Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
uz sa tesim... ktora bude po Marcelke druha??? :-D a vlastne kedy to Marcelka uz ide rodit? teraz v juli ci v juni?
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, Marcelka má termín okolo 5.júla. Takže už čoskoro ;-)
Odpovedať
no to sa uz krati... hlavne nech su zdravi :-) ako sa ma, neozvala sa?
Odpovedať
Profilova fotka
Minule tu písala, ale iba chvíľu... Viac sa neozvala. Takže nevieme nič :-| Ale hádam dobre... Už sa teším, ako príde ukázať malého x-)
Odpovedať
no mne je tu dobre..a pripadne sa prestahujem na strechu..na konika sa mi urcite tak skoro nebude chciet :-D :-D
Odpovedať
aj ja, male babatka su take uzasne a nadherne x-) taky maly zazrak, az clovek niekedy zasne, ako sa to vsetko vlastne utvorilo... ;-)
Odpovedať
a budu mat teda chlapca?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, chlapca a bude sa vraj volať Marcel ;-)
Odpovedať
vraj ano... teraz to uz myslim byva dost spolahlive ;-) ale moze sa stat, ze bude dievcatko... ja by som chcela prve asi dievcatko... ale to je vlastne jedno, hlavne nech budu deticky zdrave :-) a kedy sa chystas teda na MK? ja mavam rozne obdobia, ze uz aj hej... a potom ze este nie :-N som taka divna :-S
Odpovedať
ked je prvy chlapec..tak ochrani mladsiu setru..ak dievca,tak prinuti chlapcov upratovat a tak.. bam..a vy kedy chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, to v našom veku už asi každá žena. Tiež niekedy začnem mať pocit, že už by sme niečo aj mali poriešiť. Veď predsa roky bežia. A potom príde chvíľa, keď mi všetko dojde a zistím, že vlastne by sme ani nemali poriadne s dieťaťom kde bývať. Tak ešte treba aspoň rok počkať. Už keď bude dom na dosah, tak začneme niečo riešiť... :-|
Odpovedať
no ja som si dala "predsavzatie" ze do 26ky aspon otehotniet... ale neviem neviem... v poslednej dobe zacinam mat strach z porodu a neviem preco :-| vzdy som to brala tak, ze to patri k tomu Jani, asi nejak tak ako hovoris... ja si to neviem predstavit u nas doma v 3 izbovom byte :-S ale asi to inak nepojde, lebo potom porodim asi az po 30 a to velmi nechcem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ty budeš mať tiež v októbri už 26?
Odpovedať
no ja budem mat to prve tu..ak ho chcem pred tridsiatkou..lebo inac to nevidim.. ale bam..aj ja mam obavy z porodu..najradsej by som sla na cisarsky rez..to mi pride milsie..
Odpovedať
Jani, vela vsak? :-D Lea - cisarsky tiez nie je vyhra ;-) dlhsie to boli a nemozes potom "behat" okolo maleho :-|
Odpovedať
bam..no blizis sa k 30 rychlejsie ako ja :-D :-D :-D bam..ale pride to ako mensie zlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sme na tom rovnako. Ja budem mať v októbri tiež 26 :-( No ja teraz pôrod ešte neriešm. Najskôr treba vyriešiť, kedy vlastne otehotnieť... :-|
Odpovedať
hehe, ale nikto by mi tolko nehadal :-D mne hadaju tak 22 najviac... potesi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď ty vyzeráš veľmi mladučko. Mne sa tiež stáva, že mi povedia menej. V tomto veku to už poteší :-N
Odpovedať
no mne nechcu dat ani lakohol bez obcianky..ale aspon je sranda..minule v tescu si podavali moju obcianku ako najati..chudatka..nevedeli sa vysomarit..ze kde je datum narodenia :-D
Odpovedať
myslim, ze to ocenime aj v neskorsom veku, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No čím ďalej, tým nás to bude tešiť viac. Keď som mala nejakých 14 a povedali, že vyzerám na 18, tak som bola taká rada. No teraz, keby mi niekto povedal, že vyzerám už tak na 30, tak sa asi aj urazím :-D
Odpovedať
no ono to vzdy asi potesi.. si pamatam,ze ked sme mali na zakladnej skole telesnu,tak nas vzdy vazili a merali..a aj povedali vek,na ktory vyzerame..vzdy to bolo o rok menej v mojom pripade :-D
Odpovedať
ja to mam asi po mame... jej aj teraz hadaju ovela menej, nez ma ;-) Kati, to si ja teda nepamatam take veci... babulky, za chvilu koncim, prajem vam krasny vikendik :-D
Odpovedať
no mne mama na 20 napisala krasnu sms..ze uz ti taha na 30 :-N skoro som umrela :-D bam..tak pekny vikend..a moc nezostarni
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, tak si uži víkendík na Orave... Ja možno pôjdem pozrieť Peti na svadbu, ak mi do toho zase niečo nepríde :-)
Odpovedať
jani..ak pojdes..tak zober fotak..a sprav nejaku fotku..nech sa pokochame x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, najskôr by som ho musela kúpiť, lebo na Vianoce sa nám pokazil. :-( Teraz chceme kúpiť, ale čakáme na nejakú akciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby Peta sa dnes neukazala? zajtra ma byt polojasno a dazd len na vychode, tak im snad aj pocasicko vyjde v pohode ;-) my sa chystame na chatu s muzikom, svagrinkou a svokrickou a mozno pridu aj moji rodicia, bude riadna akcia :-D btw. Janka a Barborka: ja uz mam 26 od marca ]-( starneme veru :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak-tak... Veru stárneme. Ale snáď to nie je až také zlé :-| Takže ťa čaká super rodinný víkend? Tak si to poriadne vychutnaj. A čo skúšky? Už ich máš porobené?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?