Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Linduš, chcela by si chodiť na kurzy salsy? Chalani od nás z fakulty majú školu salsy a robia aj kurzy, tak by som ti mohla zistiť viac... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no niekam by som isla...ale neveim ci budem stihat pri prestavbe ;-) ako si stravila 1 maj
Odpovedať
Profilova fotka
Linda: svagrina chodi do klubu 54 - to je pri radnici ;-) presne neviem, ake su podmienky, ale mozem zistit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, myslím, že je to presne to o čom hovorím aj ja... :-) ja a 1.máj. No boli sme u svokry (začínam si zvykať :-| ), boli sme na korčuliach, pohrala som sa so svojimi ďalšími tromi ušatými maznáčikmi. x-) Len sme zabudli zájsť pod nejakú čerešňu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som sa tiez stihla zucastnit ceresnoveho osialu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to som tu asi jediná, ktorá to nestihla? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, po minule roky som zas nebola ja ucastnickou ceresnoveho ritualu :-D tento rok som bola, i ked teda to ma viac platit pre slobodne devy a vidis.. ako vydata som sa dockala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš Zuzi, tak si sa predsa dočkala :-D Nás to napadlo večer, keď sme už ležali v posteli, že sme vynechali čerešňu (drahý mi aj začal, že však poďme nejakú nájsť), ale kde by som ju našla na Vlčincoch to netuším
Odpovedať
Profilova fotka
nam rastie ceresna pod panelakom :-D tak sme to spachali, ked som dosla zo skoly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa niekomu bozkáva pod čerešňou, keď ju má pod oknami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a cez vikend ide co robit? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Jani, ked budete u svokry a potom vo svojom, budete to mat jednoduchsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Peta - a vy mate ceresnu tiez blizko? :-D Linda: zajtra zas skola ]-( ale nebudem dlho, je to volitelny predmet, tak sa asi nezdrzim, kedze hlasia pekne pocasie, pojdeme k nasim grilovat :-p a potom uvidime... zacina skuskove, takze si asi vela srandy neuzijem....
Odpovedať
Profilova fotka
jani aspon vies aky strom si zasadis do zahrady ako prvy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, včera sme sa bavili práve o stromoch a na jeseň ideme sadiť jabloň, marhuľu a navrhla som aj čerešňu :-D Takže určite to bude náš prvý strom. No ja na víkend nejaký špeciálny plán nemám. zajtra by sme mali ísť ku svokre na chvíľu, lebo si chceme zasadiť hrach a v nedeľu ide drahý na stretnutie kvôli sieťam, takže budem doma sama :-| Ale snáď sa to konečne niekde pohne
Odpovedať
Profilova fotka
jani hadam hej ale aj kamosky co som ti spominala maju s tym problemy...nevedia sa dohodnut ani zo susedmi. mne zacina obdobie ciest zv-za kvoli svadbe...takze sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa dohodnúť vieme, len sme nemohli zohnať urbanistu (a konečne sa to podarilo). Všetci to chcú čím skôr, lebo niektorí tam chceli už do zimy aj bývať. Takže o dohody sa nebojím, horšie je zhánať ľudí, ktorí to majú robiť. Takže teba čaká tento víkend opäť cesta do ZV?
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, nemame blizko, ale boli sme pozyvat na svadbu a v zahrade u tety sme nasli ceresnu, tak sup ho pusu :-. Jani a nejdes na stretnutie s manzelom? Aby si aj ty vsetko dobre vedela.
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, zavidim tie starosti x-) Jani - nas caka tento rok tiez sietovanie, zatial je ticho, ale to asi pred burkou =-) lebo podaktori chcu uz tento rok zacat stavat, tak uvidime... tiez to asi necham na manzela :-N :-D inak v nasej zastavbe je napriklad uz naprojektovane komplet vsetko, kde maju stat domy, ake mozu mat max vysky a podobne a co ma potesilo asi najviac, ziadne bojove plemena psov :-D ked budeme mat deti, aspon budem kludne spavat, ze ich cosi nedohryzie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi to ma super...hlavne tych psov, to by aj mna potesilo. jani ano akurat idem na vlak..takze asi tak. tak sa majte pekne a uzite si vikend...a vsetko vybavte co potrebujete hlavne janka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak to máte super opatrenie. To by som aj ja brala. Ja neviem, co všetko presne je v tých pravidlách, ale tiež tam máme obmedzenie výšky domov a počet poschodí, potom vzdialenosť domu od cesty, od susedov a aj od zadnej strany. No a na to stretnutie ja nemám nervy. Minule som tam bola a poviem vám, tí chlapi sú niekedy horší ako ženy. To vám klebetí stále dookola o tom istom a nakoniec sa aj tak nič poriadne neporieši :-D a zase na druhej strane, ja tým odborným stavbárskym záležitostiam až tak nerozumiem. Takto nechávam na tých, ktorí sa do toho rozumejä :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, pekný víkend a pekne povybavuj všetko, čo potrebuješ. Nech si tu v pondelok s dobrými správami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka - my podobne s tym odstupom od susedov, od cesty... bla bla... je to rozumne,aspon ta zastavba bude nejak rozumne vyzerat ;-) Linda: uzi si vikendik doma ;-) Peta: ako pozyvanie? si pamatam, ze sme vsade museli pit a jest, to bolo nieco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tie odstupy sú nejaké dané aj zákonom, tak to asi preto... Ale tiež som rada, že sa to takto určilo, aspoň to naozaj nejako vyzerá ;-) Inak na pozývanie si aj ja veľmi dobre spomínam. Pomaly je to už rok, čo sme chodili pozývať a to bolo také super... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi pekny vikend a vela si vybav ;-) fifi, ani mi nehovor, som si myslela, ze to bude tak na chvilku a sme tam stravili cele popoludnie. Budeme to musiet nejako urychlovat, lebo by sme pozyvali mesiace :-| , no a s tym jedlom a pitim ani nehovorim, teraz pred svadbou, ked by som mala chudnut, tak chcu do mna stale nieco sukat.
Odpovedať
Profilova fotka
Peta: hehe, akoby to bolo vcera :-D co sme pozyvali... co sa tyka toho pitia, tak sa moj manzel vyhovaral, ze soferuje, takze som "zlizla" vsetko ja :-D som myslela, ze pojdem na odvykacku :-D aj ked som protestovala, ze soferovat mozem aj ja predsa :-)
Odpovedať
no tak my byvame v Ba, tak som nasu po celom Slovensku rozlietanu rodinu pozvala len telefonicky a z michalovej strany idu najma kamarati, tak tych pozval osobne, ked sa s nimi stretol
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame rodinu tiez po celom Slovensku, ale koho som vedela, ze uz s nim nebudem, tych som pozvala dopredu a ostatnych az teraz, ked mame oznamenie. No a na dalsi tyzden si urobime predlzeny vikend a pustime sa do mileho strany :-.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali rodinu pobliz, teda tu v okoli do 60 km, takze sme boli v ramci moznosti osobne. Niektorym sme poslali pozvanku postou, kedze sa to neda vsetko stihnut :-N inak Peti, neviem, ci som ti uz pisala, ale vybrala si si skvele satky :-p
Odpovedať
no ja musim povedat ze soms a koli tomu pozyvaniu aj s mamou pohadala, lebo ja som odmietla lietat po celom Slovensku osobne, aj ked preco potom si neurobit vylet za ujom do Londyna :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?