Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Kočky! Viem, dlho som to tu zanedbavala a nechodila som tu, ale poctivo som študovala. A dnes Vám s obrovskou radosťou oznamujem, že svoje doterjšie štúdium som dnes úspešne ukončila s titulom Bc. Som veľmi šťastná. Tak aj Vám pekný dník. Maťka:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Maťa, tak srdečne gratuľujem... Takže dnes ti začínajú prázdniny? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby..az sa hanbim, ze som tu vobec nepisala...som si myslela ze ked budem na materskej tak budem mat more casu...a aj mam, len sa mi nechce a skoro stale spim......dnes som bola na kurze v nemocnici a mali sme exurziu na porodnej sale.....je dobre vidiet co nas tam caka, ale zacinam sa pekne bat..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky :-) Martinka - srdečne ti gratulujem... Viem si presne predstaviť ako sa ti muselo uľaviť, mňa to čaká budúcu stredu 18.6. :-| Mgurnak: Ahoj :-) Takže pred pôrodom??? Uf... A ako to dopadlo, tá prehliadka? Bude to až také strašné ako si myslím????
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, tak to je super... To aj také niečo sa robí? To som ani nevedela. Ale ja by som asi hneď tam porodila od strachu. Ja som strašný strachopud :-N
Odpovedať
caute baby..uz som doma..
Odpovedať
mati..blahozelam k titulu ;-) marcelka..absolutne nezavidim..obcas mam pocit,ze cisarsky je lepsi..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Matka tiez blahozelaaaaaaam x-) ako Marcelka, trosku to tu zanedbavam,mam kopu povinnosti v praci a finisujem semester v skole, v lete to snad bude lepsie :-D
Odpovedať
fifi..no prepacime ti :-p ak prides na stretko..s korculami :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hehe pridem :-D bez korcul :-D :-D
Odpovedať
nevezmes aj korcule? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
murinko, Veronika2008, leatea i fifitko25 krásne ďakujem. Od dnes už nie som oficiálne študentkou.....už som nezamestnanou:-)))) Ale príde zápis do ďalšieho ročníka a opäť budem na tom rovnako....... Leatea, už sa ti to blíži závratnou rýchlosťou, však? Nijaké stresy? Ja už odpočítavam dni, kedy sa vráti Mirko po štyroch týždňoch......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kati len provokuj :-D ked si zlomim nohu, tak pridem so sadrou a hotovo :-D Mata: v dobrom ti tisko zavidim, ze mas za sebou polovicu.... uf, ja dufam budem o rok takto stastna ako ty si teraz :-D
Odpovedať
fifi..no aspon cosi musim robit..ked som tak daleko :-p :-D ja sa mozno dokalicim pred svadbou a bude sranda :-D :-D :-D mati..no krati sa..stresy su trocha..ale aj z pocasia..sa mi tazsie dycha v teple..takze ta kombinacia mi vytvara horsie rana..ale zvykam si..snazim sa to vsetko naplanovat,nech nemam stresy..aj ked sa niektorym nebude dat vyhnut..
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, neboj, viem, že mne sa už teraz ľahko hovorí, ale ten stres si musí prežiť každý.....ja som to tiež chvíľami až moc prežívala, a dnes nás tam aj pekne dusili poniektorých, ale nakoniec to dali všetkým.......Boli aj sprostejší a dali to, tak čo ty si nejaké béčko? ;-) Lea, veľa nestresuj, nepokúšaj a nedokalič sa.........uži tie prípravy i ten deň úplne naplno a nenechaj sa vytočiť maličkosťami.......celá rodina isto urobí všetko preto, aby ti splnili tvoj deň na 100%..... :-)
Odpovedať
mati..no obcas mam pocit,ze pokazia..dnes som sa dozvedela,ze moja dobra kamoska nepride na svadbu..takze som bez svedka..musim sa teda opytat kamarata :-| a este neviem,ci cukrarka robi aj medove rezy,lebo nic take na to som nenasla..ziadny med =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati: neprijemne, ked odmietol svedok takto tesne pred :-( mata: veru, je to ako stres z maturit... kazdy si tym presiel :-N a nakoniec to neboli az take horory, ze jo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cukrárka musí robiť medové rezy, veď to vedia všetky.....dokonca i ja a to nie som najväčšia kamarátka s kuchyňou:-) A to s tou kamáratkou mi je ľúto, ale neboj, to sa nejako vyrieši.....ako hovorí jeden môj strýko:,,...to sa všetko vykryštalizuje" :-)
Odpovedať
fifi..no absolutne tomu nerozumiem..boli sme uz dlho dohodnute..a vsetko bolo v pohode..minuly tyzden som jej pisala sms a neodpisala..a dnes napisala,ze nepride..dovod ale netusim..
Odpovedať
Profilova fotka
hm.... ja ti pojdem svedcit, ak uz nikoho nenajdes :-D uz dlho som sa nikde dobre nezabavila :-D :-D neboj, ako pise Mata, vsetko zle je na nieco dobre a na vsetko sa da najst riesenie ;-) vidis, my sme tiez nasli kameramana o 12:00 hod v den nasej svadby (a to som to uz davno zabalila, ze video proste nebude...) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, to čo je za kamáratka, keď nie je ani schopná v dostatočnom predstihu dať vedieť, že nemôže prísť.....? Fifi, presne ako hovoríš.......to bude všetko dobré.......
Odpovedať
Profilova fotka
hm divne je, ze nedala dovod :-.
Odpovedať
mati..no ona dala vediet..ved je este mesiac do svadby..len ma prekvapuje ta nahla zmena.. fifi..no mam este jedneho dobreho kamosa..tak toho sa opytam..a uvidime..ak nie..tak potom sa zacnem tuho zamuslat,ze koho vezmem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze rozmyslat, predsa mna vezmes :-D Mata: inaaaaaaaak pred Katkinou svadbou organizujeme stretko - uz sme sa parkrat stretli a kedze budes mat prazdniny, nepridas sa? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zober niekoho z rodiny.....u nás je takým zvykom, že za svedka ide krstná mamča alebo birmovná mama........keď nie je žiaden kamarát/kamarátka
Odpovedať
Profilova fotka
mne bola tiez krstna ;-)
Odpovedať
mati..no krstna..netusim,ci pride..a birmovna..tak s nou nejaky extra super vztah nemam a zatial tiez netusim,ci pride..
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak to potom rieš nejakou inou kamarátkou/kamarátom.......:-))) To isto zvládneš, si šikuľka....:))
Odpovedať
Profilova fotka
kati to stretko vychadza na ktory den?
Odpovedať
nic ine neostava..ved este casu dost teda.. mati a prides na to stretko? je vo stvrtok 10.7. rovno za mesiac..to sa tak stale stretavame..ked to vyda..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?