Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Jani, bavlnena :-D uz ste rozmyslali s muzom, ci to niekde nejako oslavite? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pôvodne sme chceli byť v tom čase niekde na dovolenke. Ale ešte uvidíme, lebo sa na leto črtá dosť práce, tak neviem, ako nám to vyjde. A čo vy, už máte niečo vymyslené? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, kedze platime teraz dost peniazkov na hypo, tak sa rozhadzovat nebudeme ... rozmyslali sme nad predlzenym vikendom v Londyne, trebars od stvrtku do nedele ;-) mam tam kamosku, ktora nas k sebe pozyva uz dlho, tak by sme tam skocili, v Anglicku som este nebola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super nápad... Určite odporúčam návštevu Londýna. Síce som tam bola, ale určite by som sa tam chcela vrátiť... No my sme rozmýšľali, že tento rok pôjdeme do Chorvátska. Zrejme by to bola posledná dovolenka na najlbižších pár rôčkov. Lebo keď začneme stavať, tak už sa určite nikde nedostaneme |-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj drahy uvazoval nad Chorvatskom zaciatkom jula, ide partia nasich znamych do apartmanoveho domu na vlastnu stravu, ze tam chodia casto a je tam super... cize by nas to asi ani tolko nestalo... len ja by som mozno radsej ten Londyn a oboje si dovolit nemozeme |-| z tych istych dovodov, ako vy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne, ze je kazdy rok co oslavovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, my si nájdeme skoro každý deň, čo môžeme oslavovať. :-D Keď chceme oslavovať, dôvod sa vždy nájde... Zuzi, ty si spomínala, že ste boli aj minulý rok v Chorvátsku. Tak možno by fakt nebolo zlé skúsiť niečo nové... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie Jani, neboli sme v Chorvatsku, boli sme v Egypte ;-) Chorvatsko bolo v plane,ale potom padlo :-) Peti: veru, vzdy je co oslavovat... my sme vcera oslavovali stredu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a neboli ste ani pred svadbou na predĺžený víkend? Lebo vtedy si spomínala, že idete.Ja viem, že na svadobnej ceste ste boli v Egypte
Odpovedať
Profilova fotka
Co Jani planujete dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
No chceli by sme, ale uvidíme, ako sa to celé podarí. Predovšetkým v práci. Lebo vyzerá, že leto bude najrušnejšie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nie neboli sme Janka, padli plany vtedy. Peti: nejak mi to asi uslo, ale svadobna bude kde? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to som nevedela, že ste neboli... No tak to vás určite teraz láka aj to Chorvátsko, čo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Najdeme si nejaky last minute. Ale chcela by som Turecko a tak asi do mesiaca po svadbe, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
nuz veru laka Jani, manzela Chorvatsko, mna Londyn :-D bude tazke rozhodovanie ]-( v Turecku sme neboli Peti, ale Janka s manzelom ano a tusim si pochvalovali :-D inak tiez sme boli na last-minute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, Turecko je super... Mne sa tam veľmi páčilo a tento rok sme tam tiež chceli ísť. Ale zrejme to nevyjde finančne. Inak mňa tam môj manžel požiadal o ruku. Takže ja mám k Turecku taký špecifický vzťah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak Peti, ako dopadla ta tvoja kyticka v Slnecnici? :-) uz mas blizsie info, ci budu tie kaly? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne, to mi uz vtedy povedala, ze nebudu. Takze teraz hladam na intenete nejaku nahradu. Ale asi si dam ruze a frezie. Kaly by som musela mat len do vysokej kytice a ja chcem taku gulatu do ruky :-( No co uz nieco najdem. Baby mne uz padla, takze papa
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne uz padne ;-) o chvilu... verim, ze najdes nieco pekne, a teta zo Slnecnice ti vycari prekrasnu kyticku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ako vám závidím, ja som dnes do šiestej :-( a potom ešte angličtina. :-| Peti, neboj, pani v Slnečnici je veľmi šikovná, ona niečo určite vymyslí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: ja som mala anglictinu vcera...a doma sa tiez ucim, v sobotu mam skusku z personalneho manazmentu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, personálny manažment... to je môj odbor... Ten som mala veľmi rada 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musim priznat, ze je to naozaj asi zatial najlepsi predmet, co sa ucim v letnom semestri ;-) to ma naozaj bavi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to dosť niečo také, čo si určite dokážeš veľmi dobre predstaviť. :-) Ja by som veľmi rada pracovala v práve v tej oblasti. Teraz sa mi črtá možnosť v práci venovať sa personalistike, robiť výbery na určité brigádnicke pozície a potom vedenie brigádnikov. Tak sa v tom trochu oťukám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som tu inak peta uplne ta chapem ja uz tiez chcem aby bolo potom alebo si dat aspon prestavku :-N baby tak si budeme musiet spravit tie svadby same, poziciame saty a spravime party :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linda: to je ale skvely napaaaaaaaaaaad :-D :-p :-p :-p x-) 8-) Jani: ano je to fajn, ja niecim takym prechadzam v praci ;-) delegovanie,kaucovanie spolupracovnikov, hodnotenie kvality prace atd. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, plne s tebou súhlasím... Spravíme si takú babskú svodobnú jazdu ;-) :-D Zuzi, tak to máš potom v pohode... Máš skúsenosti priamo z praxe a môžeš ich využiť pri skúške :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mohli by sme si spravit tak si tak aj nesvadobnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som určite za ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
daco vymyslime.....zatial pojdeme aspon na nejaky vylet..... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?