Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
miska..my sme si davali do andrei robit na zakazku obrucky..ak budes chciet dam do ip telefon.. kludne kukni do mojho albumu..
Odpovedať
Profilova fotka
halooooo? v :-.
Odpovedať
ahoj..som si ta poriadne nevsimla..upratovala som totiz.. ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
som taka malicka a nenapadna :-N
Odpovedať
ani nie..ale moja mysel je niekde inde :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kde? :-D
Odpovedať
na mnohych miestach :-N neviem,co skor robit..ale dnes asi budem len oddychovat a cumiet telku..kuknem,ze kto dnes hra..mozno by som kukla hokej..
Odpovedať
cau Lei, este si tu? vsimla si si som nieco popridavala? :-D
Odpovedať
ahoj..ano..cumim telku a balim balicek.. pridala som oznamko :-D
Odpovedať
...aky balicek? som uz dlho nic nedostala v baliku :-( cez vikend ideme do Londonu, tak sa zrejme vyblaznim v obchodoch x-) sa tesim
Odpovedať
oznamka som dorabala..a aj tak je ich malo..tak hadam zozeniem vsetok material..lebo je to riadny problem.. teraz ich budeme mat tak 70..a este 30 by bodlo..bude to teda riadna palka..
Odpovedať
...fuuuha, to ako by si pozyvala pol mesta :-D ja este idem pridat sperky,co somdostala od draheho na prve a preposledne Vianoce, budem ich mat na svadbe x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uz sa tesim.. my mame len nejakych 80ludi..so vsetkym..nieco pod..asi 78..este neviem o par ludoch.. ale oznamka chce omnoho viac..
Odpovedať
Lei, tak to tam uz je x-) ako sa pacia? ;-)
Odpovedať
jeej..ako krasne srdiecko :-) budes teda kocka..este vidiet saty a zas je clovek spokojnejsi :-D
Odpovedať
...saty tam nechcem dat, aby drahy nic nevidel a ani nebedel :-D inac tie nausnice veeelmi pekne ukazu na slniecku, su velmi elegantne tak ich nisim len vynimocne x-) takze svadba je ta spravna prilezitost.... teraz som pozerala podvazky na ebay,no maju tamvselijake, ale zatial som nic nevybrala :-( ale snad budem mat viac photos po vikende x-) ..si ma normalne navnadila na album, dokonca ma to bavi :-N
Odpovedať
no pridaj ich len na chvilku,nech si ich kuknem..a potom prec.. ja to tak obcas robim ;-) ja mam podvazok z bhs..povodne som nechcela..ale mam..
Odpovedať
..kolko stoja podvazky v obchodoch? som este nebola pozerat.. som ti pisala, ake saty chcem, len som este nebola skusat..tak neviem ake nakoniec budu..ale slubujem, to sa pofotim a na chvilu to hodim do albumu :-D ktore pozicovne v ZA ta najviac oslovili?
Odpovedať
myslim,ze ma stal tri libry..pockaj kuknem.mala by tam byt cenovka..alebo kukni www.bhs.co.uk ten mam..tak je to 5libier..este aj nohavicky su lacnejsie..kedze boli v akcii :-D :-D ake salony ma oslovili? podla toho,aky styl chces..ale dagmar celkom dobra ochota,aj ked som neskusala..akosi uz nebolo ani chuti..alebo sa mi nechcelo.. nikol..no niektore zaujimave kusky,ale majitel ma divne poziadavky.. hella..tam som neskusala,lebo ochota nic moc.. amelia..super ochota a najdu sa aj pekne saty..acelkom dobry vyber vacsich cisel.. stitch..pekne saty,dobry pristup.. kristina..drahe model za dobru cenu,len strihaju vlecky..aj ked najnovsie sa rozhodli ponechat lecku len z vrchnej latky..a pristup dobry.. danica..zaujimave modely a aj pristup bol super.. potom je tu este ina..tam hlavne siju na mieru saty.. a v makyte je tiez salon..niektore modely pekne..
Odpovedať
..kde je amelia? co myslis tym, ze zvlastne poziadavky v nicol? ja planujem ist do Kristiny a do Danice, teda zatial, uvidim ako sa mi bude chciet a ci ma nieco oslovi v tychto salonoch..ale vrrrtaju v hlave aj saty z ebay :-D
Odpovedať
amelia je oproti malemu tescu.. a zlvastne poziadavky..vsade sa da v poho fotit,no tam nie..majitel sa boji,ze si ich das potom usit totiz..pritom v poho najdes niekde na nete.. ja by som chcela pronovias zohnat cez ebay..jeden model mam v plane..len je zatial len vacsie cislo..a plus je,ze na svk taky model nie je :-p takze by som bola total ina a vynimocna :-D
Odpovedať
no jasne... fakt je to divne, ze sa nemozes fotit, lebo ked skusas veeela siat, tak ani poriadne nevies, ktore su ktore..si myslim, ze je lepsie sa na to pozriet na fotkach a porovnat s ostatnymi satami..a hlavne ti mozu poradit aj ludia, co s tebou neboli ... ..ja sa chystam pozriet saty s maminou a sesterkou x-) sa tesim, ze si spravime babsku jazdu
Odpovedať
tak dufam,si to uzijes..je to super pocit..a som dokonca rada,ze som bola aj s milym..aspon som videla jeho reakcie.. ono sa to tazko hodnoti hned..mne sa tolko siat pacilo..
Odpovedať
..aj ja si myslim...preto si beriem fotak a dve poradkyne :-D celkom sa na to tesim, ale neviem, ci mi este nejake saty zostanu na moj datum, ked vsetci si ich rezervujete aj pol roka dopredu :-D ...no a tiez neviem ako sa dohodnem v kvetinarstve, ci mi budu vediet urobit to co budem chciet x-) mam aj nahradnu alternativu, ale tu moc nechcem pouzit... ides dat na auto zive kvety?
Odpovedať
a kam ides davat robit kvety? na aute bude umela..je to najlepsie..ved tie zive kvety by si zabila..tolko prachu a spiny.. neboj..najdes si dobre saty..urcite..ved ak budu niektore take ako ja a budu si chciet priniest zo zahranicia,tak ti ostane viac na vyber :-D
Odpovedať
..je to mozne x-) ale to ti asi nevratia zalohu...ci ako to vlastne je? chcem ist pozriet do Slnecnice..uvidime ako sa s nimi dohodnem, ja planujem dat zive kvety na auto, ale mozno zmenim nazor po rozhovore s kvetinarkou..aj kvetinovu vyzdobu si tam chcem dat spravit... uz ti je zdravotne lepsie?
Odpovedať
asi nevratia..ale pokail to nie je nejaka vysoka suma,tak sa to vzdy da.. no oni tam maju pekne umele..a myslim,ze nebude to ano tolko stat.. zdravie? no lepsi sa to a preto rozmyslam,ci vobec idem ku doktorovi zajtra..
Odpovedať
..vsak budem mudrejsia po navsteve ZA, uz budeme musiet vsetko doladit a prerozdelit ulohy :-D este dokupit vino, skocit za cukrarkou a vybrat svadobnu tortu..ale v podstate uz vstko co sme chceli mame...ale este to chce doladit... tak mam vsetko presne naplanovane a este nam vyjde cas aj na dovolenkovy oddych x-) sa tesim, malo by byt pekne leto zajtra ideme na pieskovu plaz troska chytit bronz.....neskutocneeeeee sa tesim x-)
Odpovedať
no ja zajtra idem do prace..upratat to,co sme dnes len poznasali..po tych skuskach.. idem si uz lahnut..nech rano som v pohode..dnes som vstavala o hodinu skor.. ani poriadny hokej dnes nejde..
Odpovedať
..night night aj my uz ideme zalomit, aby sme zajtra boli cerstvy x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?