Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
posielam ti kusok pre predstavu: ......, dnes sa končí školský rok a to je dôvod, aby som zhodnotila Tvoju prácu. Bol pre Teba mimoriadne úspešný, celkove sa Ti práca veľmi darila a dokázala si pri riešení úloh využívať nadobudnuté vedomosti. Hľadala si a nachádzala nevšedné riešenia úloh, čo svedčí o Tvojej bohatej fantázii a schopnosti pozerať sa na problémy inak ako ostatní. Prejavila si vysoký stupeň samostatnosti a zodpovednosti. Prečítaš akýkoľvek text, dokážeš zrozumiteľne vyjadrovať svoje myšlienky a názory. So svojou ročníkovou prácou o hudbe si sa zúčastnila aj školského kola, Tvoj osobitý prístup prezentácii výrazne pomohol..... to je aly kusok ;-)
Odpovedať
vezmi si zmrzku do ruky a mozes pisat..
Odpovedať
nemozem :-S doliecujem sa, vdaka calsiu po dvoch dnoch zacinam spoznavat svoj hlas
Odpovedať
nemozem :-S doliecujem sa, vdaka Kalciu po dvoch dnoch zacinam spoznavat svoj hlas
Odpovedať
no pekne si to napisala.. tak si daj ovocie..ja vyjedam melon..ten mi teraz velmi chuti..len keby sa po nom nebehalo tolko na wecko :-N
Odpovedať
ahojte,ja cakam manzelika,uz pride a budeme trosku oslavovat..... ;-) tak petapalko dnes ma najkrajsi den...... ;-) prajem vela stastia........
Odpovedať
ahoj smaily..a ty si uzi dnesne narodeniny ;-) a poriadne ich oslavte x-)
Odpovedať
smaily tak to vsetko naj ;-) moj drahy je tiez junovy ;-) lea: nastastie uz je na to kniha, takze nemusim vsetko z hlavy x-)
Odpovedať
luko..to je super.. ja som upravila dvoje nohavice..a dala som ich oprat..plus este jedny treba prichytit a zazehlit a tretie su hotove..a ostanu mi len dvoje..rifle a bezove..
Odpovedať
ja uz zaspavam |-| |-| |-| ale uz mam od pisania pauzu bud dozajtra alebo este vecer ked PAN nastavajuci opat bude kukat ME vo futbale mozno daco napisem, uz len styri x-) x-) x-)
Odpovedať
no ja som spravila tie cerven..idem ich este rozzehlit..a budu hotove..mozno sa pri nejakom filme pustim do toho zdobenia..ved svadba sa blizi :-N
Odpovedať
no tak tebe teda milovymi krokmi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ani nehovor..4tyzdne..akosi sa to krati..sa mi nechce verit :-o
Odpovedať
ja mam tiez este styri...mesiace :-D
Odpovedať
no to pride velmi rychlo..takze nemachruj..ja sa este stale mozem rozhodnut.. :-D
Odpovedať
jasne....ze mozes :-D moj drahy sa prvy krat tiez tak rozhodola si 2 alebo 3 mesiace pred svadbou :-N mlady s sprosty, mamicka a fajerka ho tusim aj zasnubili,s vadbu organizovali, len jeho sa nejak zabudli opytat :-D to je ale uz asi 10 rokov dozadu
Odpovedať
no teeeda..to by som nechcela..
Odpovedať
ked mi to rozpraval, tak som mu hlavne vynadala, ze ci spal na vavrinoch ze to skor nemohol povedat :-o jaj no jak pisem mlady sprosty....za to ked sme sa zoznamili chcel mat svadbu po pol roku, este ze prisla renovacia toho bytu....
Odpovedať
no tak to ty si ta,ktora to oddialuje..uz ta mame :-p
Odpovedať
ale nie to my tak spolocne spontanne ;-)
Odpovedať
no riadne spontanne..to posuvate uz riadne dlho :-D
Odpovedať
sak neboli penizky :-D ked ja som chcela malu svadbu ale drahy ze nie...tak preto sa to aj posunulo.. som pocuvala popri praci TV a bezal film podla skutovnej udalosti o sobasnom podvodnikovi, zil nie ze dvojity ale trojity zivot - tri manzelky.. blbne mi internet ]-(
Odpovedať
luko..ten film davali vcera vecer..vediet to,tak som vcera mohla pozerat cosi ine..nevadi.. za dobre sa potom stretli tie baby..v jednom meste.. :-D
Odpovedať
no jo a ten sok :-D jaj, no keby aj taky ludia nechodili po svete o com by tocili filmy :-D prave kukam fotky zo skoly a chytama ma nostalgia, ze mi moje deticky uz ochadzaju na gympel :-o
Odpovedať
ked pracujes s detmi alebo mas vlastne..takze ten cas ide ovela rychlejsie..ale zas je to radost s nimi pracovat.. radsej nejaky skutocny pribeh ako dalsiu telenovelu :-D
Odpovedať
ano radost a starost ;-) oprava: "taki ludia" a ze sa cvicim v pravopise :-D
Odpovedať
:-) kedy budes mat vlastne?
Odpovedať
hm, tak to je vo hviezdach :-D
Odpovedať
preco?
Odpovedať
no lebo zijem s workoholicom a ono tej energie potom vecer tolko na robenie babatka nezostava a po vikendoch ho asi neurobime :-N teda ak vyjdu plodne dni tak mozno sa zadari, ale uz nemam silu bojovat s jeho pracou, on momentalne nie je pripraveny ubrat v praci, takze tak :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?