Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super super, to uz budem spat z dovolenky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Rada by som Vas osobne spoznala, ale 29.6. cestujem do Nemecka a prídem až v druhej polovici septembra....snáď niekedy potom na jeseň.......to už budeš rozprávať ako dopadla tvoja svadba:-)))) Fifi, kam idete na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha aka dlha cesta, ides za niekym znamym? cestujeme do Chorvatska na ostrov Pag, tak narychlo sme sa rozhodli - pred 5 dnami :-p
Odpovedať
no v sep asi tazko..lebo v auguste odchadzam naspat do uk..ale ked pridem,tak zas cosi zorganizujem..
Odpovedať
Profilova fotka
To su najlepsie take rychlovky.....aspon nemas tolko stresov a starosti okolo toho...... Ja tam idem so segrou pracovat.....ona cestovala dnes a ja to mám posunuté, kvôli tým štatniciam a o dva týždne príde môj miláčik z Belgicka, tak chcem byť ešte aspoň chvíľu s ním....
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, dlhe odlucenie.....
Odpovedať
ahojte 8-) tak ta moja vcerajsia zdravotna indispozicia nakoniec dopadla tak, ze po mna drahy prisiel do prace a hned som sla k lekarke, mam silnu anginu ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: parada, ved prednedavnom si jednu prekonala, nie?
Odpovedať
si pamatas :-D ano pred mesiacom som bola nachcipana tiez, robit s detmi to je cakanie, co od koho zase chytis 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, vieš, Mirko tam je za prácou prvý krát na štyri týždne a odteraz bude chodiť tak, že 4 týždne tam a 1-2 týždne doma......ale to zvládneme......minulý rok som bola na druhom konci sveta 4 mesiace a vydržali sme........a koniec koncov......aspoň nám to rýchlo ubehne a tá naša svadba tu bude čo nevidieť....:-)))
Odpovedať
mati a co tam idete robit? fifi..no aj my sa tak mozno dokopeme na svadobnu..ak bude cas..tak fakt par dni pred odletom.. luko..za ten cas by si mala byt uz imunna :-D
Odpovedať
no odkedy som prestala zvnutra dezinfikovat, teda na VS sme to ozaj nezanedbavali :-D tak sa tie choroby na mna lepia 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lea, ideme k jednemu starému nemčúrovi do krásneho menšieho hotelíka so saunou, bázenom, reštikou a tam, čo príde.....ale sa teším.....nemčinu som ešte nemala možnosť precvičovať v praxi...... Ahoj luko, ale veď taka dezinfekcia sa dá aplikovať aj doma....ja keď nemám chlapa doma a nie je ani otec, tak si s maminou samé otvoríme večer nejaké dobré červené a liečime sa...:-))))
Odpovedať
luko..kazdy vecer povinne jeden poharik..to do rana vyprcha :-D mati..takze celkom prijemne prazdniny..ja tie svoje si idem aspon ciastocne uzit na svk.. ale ja mozem s kludom povedat,ze mam cely rok prazdniny..tym,ze som mimo :-p :-D 8-)
Odpovedať
jaj, no ked dopapam lieky tak tiez otvorim vinecko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea a co robis v UK? Luko, tak sup-sup dopapaj lieciky a pusti sa na tu klasicku, tradicnu medicinu......:-)))
Odpovedať
luko..no tak to je super.. mati..pracujem tu..na strednej skole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako profesorka? to musis byt v angline supis-pupis........
Odpovedať
neucim..zatial teda..ale casom by som chcela..zatial len v labaku..este chvilku potrva kym sa dostanem k uceniu..lebo mam este dolezitejsie veci..
Odpovedať
Profilova fotka
to musi byt zaujimava praca......:-)))) ja som akurat vcera stretla cloveka tuna v Blave, ktory ma chce vziat ako Officce manager-ku:-)))
Odpovedať
tak to by si mala super..
Odpovedať
martinka, tak to nevahaj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved rozmyslam, ze to asi zoberiem......zajtra mam ist s nim na jednu konferenciu a porozprava mi co ako.......a ked pridem z Nemecka, mala by som tu fleka.....lebo slubil, ze by na mna pockal....
Odpovedať
super, tak nech ti to vyjdne x-)
Odpovedať
super, tak nech ti to vyjde x-)
Odpovedať
mati..tak ber vsetkymi desiatimi x-) ja som sla na pohovor den po promociach..a som spokojna..lebo to bude odrazovy mostik pre moju karieru x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda......asi to fakt zoberiem......ved na SR som este tri tyzdne, tak mam este chvilu cas......a navyse hovoril, ze je ochotny respektovat, ze som studentkou denneho studia......zatial velmi ochotny...:-))))
Odpovedať
no to budes mat aspon nejake vreckove..a hned ziskas prax :-)
Odpovedať
kamoska takto robila v jednej pC fime pocas VS (informatika v ZA) a hned po skole dostala skvely flek, teraz pracuje v Holandsku pre tu istu firmu ale za holandske peniaze a uz ide stavat dom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak kamoske sa zadarilo......ale musi byt i fest sikovna....:-)))) Luko,mozem sa opytat? Kde v okoli Cadce budete mat svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?