Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati.... dnes som uplne vycerpana... asi zly tlak vzduchu,takze chapem, ako sa citis... u nas po starom... som "navlecena" v uceni, drahy muzik bud pracuje alebo kuka TV... a takto sa to bude tahat do juna, kym neskonci skuskove ]-( hroza... ako v UK? co nove ohladom priprav na svadbicku? :-)
Odpovedať
no tu bolo rano pekne,ale poobede sa zatiahlo a neskor aj sprchlo,no to uz bola doma..takze nevadilo :-D az na tu hlavu a tolko roboty sa celkom dalo..stale som akasi unavena..ani jest mi nechuti a ani pit.. co sa tyka priprav,tak saty pre male druzicky by mali tento tyzden prist a pre velke a dali uz sit..v sobotu asi skocim kupit latku,ak sa nerozhodnem ist skor..a cakam na stuzky,aby som dorobila oznamka.. a aj do skatuliek coskoro zabrdnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne dnes inak blbne net ]-( uz som tu napisala hadam 5 prispevkov, ziadny neulozeny ]-( ]-(
Odpovedať
no mne nechcelo stranku nacitat,ked som prisla z prace.. mozno zas maju pretazeny server..
Odpovedať
ahojte ;-) este je tu niekto?
Odpovedať
ahoj moja..ako sa mas?
Odpovedať
som unavena, a plus potrebujem uz mileho z prave,ideme rezervovat vsetky letenky.....a tikety......a mne to velmi nejde,lebo to treba az dobre kukat....radsej dvaja sa nato pozrieme.....lebo nahodou zas bude niekde hviezdicka a tie neznasam......inac nam dnesnym dnom zlacneli lety z frankfurtu,preto vsetko objedname.... :-)
Odpovedať
no ja mam uz kupenu letenku do tej viedne 8-) este som rozmyslala,ze by som si zajednala osobneho sofera,no nakoniec mi mily povedal,ci nechcem,aby on prisiel..tak mam sice osobneho sofera,ale nie takeho s takym fajnym farom =-) :-D hadam inokedy :-D ale ak cosi,tak ich v poho zajednam..som ochotna si to pekne zaplatit,aby som prisla vo velkom :-D 8-)
Odpovedať
:-D no ten cas nam letiiii.....
Odpovedať
no to ano..este 2,5 mesiaca a je zo mna tiez pani :-N =-) =-) =-)
Odpovedať
tusim sa to stava pravidlom, ze kazdy den nejde odoslat prispevky do fora:-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi...aj ja mam s tym casto problem :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
co mas nove?? dnes idem zase so susedkou vonku s deckami..musím si ísť umyť vlasy a začať chystať veci..tak sa mi nechce..
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne sa nejak nic nechce a pritom je pekne uz sa tesim na stvrtok ;-) chceli by sme sa ist niekam s drahym kupat asi do turcianskych teplic
Odpovedať
brala by som, keby som mohla byť zase aspoň jeden deň s polovičkou...už začínam byť zúfalá..taká šílene smutná:-) tu až tak pekne nie je- je pd mrakom a fúka taký čerstvý vietor.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez rada ked sa urve z prace a teraz este prerabka tak toho velmi spolu nie sme ;-)
Odpovedať
tuším je to už skoro v každej rodine takto..
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa zda :-)
Odpovedať
práve pozerám pre malú nejaké botky na nete..to sú šialené ceny!! v nedeľu som našla v obchode vysoko kvalitné celokoženky a ešte aj pekné, ortopedické..že 1.900,- !!! do prčic! konečne nejaké asi vyhovujúce normám pre detskú nôžku a "adekvátna" cena k tomu..
Odpovedať
Profilova fotka
super cena a vydrzia jej kolko 3 mesiace..to je desne a ked si predstavim tu matersku :-|
Odpovedať
no, 3 mesiace by boli fajn, bo keď kúpiš väčšie, tak má klenbu nie tam, kde má byť a tutíž sú ti k ničomu ako ortopedické. a ked také akurát, no tak to o chvíľku je vyrastené decko. 3 mes. hádam aj veľa si dala! :-) inak topky sa pohybujú od tých 600 vyššie také relatívne dobré už..tieto boli strašne dobré, robia sa v Martine pre nemcov- to Ecco Martin, možno vieš.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Ecco je dobra znacka----- frci aj po europe skoro som si ich kupila v irsku :-N
Odpovedať
vážne? to je prča! takže preto tie ceny.. na topánky a ceny pre dospelých u nich som radšej ani nekukala:-) ale aj naše od Protetiky, Slovobuv apod sú celkom ok..ale radšej od tých prvých..kúpili sme jej od Slovobuv za 700,- a zistila som neskôr,že vložka do topánky je vlastne kartonový spodok oblepený látkou..ani neboli zvnútra kožené, takže preto "akože len" 700,-.. no des- ťažko vyberať, keď je obmedzený rozpočet na to.
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak... :-|
Odpovedať
idem sa chystať už ..čavo zatial!
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj muma, co noveho?
Odpovedať
ahojte..len vas pozdravim..zas ma hlava boli a makame ako fredky.. povasi je dost o nicom..ale co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta..no absolvovala som prvu nauku a pomaly dokupujem veci co nam chybaju ahoj lea :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my dokupujeme a zajtra konecne budeme mat oznamenia, tak mozeme zacat pozyvat. Ty uz mas draheho obleceneho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?