Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fajn a ty? Sa mi zda, ze mi dve sme najvacsie ranostajky. Odkedy robis?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj oprava, som si nevsimla, ze uz sme tu tri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim na siedmu pol osmu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja na siestu, ale to hned ani nepisem, lebo kazdy kto moze, tak este spi 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to riadne skoro =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mi nehovor, cez vikend sa vzdy tak tesim na rano, ako si pospim. Tak som precitala, ze sa ti v Slnecnici pacilo.
Odpovedať
Profilova fotka
hej dobre to bolo..hlavne maju dobre ozdoby na auta a za dobru cenu :-)
Odpovedať
no ta vyzdoba na auta ma zaujíma...a za kolko sa totam pohybuje? ahoj peta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
okolo 300sk...ale plati sa 500 a ked ju vratis tak ti teta 200 vrati aspon tak som to pochopila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak muma. Nasti idete dnes do toho Trnoveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ranostajky. :-D Tak ja si chodím do práce tak na deviatu, ale potom tu aj som do piatej alebo do šiestej. :-N Linda, je to presne tak ako píšeš. Najskôr zaplatíš vyššiu sumu a potom ti časť vrátia. Nám takto robila srdiečko na stenu v sále :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani :-) nasti a co ides do trnoveho?....ale som zvedava :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my máme dnes náuku a ked to bude trvať jako minule tak ideme, hádam to nájdeme skor jak zatvorí..no a tá suma na výzdobu je v pohode, pojdem aj ja mrknuť budúci týždeň. a murinko to máš fajn. že chodíš na deviatu aspon sa vyspíš...ja na siedmu :-( ale pomaly si na to zvykám a peťka ty co máš nove? ;-)
Odpovedať
do trnového ku zlatníčke...obrúčky objednať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha..uz viem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme dnes tiez na nauku? Mate to na fare? Muma a vy uz mate nauky za sebou?
Odpovedať
vy už máte? hádam to nie je nejak skoro objednávať...ale zasa jedna starosť z krku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este nie ....my sme sa dohodli s fararom na vikend :-) povedla ze to stihame....tak som zvedava ci naozaj ;-) inak u nas byvaju vikendove nauky..za jeden vikend je nauka vybavena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak v ziline robi nauku aj moj byvaly sef - tu cast o planovani rodiny :-D
Odpovedať
no sak ja mám náuku o plánovaní rodičovstva....tak to bude asi s ním... 8-) my to budeme mať aspoň za sebou, lebo cez leto chodiť sa mi moc nechcelo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ak to bude taky velky tucny pan..tak to bude isto on...zajtra potom napis ze ako ;-)
Odpovedať
no neboj napíšem aj ked teda neviem, čo nám tam budú hovoriť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja len ci to bol on..lebo v praci nam stale o tom rozpraval :-| ved uvidis co ti povedia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasti, cez leto náuky ani nebývajú. Koncom júna končia a potom zase až v septembri. Cez leto sú zrejme len nejaké individuálne. My sme mali nejakých 8 náuk. To bolo dosť.
Odpovedať
a to ty kde budeš chodiť na náuky...ty to nemáš v žiline?
Odpovedať
Profilova fotka
jani to sme mali fakt dost...a kde si chodila na nauky na vlkoch? nie ja to budem mat bb kde bude aj sobas ...ja to mam cele take komplikovane :-D
Odpovedať
aha, no murinko tak to ste mali teda fakt veľ tých náuk...my máme 4, jednu už za sebou a teraz dve za sebou o plánovaní potomkov 8-) a chodíme do mesta... muma tak to máš daleko ale aspon budes mať výlety cez víkendy :-D
Odpovedať
peťa to máš ptom so mnou tú náuku...o 16.30? nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som chodila do mesta, lebo my sme mali sobáš vo fare... Zrejme ten počet zmenšili. Lebo my sme mali nejakých asi 5 normálnych s kňazom, jednu sme mali o plánovanom rodičovstve (to nám prednášala taká mladá kočka) a jedna náuka bola s manželmi a manželskom živote a o vzájomnou spolužití... Bolo toho dosť. Ale zvládli sme to :-)
Odpovedať
tak to zvládneme aj my...ved ich máme už len tri 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?