Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no mozno po svadbe zmeni nazor..
Odpovedať
no on babatko chce, len tej energie je jaksi taktsi malo :-N
Odpovedať
ahojte baby.. luko..neboj,urcite sa neskor spamata..ved nechce dieta v 40 :-N
Odpovedať
no hlavne ja by som dovtedy uz rada nejake 2 porodila :-D prinajhrosom zbehnem do spermobanky :-D inak peknu nedelu, ja som umyla zem a pomaly idem doklepnut tie vysvecka...este by som sa mala naobedovat :-N drahy siel hrat badminton
Odpovedať
a kolko chces deti? aj tebe prijemnu nedelu..ja akurat ranajkujem a idem si precitat na ten vodicak cosi..a potom budem pokracovat v popolnocnych satach..
Odpovedať
ja 2 asi to by som tak mohla zvladnut :-D
Odpovedať
aj ja tak..a ak bude dostatok financii,tak kludne aj tretie..
Odpovedať
no ja keby som mala tri tak jedine kratko po sebe a byt 10 rokov na materskej ma moc nelaka ale nevylucujem a ni tri, momentalne by som bola vdacna aj za jedno...
Odpovedať
no ja nebudem urcite tri roky s dietatom doma..to nie je pre mna..
Odpovedať
ja tak 2 roky by som brala to sa da...ale mam kolegynu, ktora ma 2 deti po sebe a uz 4 rok je na MD a este rok bude :-N
Odpovedať
to by som sa asi zblaznila..tu v uk sa ostava max pol roka..mozno je to malo..ale mne staci.. kolegyna vydrzala doma len dva tyzdne :-N :-D
Odpovedať
no to mi zas pride malo, poviem ti ze deti, na ktore nemaju rodica cas, tak to je des a hruza, k nam do rocnika chodi syn jednej znamej moderatorky a byvalej spevacky, z druziny chodi medzi poslednymi domov, ziadne navyky, ziadne pravidla, hruza.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale zas ak je praca len na par hodin tak by som si to vedela predstavit, ale rok myslim minimalne by som zostala
Odpovedať
no u nas budu urcite..ale este je daleko to dieta..takze sa o to teraz radsej nestaram :-D
Odpovedať
no u nas je tak na jednej strane blizko na druhej daleko, tak tomu zatim nechavam volny priebeh :-D som zehlila drahemu kosele do prace, uffffff, idem od zajtra na 5 dni do skoly v prirode a posledne ked si zehlil sam, to bola katastrofa, vo firme sa mu hned rehlili, ze ci som dala vypoved :-D
Odpovedať
a to ako potom vyzeral? ved to zas nie je take tazke ozehlit nieco :-D
Odpovedať
no mal to dokrcene len PAN si nevie pustit naparovanie :-D
Odpovedať
no teda :-D :-D :-D nema tam taky gombik? :-N
Odpovedať
jasne, len ho treba poziahnut na uroven 1-4 ;-) a obcas streknut vodu, oba gombiky su vedla seba... ked treba prat, to mi hned vola, ak nie som doma a ja mu davam instrukciu po telefone :-D ale aspon zvladne sam nakupit na cely tyzden :-D
Odpovedať
no aspon cosi vie..a co varenie a upratovanie? ja toho svojho urcite naucim narabat s prackou a aj zehlickou..vysavac ovlada :-D a este tak trocha v kuchyni sa motat ho tiez naucim..nech si aj ja niekedy oddychnem..
Odpovedať
tak vysavanie ANO, to vacsinou je jeho parketa, niekedy cez tyzden iniciativne vytrie zem ine upratovanie - zvladne aj sam, ked tu nie som, ale jeho pracou je utieranie prachu :-D varenie - absolutne nie a neviem ako to zmenit 8-( navaril mi asi dva krat, zvladne rybaciu pomazanku, ale ked ma varit, radsej ma vezme do restiky 8-(
Odpovedať
ahojte :-D pekna tema :-N :-D ja sa na mojho manzela nemozem stazovat,lebo on sa mi bez problemov pusti do vsetkeho...nielen operie,uvari sefkucharsky.......aj vysava,umyva okna.......umyva riad......ale my vsetko robime spolu....ked mozme,alebo sa navzajom odbremenime...... :-) ;-)
Odpovedať
rano odchadza po mne, takze urobi poriadok, poumyva riad po ranajkach a uprace po mne oblecko a ustielanie posteli je jeho domena :-D
Odpovedať
smaily, no tak ten tvoj je teda pracovity :-D
Odpovedať
:-D ja viem...... :-D
Odpovedať
luko iba zehlit zehlim len ja,ale casto nemusim...... ;-)
Odpovedať
moj zas strasne poriadkumilovny...viac ako ja priznavam :-N
Odpovedať
ja zehlim celkom rada, len nie kosele biznys, kedysi som ich zehlila naraz s inym pradlom, teraz ozehlim radsej kazdy den jednu na druhy den :-N
Odpovedať
no aspon cosi..ale zas ten moj v poho povybavuje vsetko,co potrebujem.. ale verim,ze ho naucim varit..aspon niektore zakladne veci..ked bude mimo domu,tak bude mat viac snahy :-)
Odpovedať
lea,je vazne super,ked muz vie varit...... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?