Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evi, ako je na tom Martinovom dvore v Teplicke? radi by sme tam niekedy skocili na kavicku alebo na veceru s manzelikom :-D Martinka: hm, snazim sa rozpamaatat na meno Lysican v spojeni s knazom, ale zial zatial mi to nic nehovori... :-( poznam jedneho Maja Lysicana,ale nie je knaz a je stastne zenaty :-D inak super, ze mate takto rozhodene kontakty kvoli byvaniu kade -tade. Dnes je to s pozemkami hruza. U nas v Terchovej nie je nic volne, ocino ma nejake pozemky,ale to su take podielove casti len, ze sa tam delia este dalsi 8 ludia tych par metrov stvorcovych :-( tak sme boli donuteni si nejaky kupit, ale myslim,ze sa nam to oplatilo,lebo za tie 2 mesiace, co ho mame, uz jeho cena vzrastla cca o 300 tis :-D dobry biznis 8-) inak studujem ekonomiu a manazment, chodim do CA - detasovane pracovisko BA univerzity... ty co studujes? Kati: dakujem dakujem, v skole sa snazim :-D uz nech je leto..... a tvoja svadba, sa normalne tesim, az ta uvidim ako nevestu :-D mozno kvoli tomu tajomstvu so satami :-D
Odpovedať
ahojte :-D fifi, tak ale mi este neplanujeme babo pocas skoly :-N :-D violetka tak ja mam dost dvd s dabingom..... :-D pozicala by som ti ich aby si si ich napalila,ale na sk prideme az v auguste..... ;-)
Odpovedať
ahojte baby..hadam mate krajsie pocasie ako je tu.. vio..ano,je to anton..na tom kopceku sme boli na kavu..celkom prijemne posedenie..vrelo odporucam.. napis mi do ip ake rozpravky by si chcela..mily ma bratrancov s malymi detmi,takze rozpravok mame do aleluja ;-) fifi..cez tyzden pridam foto popolnocnych siat..su takmer hotove..este ich treba rozzehlit a rozhodla som sa ich troska upravit.. smaily..a kedy zacnete na nom pracovat..az ty skoncis skolu?
Odpovedať
Profilova fotka
Fifitko, tak to ste urobili fakt super obchod.......:-))) Sikovny ste..... Nezapres tu ekonomiku, vsak? Ja studujem denne na Ekonomickej univerzite v Bratislave a pracujem ako uctovnicka v jednej firme na Kysuciach, takze stale pendlujem medzi KNM a BA...... Niekedy ma to uz fakt nebavi...... Takze miminko este neplanujete, ked si len druhacka, a ci? Zatial papa
Odpovedať
lea :-N az ked moj manzel sonci skolu do 1,5 roka. ;-) :-) dnes ide kamos manzela do mnichova na sluzobnu cestu,tak nam donesie nase svadovne dvd uz sa velmi tesime...uz ho tolko ludi videlo,len my este nie :-N :-) tak dnes vecer kukame...... :-) idem sa este cosi poucit,mam pocit ze som vela zabudla :-N :-N
Odpovedať
a kolko ma to video? mate aj skratenu verziu?
Odpovedať
myslim,teda dufam,ze je tam aj skratena forma....najprv to musim uvidiet.....uz sa tesim..... :-) inac velmi sa nam zapacila dovolenka na Venezuele,ked tak kukame fotky....a manzelov kolega tam prave ide...... :-) hadam sa tam niekedy dostaneme...... :-N :-D
Odpovedať
ja rozmyslam,ze si dame spravit miesto skratenej verzie klip..vyberieme nejaku pesnicku a v nej bude zhrnutie celej svadby.. no ja by som sla aj na madagaskar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak si davam na dnes pohov od ucenia, uz ani neviem, co meliem :-D Mata: mimino musi pockat, treba dorobit skolu, postavit dom a zasadit strom :-D ale nie, pockame este tak 3 rocky urcite, ja mam 26, muzo 25,nemame sa kam ponahlat ;-) smaily: uzite si pekny vecer, si spominam na ten nas, ked sme prvykrat kukali video a boli sme plni dojatia ale aj smiechu zaroven... bolo tam kopu vtipnych veci, co ti zial na svadbe usli, ale aspon je to zvecnene... inak o akych skratenych verziach tocite kocky? to chcete niekomu rozdavat, ci len tak na pamiatku? =-)
Odpovedať
ahoj fifi..ja sa pomaly chystam ozehlit tie popolnocne saty..este musim vymysliet to upinanie ramienok..lebo ich nechcem mat prisite napevno.. skratena verzia..no vedia spravit taky zostrih na pol hodinku..alebo vo forme klipu k pesnicke..za 4-5min mas zhrnutu celu svadbu..oplati sa to pri kamaratoch..5min nie je vobec vela.. pozriem,ci na you tube cosi je..lebo bolo..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz mi mame taku retrospektivu urobenu ak je to ono :-D ma to cca 5 minut a je to super ;-) ale to mame pre vlastnu potrebu, teda asi aj vy ostatni, ze :-D Kati tie popolnocne su tie cervene, co mas v albume?
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=GZHj2N... skus toto kuknut.. hej..oni su bordove..ale tie..potom pridam nove foto..hotovych a hlavne ozehlenych siat..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a na tebe by to bolo idealne :-D nema ta kto odfotit?
Odpovedať
ahojteee!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Eviku :-D
Odpovedať
no nie je problem nastavit samospust :-p ale asi to nespravim..este porozmyslam.. ahoj vio..ako nedela?
Odpovedať
Profilova fotka
ziaaaaaadne rozmyslanie Kati, urob to :-D
Odpovedať
uvidim..lebo mam tu kopec veci po stene..takze budem musiet potom retusovat.. si akasi zvedava..nezda sa ti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som, ja viem :-p ale ma to aj svoje vyhody, ked je clovek zvedavy ;-) o steny nemaj strach, tie ma nezaujimaju :-D
Odpovedať
a neprides ma ty navstivit :-D aby si videla tie svadobne saty :-D ved to dlho netrva do londyna..ten let :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooooooo.... mame v plane ist do Londyna v septembri na prve nase vyrocie... pojdeme zrejme k jednej mojej kamoske, co tam byva a pokukame krasy mesta... ale to uz budes mlada pani :-D uz mas doma aj svadobne satky?
Odpovedať
uz dosli..a ja musim odist..idem do kostola.. potom sa este ozvem.. ak schudnem par kil,tak ich netreba upravovat..
Odpovedať
Profilova fotka
oooooooooooooo tak to som zvedava :-D
Odpovedať
uz som spat.. som sa zabudla pochvalit,co sa mi prihodilo pri tom siti..stihla som tie saty pokrstit =-) vlastnou krvou :-D
Odpovedať
ahojte zase- snad napisem aj viac, ako len ahoj..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ako sa mas po vikende ;-)
Odpovedať
celkom OK- boli sme na krátkom výlete tu nedaleko- na vodnom mlyne pri malom Dunaji, dali sme si pecenu rybu, mala sa vybehala po trave, pohojdala na hojdacke a tak. Aspon nedela bola spolocna.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sme mali celkom rušný víkend. V sobotu sme ešte dosťahovávali nejako zvyšné veci z bytu a včera sme boli v Terchovej na hrebeňovke. No tak dobre som sa nepoprechádzala už dávno :-D Ale dokonca nemám ani svalovicu ;-)
Odpovedať
ahojte baby..taak by som spala a akosi sa mi neda.. vy ste boli cez vikend na vylete a ja som dokoncila popolnocne saty x-) este ich musim ozehlit..a potom odfotim.. normalne mi nie je dobre,ked si spomeniem,ze este par tyzdnov a je svadba :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a prečo ti nie je dobre? Veď už máš skoro všetko pripavené, či nie? ;-) Alebo sa bojíš toho, čo budeš robiť potom, čo budeš pripravovať a tak :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?