Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: ako napad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem fifi, no uz sa tesim, lebo na buduci tyzden ich skocim vyskusat a chcem si konecne dopasovat aj zavoj, aj bizu a ja uz budem kompletna a mozeme sa pustit do mileho, lebo ten zatial nema nic. Po bledych oblekoch akoby sa v zime zem zlahla a vsetci nam kazali poobzerat sa v maji. Tak sa rozhodne, ci bude mat bledy, alebo sa budeme musiet uspokojit s ciernym.
Odpovedať
Profilova fotka
Peta, my sme isli hned na cierny, bol to aj draheho vyber. On je tmavy a v bielom by vyzeral dost divne :-D volili sme radsej klasiku, tou nic nepokazis - a samozrejme svadobnu vesticku a doplnky ;-) tie satky mas z ktoreho salonu? :-) P.S: vobec sa mi nechce pracovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tie mam zo Skalice, ani neviem ako sa to tam vola, to mi buduca svagrina nasla. Fifi, tak uz nepracuj a hajde domov, ja uz tiez idem... treba treocho oddychu po tom jednom pracovnom dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj este hodinku musim :-( mam pevnu pracovnu dobu.... zatial.... pekny vikendik Peti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj vam pekny vikend. Ved ta hodinka uz rychlo ubehne, neboj :-)
Odpovedať
no tak ja uz kombinujem ako to vyriesim s vizazou svadobnou. Bohuzial v mojom rodnom meste nepoznam nikoho, komu by som sa s doverou zverila do ruk....tie kalsicke looky ja velmi nemusim, takze to bude hold tazke. Tu v Ba by som problem nemala. Moja Ba kadernicka mi odporucila vraj dopbru kadernicku z Cadce, takze bud karednicka aj make-up tam, je to 16 km, tak snad by sa to stihalo, obrad dame asi na 14:30. ...alebos om objavila sikovnu vizazistku z Bytce (25 km), ktora by prisla aj ku mne. Tak rozmyslam, ci nenajst kadernicku tiez v Bytci,ale azs rano tak daleko ist....alebo tam v piatok prespat u tety, dat sa skraslit a potom ma dovezu domov?????? jaaaaj, to je take tazke :-|
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze pisete o ceresni..tak ja som to neriesila :-D ktovie preco :-D :-D :-D peta..no vela si tych siat teda poskusala,ale toe,co mas nove favoritky,tak tie ti velmi seknu..asi najlepsie.. luko..mna maluju a cesu v ziline a potom idem do povazskej..takze pohoda..obrad mame o styroch.. a inac,rano o osmej musime byt v restike :-N
Odpovedať
tak rozmyslam ze to tiez vybavim v Bytci, uz mi ta vizazistka poslala aj kontakt na kadernicku, budem to mat aspon na jednom mieste....a urobi mi aj nechty, inak cvadobne licenie u nej zo skuskou je 5OOsk, pohoda, studuje v Ba, takze moozme skusat :-D no skoda, ja by som to uz mala do ZA daleko, ale ta Bytca nie je az tak daleko a mam tam aj tetu, ktora ide tiez na svadbu peta, ano tie nove favoritky ti fakt najviac sedia, este sa mi pacil demetrios: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
no my budeme mat obrad asi o 14:30, kedze v oktobri uz zas nebude tak dlho vidno,a by sme sa potoms tihli pofotit (pojdeme po 1.tanci a jedle), kedze pred obradom sa drahy nechce ist fotit a ani mama nesuhlasi, aby bol obrad neskor, tiez som chcela na 16:00, ze je to neskoro a ze tu sa robia svadby skor....no skratka ma zrusili, tak nech, uz to nerisim, len sa zas budem musiet ponahlat na fotenie =-)
Odpovedať
aha..no pripadne sa tej vizazistky spytaj na dobru kadernicku..alebo sa opytam kamosky,ona tam byva a davala sa tam aj cesat.. inac..mne sa viac pacia tie predtym demetrios..jej sa nehodi vykrojeny vrsok..nevyzera to tak pekne..a tie nove favoritky to maju pekne rovno :-)
Odpovedať
ano tie nove su naj :-) mne bude stacit ked zvladne nejaky uces z mojho albumu kadernicka :-D zaidne kudrlinky sa konat nebudu, chcem jednoduchy uces. ta vizazistka mi napisala jeden kontakt, tak tam zavolam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved urcite budes kocka..ako vsetky baby vo svadobny den :-) ja si dam take mensie kucerky a vsetko navolno chcem.. inac,co ten draheho vylet..uz sa neposuva hadam..
Odpovedať
jaj lea, ale ty mas na to aj vlasy :-D ja kedze nechem pricesok, esto to tak, mam tak cas to zhanat :-D tak len nieco nahladko alebo trosku taky rozcuchany, uvidime :-D lea, zatial to zostava, tak verim, ze plati ten august
Odpovedať
tak dufam,sa nic uz nezmeni..lebo to by teda riadne nastvalo cloveka.. ja som sa snazila,aby boli take pekne a dlhe :-D :-D :-D ale mne kratke nejdu..
Odpovedať
ahojte ;-) konecne som doma a som dobre nabehana.....ale nieco super sme dnes vybavili!!! :-D :-D :-D mam oddnes unbefristet pracovne povolenie neobmedzene...na cely zivot..... :-D :-D :-D :-) :-) :-) ;-) joj tak nas to tesi..... ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..co robi pc? nie je ta uz vidiet na icq =-) tak to je super,ze je to uz vybavene..a co novy byt..bude?
Odpovedať
ahojkaj, my sme sa rozhodli zostat tento rok kym sme obaja studenti v tomto.....lebo by sme nemali na najomne väcsieho bytu....a nevadi to,lebo sme obaja stale v skole a v praci..... ;-) icq zatial nemam,idem skusit,ale nepamäta si icq moje heslo...a ja ho viem 100% ]-(
Odpovedať
tak aspon cosi nasporite teda..ja sa uz tesim,az sa rastik nastahuje tu :-)
Odpovedať
lea to ti veriiim.....my sa zas tak tesime na svadobnu cestu.....sme obaja tak unaveni..... ja sa nezastavim ani zajtra...inac som dnes kupila peknucke jemne biele topanocky na mensom podpätku....ale je tenky....su take spicate....pekne..budem mat k bielym nohaviciam v pondelok..... zajtra musim zas ist do obchodov,ale na tie mam cas az po 12,00 :-( tak by som si chcela ale len lahnut k bazenu...alebo k moru...... :-)
Odpovedať
no moj drahusik planuje predsvadobnu v CR, sa tesiiiim, boli sme pred dvoma rokmi sme pobehali zamky, a tak bolo super, tak teraz by sme to spojili aj s wellnes trocha a svadobna bude v zime, pojdeme to teplych krajin :-D
Odpovedať
ahoj luko...veru cez zimu sa chodi do teplych krajin..... :-D ja by som aj kazdu zimu isla do kene.....tak kráaaasne tam bolo..... ;-)
Odpovedať
tak mojho do Afriky nedostanem :-|
Odpovedať
no my mozno ani nepojdeme na svadobnu cestu :-S kvoli mojmu zdraviu..musim tolko doktorov zas navstivit :-S
Odpovedať
lea, tak hlavne sa rychlo vyzdraviet a cestovat spolu mozte cely zivot ;-)
Odpovedať
ale verim,ze sa aspon cosi podari..uvidime..ak ano,tak to bude dost neskoro..ale nevadi..
Odpovedať
lea veru najdol.je zdravie.....a mate cely zivot pred sebou ;-)
Odpovedať
ved urcite budeme podnikat vylety tu po anglicku..len ked sa mily dostane tu,tak tak skoro na tu dovcu nepojdeme..ale verim,ze ten tyzden sa najde..
Odpovedať
ja by som skocila do Skotska, kamoska tam bola, maju prenadhernu krajinu x-)
Odpovedať
kolegyna bola minuly tyzden v jersey..je to taky maly ostrov patriaci anglicku a je kusok od francuzska..ze tam bolo uplne super..ale urcite skocime aj do irska a skotska..chcela by som cosi vidiet kym som tu..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?