Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no snazim sa..a dala som aj oprat.. len skoda,ze to tu nejako blbne :-S =-)
Odpovedať
ano, aj u mňa zase..Mangel dorazil, ideme niečo riešiť rýchlo. Predávam nábytok z bytu a dôjdu mi preň autom záujemci.
Odpovedať
no to mas super..takze uz sa zbavujes veci :-D kolko ti trvalo zohnat zaujemcu?
Odpovedať
Lea- na tieto dve veci asi 3 hodiny..vyvesila som na web inzerát a do pol hodky volala jedna pani na skrinku a do 3 hod na stol. Dnes mi este prisli kupit dve stolicky- takze plodny den- tri typy- traja rozny ludia.-) Ta posledna pani chcela zobrat vsetko naraz a bola sklamana, ze uz nie su. To som mala taky kancelársky- takze volali same uctovnicky:-D
Odpovedať
no to je super..tak si si cosi zarobila :-D a mozes minut na nieco ine..
Odpovedať
Volaco - ale je to len taký zlomok. Práve za to platím malej hračky- ten domček pre bábiky, vláčik so zvieratkami a take superné drevené puzzle so zvieratkami a benzín do auta- už je vyplatené a zatiaľ jazdí. Som sa rozhodla, že nábytok aveci, ktoré už nechcem do nového byvania takto rozpredam, kym som pri Blave, bo tus a viac kupuje aj predava vsetko. A zatial sa dari dobre. Uz som vselico rozpredala.
Odpovedať
tak to je super..a potom do noveho si kupis presne podla svojich predstav a aktualne :-) ja budem tak rozpredavat neskor..az pojdem odtialto prec..kedze nabytok sme kupovali vlastny..
Odpovedať
No ved uz takto dokupujeme nove a take co chceme a bude to spolu ladit- z Ikea. Zase cez vikend pojdeme asi mrknut, co maju noveho v obchodaku. TY mas od nich tiez nieco, vsak? Zijes priamo v Londyne? uz som zabudla , prepac:-(
Odpovedať
no ja sa tiez chystam do ikei..ak nebude skarede pocasie,lebo to mam asi hodinku busom..okolo toho slavneho stadiona :-p 8-) som v zapadnom londyne..a nabytok by som mala mat z ikei ;-) postel a skrinu :-)
Odpovedať
ahojte, konecne som doma a mam doma aj skolsky pc....lebo ten nas velmi nerad startuje..... :-N
Odpovedať
ahoj moja..a kedy date reklamovat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mladomanzelka x-) Uz si si zvykla na nove meno?
Odpovedať
Článok sa načítava...
petapalko,este som si nezvykla na nove meno,ale na slovo manzelka,manzelia si nepotrebujem zvykat..... je to krasne.... :-) :-) ;-) lea my cez vikend uz pc formatneme a ide do skoly na kontrolu a potom ho s papierom kontroly posleme na reklamaciu..... :-N
Odpovedať
no tak hadam potom budes mat lepsie pripojenie.. inac,aky si mala tyzden?
Odpovedať
dobré ránko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ...konecne vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj ako nauky uz mate vsetky ?
Odpovedať
AHojte..akurat zase odbieham..mala vstala:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mame muma :-D , ale tvojho sefa sme tam veru nestretli. Zato bolo uplne plno, vidno ze ide leto.
Odpovedať
Profilova fotka
no skoda :-) tak ja idem zase na skolenie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
uz tu dnes nebudes? Tak potom pekny vikend =-)
Odpovedať
no uz som tu zase na chvilku. Dnes mame tu malu sobotu, co? Netoci sa vam niektorej hlava-mne hrozne..uf uf..
Odpovedať
no mne áno z tej roboty, som si myslela, že dnes bude fakt malá sobota, ale nie je :-N a čo malá zatiaľ poslúcha? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si asi odrobila vcera a dnes mam volnejsie. Esteze dnes stranka funguje dobre.
Odpovedať
no ja som sa včera zabávala a dnes to musím dorobiť :-) ale hádam do 12.00 hotovo :-D ako sa ti páčilo na náuke?
Odpovedať
Nasta tak to supis robota, ked do 12:00 stihas za dva dni nerobenia dorobit ;-) Este sa len prebudza, takze je dobra. Pocuva pesnicky a sedi na gauci..je omracena.
Odpovedať
tak to máš trocha pokoja ;-) no ked sa mi chce tak to viem urobiť rýchlo...teraz len zistiť či je to dobre... :-N
Odpovedať
no- ako tak..uvidime, ci nedostane silu, ked sa naranajkuje anezacne lietat zase. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nauka bola tentoraz ovela lepsia, ale to je taka tema nie velmi na debatu ako chcela teta vyvolat. Ale bola mila
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?