Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte baby..no vy uz zrejme vsetky vikendujete :-N peti..autoskolu zacinam dalsi den po prilete..takze este pred svadbou..lebo nebudem moct ostat cele leto na svk.. a vacsinu dokladov vybavujem na vychode..a tam nemozem ostat niekolko dni..kvoli jazdam..
Odpovedať
ahoj lea, tak si sa uz rozhybala s tou autoskolou, ty si sikulka x-)
Odpovedať
ahoj luko..no musim..znacky uz v poho ovladam..teraz ma caka motor.. co ty?
Odpovedať
ja rozmyslam nad tym septembrom, drahy to uz ma v rozpoctovom dennicku :-D inak zanciek poznam len par a v zivote som nesedela za volantom :-D a aky kurz si nakoniec vybavila,ten zrychleny?
Odpovedať
no ja som sa uz naucila vsetky..a uz ich fakt zvladam.. netusim aky kurz to bude..lebo to vybavuje mily..a ani cenu mi nechce povedat..tak som sa hned pytala,ci to dostanem ako darcek :-D :-D :-D ale budem musiet jazdit kazdy den,aby som to stihla..
Odpovedať
no to ja tiez dostanem ako darek, sak z mojho platu by som na to neusetrila :-D
Odpovedať
tak to je super..ja som si to chcela zaplatit..ale mily mi nic nepovie..skoda,ze obaja sme rovnaki :-D :-D :-D v tychto veciach..
Odpovedať
a kedy zacinas? tyzden pred svadbou, no tak to jazdi opatrne :-D
Odpovedať
v utorok pred svadbou.. :-D :-D :-D neboj..ete korcule k tomu pridam..a hned ovela viac strachu :-D :-D :-D
Odpovedať
ti je malo adrenalinu predsvadobny stres ze si este pridavas? :-D :-D
Odpovedať
no zrejme ano..a este musim kuknut podmienky na rigoroznu v nitre..a rozhodnut sa,ze kam dam prihlasku..
Odpovedať
tak to riesime same podobne problemy :-D ja si chcem robit dokorat a neviiim kde, ci v BA alebo v BB (tam som chodila na VS, ale zas cestovat...)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no asi ano..
Odpovedať
caute baby..viete,co som prave zistila..ze dnes by mala mat svadbu nasa DURNI..no dufam,ze sa tu ukaze teda..
Odpovedať
taaak to som zvedava x-)
Odpovedať
jeeej a dnes ma aj droby x-)
Odpovedať
hej..a dalsi tyzden peta.. som zvedava na vsetky..
Odpovedať
aj tebe sa to krati :-D
Odpovedať
a tebe tiez :-p aj ked ty to stale odsuvas :-D
Odpovedať
lea, no vsak aj na mna raz dojde :-D si pripadam jak Nevesta na uteku :-D
Odpovedať
no ja dufam,ze pride aj na TEBA :-D :-D :-D ak nie,tak ta tam vsetky donutime :-D
Odpovedať
oki, spolieham na vas :-D
Odpovedať
ale potom budes brat kostol aky vyberieme :-D zilina ich ma dost totiz..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee :-)
Odpovedať
ahoj fifi..
Odpovedať
Profilova fotka
ako po vikende? ;-)
Odpovedať
no ja este vikendujem.. co tvoja skola?
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, bolo to vcera zaujimave... nemali sme knizku z financneho manazmentu, tak sme sa ucili z materialu od terajsich tretiakov, co minuly rok stacilo... na skuske prisla docentka a oznamila, ze tento rok to nestaci ]-( tak odislo prec 3/4 triedy a zvysok sa pokusil napisat aj to, co bolo v materiali.... tak neviem :-(
Odpovedať
fifi, no to je uroven....nemam slov, to je jednanie na pode univerzity, u nas to tiez nebolo lepsie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
luko: docentka sa este branila, ze ona za to nemoze, ze skola nestihla dotlacit knizky na cas... heh, akoby sme my za to mohli ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?