Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
az pred svadbou..v pondelok letim..mam uz letenku..idem do viedne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, stihneme este kavu, nie? :-D mohla by som ist potom s tebou napriklad do salonu po saty, som zvedava, co si si nakoniec vybrala :-D
Odpovedať
no mam to v plane..tu kavu..bud stredu alebo vo stvrtok..aj muma by mala dorazit..a aj luko sa hlasi.. no rada ta vezmem do salonu,ak tam teda pojdem..lebo uz upenlivo hladam na ebay..ak najdem,tak salon sa nekona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, ty si same prekvapenie ;-)
Odpovedať
no treba obcas..ne :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeeee :-D len keby sme take zvedave neboli :-N
Odpovedať
no myslim,ze bude stat za to si pockat :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tomu verim... inak ako v UK? mas sa? ;-)
Odpovedať
chcem saty,ktore nie su na svk..takze hladam cosi waw :-D no uzivam si postel..som akasi chora :-S
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to bude waw, ako ta poznam ;-) nic moc, ked si chora... aj luko tu tusim pisala, ze sa neciti dobre a ma antibiotika.. zeby to bolo jarnou unavou? u nas vsetko v pohode, manzelika akosi pobolieva usko, inak ok., akurat prsi je zima, len 13 stupnov ]-( ide ma rozhodit, taky skaredy vikend a cez tyzden bude isto svietit slniecko... inak v sobotu mam skusku z angliny, neprides ju napisat za mna ?? :-D
Odpovedať
ahojte baby, tu bolo pekne cez den..teplucko..balkon vyhriaty- ale bolo cerstvejsie ako vcera Ja uz mamdoma novy PC stolik- nadherny, biely, na sposob rustiky, vysoký 1,74m
Odpovedať
tu bolo prijemne a ja stale v posteli..uz sa idem takmer zadusit tym kaslom :-S a co mate na tej skuske? ahoj vio..no takze sa uz vytesujes..manzelik doniesol?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte x-) my sme dnes boli v meste, konecne mi bolo lepsie, tak sme boli na obed, potom s kamaratmi na kafe a pretiahlo sa do, ze sme si rovno dali veceru v Starom meste :-D ale bolo super, je to sice Michalov byvaly sef, ale teraz su uz priatelia a ja sa strasne rada stretavam s ludmi, ktori su energicky a clovek ma pocit, ze sa od nich moze nieco anucit x-)
Odpovedať
ahoj luko..no ja som stale v posteli.. ale tesi ma,ze je ti uz lepsie..mne hadam do utorka bude..zajtra mame volno,takze mozem oddychovat :-D
Odpovedať
ja musim vydrzat 3 dni v praci a potom zas predlzeny vikend...no ale potom uz nic az do jula :-N pekne lez a oddychuj, este par tyzdnov a uz ti snad manzelik bude caj varit :-D
Odpovedať
no my budeme mat 26 zas volno..cely tyzden..takze sa uz tesim..len este musime zvladnut tri hekticke tyzdne.. no budem radsej,ak nebude mat dovod varit mi ten caj :-D
Odpovedať
vsak len taky relaxacny ti bude varit ;-)
Odpovedať
hej..robit ranajky do postele..ak zacnem konecne ranajkovat doma..lebo zatim mam s tym stale problemy..
Odpovedať
ja som kedysi bez ranajok ani z domu nevysla a teraz tiez to niekedy odbavim kavou,a le potom v skole si vzdy nieco dam ;-)
Odpovedať
no ja som doma nestihala jest,kedze som mala tolko toho..a neviem sa teraz toho zbavit..
Odpovedať
inak to co bolo v Marrkinom albume bol fakt des, ja takych ludi nechapem, ale rozmyslam, kto to mohol byt, radsej sa nezamyslat, ale bohuzial zavistlivci sa nejdu vsade akurat som sa dnes bavila s manzelkou byvaleho sefa a ta ma upozornovala na zavist a cim ona presla vo firme a ja sa s tym uz tiez stretavam, lebo tyka s to bohuzial hlavne zien, ktore ma nikdy nevidela ani sa so mnou nerozpravali,t ak ma ohovarali po celej firme. Mozem ja za to, ze sa mojmu drahemu dari? ked sme sa spoznali,t ak bol niekde uplne inde a vizia bola :vela prace, vela prace, vela prace a neisty vysledok.
Odpovedať
a co on robi? financneho poradcu alebo cosi ine? so zavistou sa stretnes vsade..horsie je,ked sa objavi v rodine ]-( :-S
Odpovedať
robi manazera, ale keby sme stavali barak na Kolibe, 4 krat do roka na dovcu, vozili sa v Medaku a ja nosila len DaG na sebe, tak pochopim zavist, ale skutocne myslim, ze nie je az tak co zavidiet.
Odpovedať
no staci,ze mas aj cosi lepsie na jedenie alebo si raz za mesiac kupis cosi na seba..to je postacujuci dovod na zavist.. mne zavidia uz len to,ze som sla studovat na vs..a to si vies predstavit,co to bolo,ked som sla do usa..a teraz som v uk..a este aj svadbu budem mat vo vacsom meste..
Odpovedať
jaj, no vidis, stale je co zavidiet :-D ale myslim, ze taki ludia sa nikdy nepohnu z miesta, len pozeraju co maju ti druhi, ale nikdy nepohnu ani prstom, aby to mali tiez ]-( a nemyslim teraz len materialne veci.
Odpovedať
no to ano..mne mozno este aj ten pobyt v londynskej nemocnici zavidia :-N je to normalne chore.. ved uvidis ako rychlo sa objavim v teme zakernost.. ale je mi to jedno..pokial mi nebudu nicit zivot,tak nech si robia,co len chcu..
Odpovedať
no ja som preto aj prestala chodit za drahym do prace, lebo vrchol bolo, ked tam mali novu kolegynu, ktora tam b bola asi dva dni a povedala Michalovi, ze sa vyzna v numerologii a vraj sa nema zenit, lebo nie som ta prava....myslela som, ze ze numerologia je o cislach, to za tu chvilus tihla zistit nase datumy narodenia alebo je aj jasnovidka,a le to si potom pomylila pojmy :-D
Odpovedať
no mozno ho chcela pre seba :-D :-D :-D
Odpovedať
hm, no podla toho, co mi ju opisoval, tak by ho dostala jedine ze by bol v narkoze.... :-D jaj, idem spat, dobru nocku a rychlo sa vyliec ;-)
Odpovedať
pekne sny..ja si zas pockam na hokej..kedze aj dnes hraju nasi..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?