Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte :-D my sme sa vratili z nakupov, nejake oblecko som si kupila v Rakusku a som total unavena. a ze preco nic nekupujeme na svadbu, ked som nechala 200eu za oblecko :-D
Odpovedať
ahoj luko..ta si tomu teda dala..a co popolnocne saty? aspon tie mas kupene? :-D
Odpovedať
ale neblazni :-D :-D :-D nie, popolnocne vyriesim az v septembri :-N vsak teraz nemam vc om chodit, tak som si kupila kratke biele nohavice, dlhe biele nohavice, dve bluzocky, topanky (smotanove, ale nie svadobne 8-) ) a este nejaky doplnok naramok...jaj drahou to bolo :-N ale drahy si nedal povedat, chcela som ist do Schoppingu na Zlate piesky, on nie, ze do Pandorfu...
Odpovedať
no tak ty sa teda mas..a cudujes sa,ze ti zavidia :-D :-D :-D ja akurat sijem popolnocne.. inac..budem musiet zas cosi nakupit..mam kopec nohavic a len zopar triciek :-D :-D :-D
Odpovedať
ale sak sme boli nakupovat posledne v zime...jaj, no keby som tak kazdy mesiac chodila tak aj maju co :-D :-D :-D ja stale vymienam dvoje rifle.uz je to trapne....musim aj rifle kupit,a le to az tak na jesen do svadby uz asi nic nvoeho nekupim.
Odpovedať
no treba si obnovit obcas satnik..nech mas co nosit..a do skoly musis chodit pekne :-p to ja som pocuvala,ked som mala ist ucit od buduceho svokra..preto sme sli aj do polska :-D :-D a po svadbe zas treba satnik zaplnit :-D nech vidiet,ze uz si mlada pani :-D :-D :-D
Odpovedať
no ti poviem, stale ho treba doplnat, lebo teraz kombinujem az na porazenie co k comu...ale pomaly sa to zlepsuje, pocas VS isli vsetky peniaze do studia, po VS nastupny plat 7400 (pred 5timi rokmi), takze ani nebolo velmi z coho, az posledne dva roky je to lepsie a pomaly si veci dokupujem
Odpovedať
to ti verim..ako obliekat sa treba stale..a este ked ucis..ale verim,ze teraz je ta vyplata o cosi lepsia :-N a za par rokov nech je este este lepsia..aby som mohla aj ja ucit :-D
Odpovedať
hm...no, uvidime, urcite by som to nechcela robit cely zivot, aby to nesklzlo do diagnozy, aj ked pri vzdelavani by som zostat chcela...no uvidime, zatial do materskej (snad do dvoch rokov aj bude :-D ) urcite zostanem
Odpovedať
no ved uvidis..mozno po materskej bude lepsie :-D
Odpovedať
baby..nebodaj spite? :-N :-D ja cakam na hokej a poctivo som domakala na popolnocnych satach..do tyzdna by mohli byt hotove..zavisi od toho,ako siroke ich spravim..lebo ich nechcem tesne :-D
Odpovedať
takmer som skolabovala pri tom hokeji..ale nastastie nasi to vyhrali x-) x-) x-) a hadam o rok budu v uplne inej situacii..
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, ja som nechcela verit, ked mi drahy povedal, ze vyhrali az po najazdoch :-N
Odpovedať
si predstav..akosi slovinsky brankar bol dobry a mal aj stastie..no nas tiez..
Odpovedať
hm, tak islo Slovincom i vsetko, aspon im nebudu doma nadavat, ze nebojovali ;-) mam new album :-D
Odpovedať
no vsimla som si,ze si vcera vytvorila cosi nove :-D zidtila som to podl tych siat..a potom si tam dala asi fotoalbum 8-)
Odpovedať
ano, vlastne som to tam len zhrnula...v podstate vsetko po strom, takze taky staronovy
Odpovedať
po starom :-N
Odpovedať
no ale pekny..sa mi pacili tie popisy fotiek ;-) :-) to mas ako take splnenie planovaca..ze to vsetko uz mam..takze to je dobre :-)
Odpovedať
vsak koli tomu som si to urobila x-) mam sice aj v Exceli popisane cosi, ale obrazky su obrazky x-)
Odpovedať
to ano..podla obrazku si to clovek rychlejsie zapamata..
Odpovedať
ahojte ;-) je tu niekto?
Odpovedať
ahoj..no ja tak napoly :-D
Odpovedať
..som vedela, ze sa na teba mozem spolahnut :-D a preco napoly? oaj, vy ste uz vyriesili tu draheho birmovku? lebo ja som stale v stadiu riesenia... ]-(
Odpovedať
Ahojte kocky, neviete, kde niekde v ZA najdem schopnu krajcirku,taku ze by bola schopna nielen usit podla navrhu, ale aj poradit?
Odpovedať
....uuups, tak to ti veru neviem poradit :-S ja si nerada davam sit, radsej ked to zbadam a odskusam...
Odpovedať
ale take ake chcem asi nekupim...... :-( A uz som si raz davala sit, ale nakresy som si musela spravit sama.ona mi ich len usila...Chcela by som taku, ktora by poradila aj strih aj farbu a aj material
Odpovedať
chapem, ale bohuzial v tomto som nepouzitelna :-|
Odpovedať
to nic...hadam sa niekto najde, kto poradi..pekny vecer :-D
Odpovedať
aj tebe a vela stastia v hladani zdatnej krajcirky :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?