Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no tak to mate celkom dobre.. inac..prides v lete na stretko..ak teba budes na svk :-D
Odpovedať
ooou Lei, velmi rada by som nacerpal inspiracie, ale bohuzial, my prideme v juni na 16dni a potom v juli na otocku, ideme na Pohodu.. :-x ..potom pridem az v septembri, par dni pred svadbou... ..ale vzdy si pozriem vase fotky zo stretnuti :-D
Odpovedať
no ja len tak..ze ak by si bola,ze kludne ta vsetky rady uvidime.. ale neboj..aspon fotky teda dam..ak nebudes moct.. lebo viem,ze ked clovek takto vybavuje,tak je toho hrozne vela..a neda sa vsetko stihat..
Odpovedať
verim, ze sa nam podari vsetko vybavit teraz v juni, ak nie tak miesto pohody pojdem do ZA vybavovat nevybavene ]-( na kolko pojdes domov v lete, teda v termine okolo svadby? ..ja sa desim vybavovanim novych dokladov...aaaach
Odpovedať
no na tri tyzdne mozno..mozno o cosi viac..este neviem presne..
Odpovedať
..ja zostanem dokym si nevybavim doklady, lebo budem potrebovat aj pas...a nechce sa mi zan davat 4 000Sk, aby som ho mala za 24 hodin.. ID a vodicak bude bude hned, len ten pas.. uz si sa rozhodla kam na svadobnu cestu?
Odpovedať
no ja si asi budem musiet priplatit..zatial neviem.. no s tou svadobnou cestou zatial netusim..ak by bolo lacnejsie korfu..tak tam..ak nie,tak tunisko.. vy?
Odpovedať
..aj ja budem urcite priplacat, necham si to vybavit asi za dva tyzdne... ]-( my sme sa este tiez nerozhodli, ale pojdeme az v marci 2009, lebo chceme Karibik a vtedy je to tam nalepsie, nie je obdobie dazdov ani hurikanov x-) a okrem toho drahy uz nema ziadnu dovolenku :-| aj tak nam to vyjde na chlp s tou svadbou =-)
Odpovedať
no este stastie,ze nemusim davat bacha na dovolenku.. no ja by som chcela seychely..ale to tak skoro nehrozi..
Odpovedať
...tam sa oplati ist tak na tri tyzdne, myslim Karibik..my sme v stadiu rozhodovania kam presne a okrem toho bude treba nasetrit nejake peniazky :-D najlepsie tam ist od decembra do marca, som sa docitala x-) potom hrozi obdobie dazdov a aj hurikanov... uz som cosi aj pozerala, aby sme mali predstavu o cenach...
Odpovedať
no ja co som nasla..tak takmer stvrt melona :-D :-N takze to si este teda dlho pockam..
Odpovedať
ahojte insomnie :-)) Ja som ranné vtáča, nie nočná sova..Aké máte rano?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj vio :-D ja dnes vynimocne tiez, inak ekd mam volne dni spim tak do pol desiatej :-D vyzera na krasne pocko x-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ja som sice sla dost neskoro spat..ale vstavala som o pol desiatej :-D takze dost skoro..musela som ist cosi vybavit,co ma vcera rozculilo..tak hadam do konca tyzdna to bude v pohode..
Odpovedať
Lei, ci tala si o tych novych europskuch OP? vraj, vybavenie bude trvat mesiac...tak to dost neprijemna situacia, som zvedava, ktora z nas zijuca mimo SK si to bude moct dovolit ..nemam slov ]-( aspon sa ti to podarilo vybavit?
Odpovedať
ahoj moja.. no ak to budu tak dlho vybavovat..tak im asi cosi poviem..alebo nech si ich nechaju pre seba..ja cakat tolko nebudem.. no uvidim koncom tyzdna..ale dnes to bolo v pohode..
Odpovedať
..tak super, ze sa ti to podarilo vybavit :-D ale najhorsie je, ze ked im nahlasis zmenu mena, tak uz budes v systeme a cez hranice ta nepustia, to som sa pytala ked som tam naposledy bola.. ]-( my ani nehovor, ako som nastana!!! mam chut niekam napisat a spytat sa na postup..a co by robili na mojom mieste... ...pravdepodobne budem telefonovat ]-(
Odpovedať
no tak im to tak skoro nenahlasim..dam si to teda zistit..ze ako to je a kolko to bude trvat..ako ja nemam teraz pol roka na to,aby som cosi vybavovala..
Odpovedať
..ved mi hovor..som nahnevana... a bude nas viac ale myslim, ze este ani oni sami nevedia, ze co a ako..
Odpovedať
no podla mna..nam este daju klasicke obcianky..apson teda si to budeme musiet presadit :-N co dnes porabas?
Odpovedať
tak tomu neverim, to bola poziadavka EU...ja som tomu v podstate rada, az na tu cakacku ]-( idem varit cinske nudle, drahy je v posilke, ja nemozem :-( a ty?
Odpovedať
no ja som vytiahla po dlhej dobe sijaci stroj a sijem spodnicku pod saty na redovy..a cumim film na prime..problemy s lietadlom :-D take mam rada.. a pojedam m&ms :-p ale tak troska..musim davat pozor na sladke..lebo celkovo mi nechuti jest a tak jem dost sladkeho..
Odpovedať
..aspon nieco, ked nejes momentalne normalne jedlo :-D ja pre istotu nemam doma nic sladke chichi by som rada nieco zhodit, len neviem ci sa mi to padari ako budu vyzerat tvoje popolnocne saty?
Odpovedať
no ja rozmyslam,ci idem cosi uvarit..ale moc chut nemam..tak si aspon zeleninu nakrajam..nieco zdrave.. ale neboj..mala som uz aj hrozno..takze nie len sladke.. moje popolnocne? tak v poslednom albume(asi) hned v prvom riadku su nejake saty..tie posledne dva kusy tam..tak cosi take..asi ako tie strieborne..
Odpovedať
aha pozriem... ved ked ti hapruje zdravie, mala bys i jest aj nieco vyzivne :-D aj ked cloveku velmi nechuti
Odpovedať
no je zazrak,ze cosi jem..fakt nemam chut..len skoda,ze ta vaha teda nejde rychlejsie dole :-D :-D :-D som zvedava,ci cosi zhodim ten tyzden pred svadbou :-N brala by som to..
Odpovedať
..mi hovor, ja by som chcela tak 3-4 kila...do septembra
Odpovedať
no to je trocha..to by sa malo dat.. vonku to vyzera na burku.. riadnu :-D
Odpovedať
tu je nadherne..ani nechcem vediet ako krasne je pri mori x-) inac tie saty su pekne, ak sa ti ich podari presne usit, budu super
Odpovedať
hned by som sla niekam..sa mi nechce byt doma..ale som aj dost unavena.. no uvidime,ci sa podaria..mam latku bez vzoru..ale taka prijemna na dotyk a vhodna na leto x-) dnes este postriham latku..a hadam cez tyzden cosi usijem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?