Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi, men sa najlepsie ucilo u babky na dedine, bud som sa vykvasila na balkon alebo vonku v tieni na deke...bozsky klud x-)
Odpovedať
fifi..tak sa pekne uc..a daj vediet,ked spravis nejaku skusku ;-) ja som sa pustila do tych siat..aj ked sa mi moc nechce..ale musim..
Odpovedať
Profilova fotka
Fifitko25, dakujem za privitanie. Vy ste mali kolko ludi na svadbe? Je tu nejaka babenka, ktora mala alebo bude mat 160 ludi? Ja viem, je to dost, ale ked sa spoja dve najvacsie rodiny z dediny, tak to potom tak vyzera....... Bude to zaujimave........Ale i tak sa tesim. Snad sa tu nabuduce stretnem s niektorou z Vas a pokecame. Zatial papa. A inak nic si z toho nerob, ze sa musis ucit, ja mam o dva tyzdne statnice a tiez sa mi moc nechce.........papa
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem fifitko25 a martinku15 aj kvôli svadbe aj kvôli štátniciam :-) Tiež to mám o 3 týždne...
Odpovedať
baby..tak sa ucte :-p ja to mam uz za sebou..ale chystam sa na dalsie studium..musim cez to volno kuknut podmienky..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea :-) však my sa učíme... žiaľ :-| radšej by som sa viac venovala svadbe ako len takto na polovičný úväzok... Môžem sa opýtať, ako si docestovala do ZA? :-) Pýtam sa, keďže to máš na vizitke, že svadba bude v Žiline...
Odpovedať
ahoj..neboj..zvladnes to..ja som zacala svadbu planovat pred statnicami..takze viem ake to je.. a preco zilina? lebo som tam vystudovala a v buducnu tam budem byvat.. napis nieco o svadbe a o sebe ;-)
Odpovedať
lea, inak ja som si asi az do minuleho tyzdna myslela, ze si rodena Zilincanka :-D :-D :-D vobec som si tu Sninu nevsimla, ani mi neprislo, ze nie si odtialto :-D
Odpovedať
čaute baby..kedykoľvek vam idem napisat, zlyha server..uz ma to nebavi
Odpovedať
aho vio x-)
Odpovedať
ahojte baby.. luko..no aspon vidis aka si vsimava :-D ja nikoho z rodiny nemam zo ziliny..jedine priatela. :-D vio..co sa deje? nejde ti tato stranka?
Odpovedať
lea ale neni to poznat, neni to poznat ze nie si rodena Zilincanka...ako keby si tu 100 rokov zila ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsak ZA je male mesto, raz dva sa tu clovek nauci zit..a ked tu chodila do skoly 4 roky- nie je o com, vsak LEA?? obcas mi to tu blne, ano
Odpovedať
no chodila som tam 6rokov :-D a myslim,ze je to dostatocne dlha doba.. ako nepoznam vsetky ulicky..ale to,co potrebujem,v poho najdem..a celkom rychlo sa da ziskat prehlad,kde co je.. ale v blave sa nevyznam :-D
Odpovedať
napodobne. Ja sa uz nevyznam aniv ZA, ked pridem po dlhsej dobe a to som zilincanka. No- drahy je uz z prace doma..najdedli sa vsetci a mozme ist vonku- konecne spolu !! ahojte
Odpovedať
ahojte zilincanky :-D ;-) tak my sme sa vcera vratili...bolo super....aj ked sme vela casu nemali na oddych.....ale spoznali smevela toho.....aj Rim a sardiniu.....aj ked more bolo este studene.....vynahradime si to inokedy......v Thajsku buduci rok..... :-) ale vazne nadherná priroda........super jedlo......super ludia........ :-) a musim sa uz pozriet do knih,lebo uz zas od pondelka natvrdo :-N ´ prajem vam krasny vikend lea mate nadherné oznamko..... :-) ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..no super,ze ste spokojni ;-) :-) ja som prave doupratovala..takze ziadny oddych nebol..ale dalsi tyzden mame volno,tak budem oddychovat.. budu aj nejake fotky?
Odpovedať
ahojkaj, budu fotky,ked budeme mat nato cas....no my budeme mat volno asi az v auguste..... :-N papa zatial, periem,upratujem...... ;-)
Odpovedať
no ja idem sit teraz..popolnocne su takmer hotove x-)
Odpovedať
super, tak potom posli foto,urcite su krasne........ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak mam skusku za sebou a dufam, ze uspesne, otazky sadli :-D uz mam ohodnotenu prvu kapitolu bakalarky na B, no som stastna,na to, ze som to pisala " na kolene a na rychlo " :-D smaily vitaj z dovolenky x-) potomka ste tam nahodou "nezamiesili"? ;-) Martinka: 160 ludi uuuuuufffffffffff :-D my sme mali 70 kuskov bolo nas viac nez dost ;-) na kamoskinej svadbe ich bolo 115 a tiez to bol riadny pocet, ale vacsie mnozstvo si ani predstavit neviem... kde to planujete? je vobec v okoli nieco take velke? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Fifitko25, ja viem, je to moooc ludi, ale ako som povedala, spajame dve najvacsie rodiny z dediny, tak to preto.......keby som mala ist do detailov: Mirkova mamina i ocino pochadzaju z rodin, kde bolo po 9 deti.........chapes? Neviem este kde to dame, bude to celkom problem......ale jednoznacne to v KNM nemoze byt....tak preto hladam nieco v ZA, ale mozno ten Dom odborov........
Odpovedať
Profilova fotka
hm... veru, to je dost surodencov ;-) paradna rodina :-) aspon nikto nie je sam, ked mate take siroke korene a je sa vzdy na koho spolahnut 8-) moj ocino ma 4 sestry a mamina len jednu, u manzelovej strany je to naopak, svokor ma len 1 sestru a svokra ich ma 4 a brata :-D no a samozrejme kopu mladeze,takze sme sa vobec nenudili a uzasne sme sa zabavili ;-) na kedy to planujete? v dome odborov mala svadbu Janka - Murinko, mozno by ti skor nejake infosky vedela poskytnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, dakujem za tip.....skusim sa jej ozvat....hovoril mi o tom jeden kamarat, vraj velke je to dost a vraj aj spokojnost s obluhou je, takze to asi najskor vyskume...... Zatial planujeme len my dvaja, rodinu este nezatazujem, ja teraz statnicujem, ale len na bakalara a chcem ist dalej, takze nas plan je 2010, ale to uz sme sa mali tento rok brat, len akosi Mirko zajtra odchadza do Belgicka za pracou, tak sme to poposuvali......aspon mam cas si vsetko pekne naplanovat........Ved este nie som taka stara:-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
jej, ja statnicujem o rok na bakalara :-D a tiez by som rada dalej, uvidime.... v kazdom pripade drzim palce, nech vam to vyjde podla predstav, ked mate casu dost, treba sa porozhliadnut po okoli ;-) my sme sa chceli brat tento rok tiez, teraz v juni a vidis, brali sme sa v septembri :-D bolo to kvoli hypoteke v banke, chceli sme uver na pozemok a ako manzelskemu paru nam poskytli lepsie podmienky :-D tak sme to spiskali skor ;-) inak, podla fotiek mam pocit, akoby som ta odniekadial poznala
Odpovedať
Profilova fotka
TAkze planujete stavat chalupku? My tiez, a veru tie pozemky su v dnesnej dobe katastrofa, nam nastastie pomohli dedkovci, takze nieco uz mame, ale siete i tak radsej rozhodili po celom okoli. Setrime uz celkom dlho, takze co to uz odlozene je, a zatial to chceme riesit tak, ze to napiseme na mna a potom sa dohodneme. Ocino nam tiez uz teraz zhana material a Mirko miesto, kde by sme to odlozili, lebo on chce hned po svadbe stavat.....A ja si fakt nespominam, ze by sme sa niekde mohli vidiet. Na aku strednu skolu si chodila? Ale z Terchovej mam nejake byvale spoluziacky a rodinneho dobreho priatela farara Miroslava Lysicana, poznas? A teraz co studujes? Pridem o 5 minut, idem vonku nieco poumyvat......:-))))
Odpovedať
fifi..tak to je super,ze skola ide.. mati..tak to mate este dost casu zhanat salu..a urcite v ziline najdete ;-) pokial vam nejde o ubytko,tak to nie je ziadny problem.. hned by som si vedela predstavit svadbu so 120ludmi..ale zial..bude do 80 so vsetkymi..
Odpovedať
Profilova fotka
Avoj leatea, ved predstavit si to viem i ja, ale kto to zvladne cele zorganizovat....? Budeme mat s tym este vela srandy..... Ubytko netreba, sme vsetci z Nesluse, takze ich napraceme naraz do dvoch autobusov a dalsich do aut a rozvozime to rano do chalup:-)))) A kde to budete mat? Uz sa ti to blizi, vsak?
Odpovedať
my to mame presne za 7tyzdnov..a bude to v teplicke.len tam sa viac ako 80 ludi nezmesti.. ak budes mat druzicky,tak sa s nimi dohodni,s cim ti presne pomozu..mna akurat caka dalsi tyzden spisat vetko,co budu mat na starosti.. a urcite vsetko si spisuj..je to dolezite..a velmi ti to pomoze ;-) ja planujem zo zahranicia..takze o starost viac..
Odpovedať
LEA neblázni, že v tepličke!? :-))) Chi chi..veď tam sa ja budem sťahovať neskoršie..kde tam to budete mať? V Antone? My sme mali krstiny v penzióne Martin- na takom kopčeku tesne pred tepličkou, koláče na svadbu sme mali z cukrárne v Tepličke od Králikovej, drahý máva stretnutia v tom Antone tuším zo školy. OZAJ BABY- mám na VAS prosbu..nemáte niektorá filmy, rozprávky na DVD??? S dabingom?? AK niektorá máte, prosím ozvite sa mi cez IP či by sa dalo na nejakých s vami dohodnúť- príp. na výmenu. VELKA VDAKA!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?