáša. Ale hlavné je, že som ju videla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani a foro nemas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
žiaľ, ešte stále nemáme foťák... :-( ale Peťa určite nejaké foto dá ;-) Ozaj, teraz som videla, že tá kamarátka má na vstavané skrine akciu. Boli ste sa tam už pozrieť?
Odpovedať
Profilova fotka
no chystam sa tento tyzden do maxu dobre ze vravis tak pojdem co najskor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
treba, lebo vraj majú nejaké 10 - 15% akcie. A to tiež niečo urobí ;-) A čo ten víkend. Budete tu? Lebo už chystám tú grilovačku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a kedy sobotu ci nedelu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som v sobotu poobede, ale keby to vám nevyhovovalo, tak to môže byť aj nedeľa ;-) Drahý už začal oprašovať gril. On priam zbožňuje grilovačky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-p dodhodnem sa z drahym a zjatra ti dam vediet presne,,,a co mame doniest..spekacik :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?