Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj muma, no dnes je tu akasi podozriva pohodicka, takze len cakam kto zasa za mnou pribehne so surnou robotou. Co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez ok uz sa tesim na zajtra ,,,,,volno..... dufam ze bude krajsie ako dnes...ozaj peta kde si dali talcit oznamka..neviem ci to uz pisala alebo eee
Odpovedať
Profilova fotka
Nakoniec som si ich nedala tlacit, ale vyvolat, lebo ta tlac vysla ovela drahsie. Ale ak ti to pomoze bola som sa pytat v Norpale, tam to urobia do troch dni a 100 oznameni stoji 1400,- V tom su aj pozvanky ku stolu. Potom v tom papiernictve pri novom trhu, vedla lekarne ( neviem ako sa vola - Trodat??? ) tak tam vychadzalo 100 ks 827 korun + papier 4 - 8 sk a na jeden robia 4 kusy. Ak sa pojdes pytat, tak ti este odporucam skocit do Canonu, to je pri autobusku, tam som uz nebola, lebo som zistila, ze na cenu fotiek sa aj tak nedostanem.
Odpovedať
ahojte,ja mam klientku az na 11,00, prva neprisla.....tak mam chvilku volnejsie....ale idem si asi pocvicit.....mam pocit ze som po svadbe pribrala...... ]-( ]-( ale planujem si dat ocistovacie dni..... :-N :-D tie ma vzdy vzpruzili..
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa dnes chystam do toho canonu tak uvidim co povedia..inak dik :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Neni zac ;-) Smaily, ty si v nejakom programe, ze ti kontroluju vahu?
Odpovedať
petapalko, v programe? :-D nieeeeeee moja ucitelka je prva personalna trenerka-a chce mat zo mna modelku :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si nieco ako jej asistentka?
Odpovedať
Profilova fotka
peta a ten norpale tlaciaren je kde?
Odpovedať
jej praktikantka,studentka aj asistentka... ;-) ale ona ma svoje muchy.....neviem dokedy,ale dufam,ze do skusok ano...... :-) musim sa snazit... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Muma to je taka ulicka medzi OTP a Dexiou. Z toho rohu od Dexie je tam drogeria...asi Nedorost Smaily a kedy mas skusky, ci to mas ako normalne skuskove byva?
Odpovedať
čaute! Necvičte toľko, bo si prestanem s vami písať.-) O pol hodku je tu pán, čo si príde po poslednú knižnicu a už mi volala aj nejaká pani, čo kúpi stolík. Takže to tu bdue vypadať, ako keby sme nemali žiaden nábytok..pretože min,. týždeň som predala skrinku + 2 stoličky + 2 knižnice:-) Ale teším sa na nákup nových z IKEA:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vio a kedy sa stahujes sem k nam ;-)
Odpovedať
petapalko vies ked som jej na ociach prakticke skusky mam stale..... a raz za mesiac mame vzdy cely vikend len skolu od rana do vecera....dostaneme ulohy...a musime vypracovat do druheho stretnutia.... a v decembri mame zaverecne....pisomne okolo 100 otazok.... :-| a praktické..... :-. violetka to musi super vypadat...... :-D
Odpovedať
Evi tú Jen tuším poznám niekde z Telky, či odkiaľ..niekoho známeho trénovala, či odkiaľ si to pamätám.. Linduš..dobre hovorim??- urcite az po letnej sezone.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre evi....takze jesene prechadzky uz absolvujes s nami :-D
Odpovedať
neviem zaručiť..ale ak tam budem, tak aspoň na jednu pôjdem.
Odpovedať
Profilova fotka
smaily, aj tak je to zvlastne, ze si musis podla jej poziadaviek drzt liniu, ale na druhej strane, aspon ta ma kto nutit :-N
Odpovedať
no, ona si vlastne platí za to, že navštevuje jej kurz a ešte ju aj buzeruje, nech neje..fakt Americký štýl :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale aka bude stale pekna stihlunka x-) Juuj ja sa snazim tiez nieco pre svoje telo urobit teraz pred svadbou, ale uvidime, ako nakoniec dopadnem.
Odpovedať
ja sa nesnažím nič, bo sa nedá stále..som sa ma s malou a keď začnem cvičiť, hneď na mne sedí, abo na bajku mi strká ruky do pedálov..takže my máme len prechádzky..ked spí, robim doma..až bude ale zaockovana a prehrmi reakcia, bezime na cvicenie matiek s detmi.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tak sa ti aspon nieco crta. To budete mat to odlozene ockovanie? A kedy to mate?
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma.. vidim,ze zas chudnete a hlavne cvicite..tak ja makam v praci a to mam ako dobre cvicenie,aj ked zvazujem kupu kruhu na moj hrozny pas ]-( baby..ja zajtra makam..ale mame volny pondelok..jeden den len..ale neva..coskoro budu zase prazdniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, mne dnes prepina z ucenia, cely den nic ine nerobim... ak to zajtra nespravim, tak sa asi opijem ]-( alebo ak to spravim, tak sa asi tiez opijem :-D
Odpovedať
a z coho to mas?
Odpovedať
Profilova fotka
teoria, riadenie a organizacia verejnej spravy - od historie po sucasnost... fungovanie statnej spravy a samospravy, VUC, spolupraca, financovanie navzajom, ovplyvnovanie EU a podobne ]-( je toho strasne vela :-S
Odpovedať
aha..no my sme mali riadenie a organizaciu skoly :-D total kravina.. :-N neboj,nejako to zbuchas..
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati dufam :-N mam okruh 60 otazok,na skuske budu 4 :-N
Odpovedať
pokial sa nebudu pytat na nieco,co tam ani nemas,tak to je pohoda..lebo to u nas vedeli byt taki..a my sme boli potom total nastvani ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to netusim... ja len dufam, ze si spomeniem aspon na nieco, aby som neodovzdala cisty papier =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?