Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte baby..ja som sa prave vratila z vyletu..dosiel kamos,tak ma trocha vytiahol vonku..dobre to padlo,aj ked priedusky sa ozyvaju cim dalej,tym viac..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, je tu niekto?
Odpovedať
ahoj murinko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu......sem tam...
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez... dnes ma priserne boli hlava :-S
Odpovedať
Profilova fotka
To je super, že nás je tu toľko ;-) Zuzi mňa včera bolela hlava a dnes ma zase príšerne bolí brucho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mna to uz trosku preslo, po 3 ks tablekach :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) fifi : vcera som tie oznamka nestihla bo sme boli oslavit kamaratovho prvorodeneho syna.... uff dnesne rano bolo tazke... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiez vcerajsie poobedie travila sama, lebo milanko lezal v posteli s migrenou. Asi bolo nieco s tlakom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Miska: mas odpustene, ak das dnes :-D Peta: aj dnes je to asi s tym tlakom nafigu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No to este doznieva ten vcerajsi a dufam, ze na vikend uz bude len vhodny tlak, teda uz od zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak hlasili, že má byť vysoký tlak, ale ja mám pocit, že taký nízky už dávno nebol. Ja mám strašne nízky tlak a toto mi teda neprospieva... Dopujem sa teda kávou :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fifi : cestne pionierske :-D ja kavickujem malo, ale dnes sa s nou dopujem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ani ja si v robote nezvyknem robit a dnes som si dala :-N No aspon nezaspime baby
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase kávičkujem vždy aspoň dve slabé kávy denne, ale dnes to budú asi silnejšie... ako ráno vyzeralo, že bude pekne a už prší ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ta zima, brr. Ved maj uz zvykol byt celkom teply mesiac a teraz kde nic tu nic. Si pamatam ked som maturovala, som sa varila vo vlastnej stave.
Odpovedať
Profilova fotka
ja aj minulý rok, o tomto čase som sa učila na štátnice a už bolo naozaj veľmi teplúčko. Vždy keď som sa musela učiť na skúšky, tak bývalo teplo a teraz, keď by som si to konečne mohla vychutnať, tak žiadne teplo nejako neprichádza
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj vzdy ked mam aj cas pisat tak nejde stranka, to je ako naschval :-(
Odpovedať
Profilova fotka
chvalabohu,ze uz je slnko... mam dnes semisove topanocky a dost blbo sa mi v nich v dazdi chodi ]-( dve silne kavy uz mam v sebe - citim sa kusok lepsie, ale nie je to ono :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa chcela ist dnes korculovat, ale asik to vzdam bo vyzera to tak ze este sprchne :-( vidim to na vylozene nohy a oddych x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, kde sa chodíš korčulovať? Ja tiež čakám každý deň na to, kedy bude pekne, aby som sa mohla korčulovať. Cez víkend sa mi to podarilo. Tak som si to riadne vychutnala x-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som tu..sice neskor,lebo som si musela pospat..vonku mame krasnucke pocasie a vraj ma byt take pekne az do piatka..a potom neviem..v piatok,ze 25 :-) ale ja som stale chora..zajtra vecer musim skocit za doktorom.. mne dnes dosla stuzka na oznamka x-) tak mozem robit a poslat milemu..potom na stretku dam aj vam..pripadne take ako janka(ktore vedia kam ist) si mozu skocit za milym a vypytat :-D ak budu nedockave :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ;-) tak ja dufam,ze tu budem na nete na chvilku aspon v sobotu,ci v nedelu vecer.......ale nemam cas......doma budem len zajtra vecer hadam......uz nech je pondelok.... inac vernisage bola super...... lea, stale si chora? ja uz mam nemecku karticku poistenie.....uz musim len na sk poslat ziadot a papiere o mojom poisteni,aby ma odhlasili...ale volala som im uz...... prajem vam krasnu dobru nocku...ja idem sa konecne balit a ucit...... :-N :-D papa
Odpovedať
ahoj smaily..no akosi to na mna prislo ]-( no coskoro idete na svadobku..tak si ju tam poriadne uzite..ja budem aspon pozerat hokej..ked uz nic ine.. a poctivo uz makam na oznamkach :-D
Odpovedať
Ahojte baby ,trochu neovyklá otázka ale nepoznáte nejakého kuchára čo by mohol íst variť na svadbu.Lebo nemáme hostinu v reštike a nejak sme nedomysleli jedlo... ďakujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Jani neviem, asi bude najlepsie skusit zlate stranky. No baby bud mate dovolenky uz dnes, alebo v piatok a dnes musite makat, aby ste mali na piatok odrobene :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja makam Peti :-D dnes nestihacky pred volnom,... ale makam aj v piatok takze predlzeny vikend nehrozi ]-(
Odpovedať
ahojte baby..no tak my sme dnes makali poctivo..ale uz vobec nevladzem..zase :-( som bola dnes u doktora a ten mantak bude mat cas az dalsi tyzden ]-( takze som zvedava,ci to prejde samo,alebo v utorok dostanem nejake tabletky..ved alergologa vystre,ked vychodim dalsi zapal priedusiek..
Odpovedať
ahojte ;-) idem chytro balit do kufra.....aby som mala prehlad,co este..... :-D a zas sa musim na zajtra pripravit.....uz neviem co to sa mam v anamneze vsetko pytat...... :-N a rano o 9,00 mam uz klienta...... lea,no teda......myslim,ze ti chyba tvoj mily....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - nezavidim :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?