Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, pekne, takže už sme tri na Vlkoch... to je super ;-) :-D
Odpovedať
to som nevedela :-) to sme skoro susedky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasti, a kde bývaš? Ak to nie je tajomstvo... A ty si zo Žiliny?
Odpovedať
ano som a bývam na gemerskej...to je koniec vlčiniec skoro pri vodnom diele...a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tulskej ...a si zilincanka ? ;-)
Odpovedať
ano som ;-) preco?
Odpovedať
Profilova fotka
len tak lebo ja nie som ;-)
Odpovedať
aha a odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo zv :-)
Odpovedať
no tak to je dosť daleko :-) a asi tu pracuješ, však? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dost co uz.....hej pracujem tu :-) dobre ja uz pomaly idem tak sa maj pekne :-)
Odpovedať
oki sak aj ja pádím z práce tak sa majte 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No už vás tu asi nezastihnem, ale ja bývam na Ľubľanskej ;-)
Odpovedať
ahojte baby..pozeram,ze sa tu stahujete..prerabate..staviate :-D len ja stale nic...ale nie,dosla som spat do uk..a si predstavte,ze este dva mesiace a 3izbovy byt bude len pre 4osoby :-) x-)
Odpovedať
ahojte :-) uf, dnes to ale ubehlo... to tak býva keď má človek konečne voľno a nie je v práci... Katka a po svadbe ostávaš v UK? Docestuje aj polovička s tebou? Či ako to máte v pláne? =-)
Odpovedať
ahoj bam..urxite este par rokov zostanem v zahranici..a mily pride za mnou x-) ale na svadbu dobehnem na svk :-D
Odpovedať
:-D heh to by bolo dobré, aby si prišla na svoju svadbu :-D Tak to už drahý zháňa prácu v UK, nie? Super, že budete spolu... tak to má byť ;-) Aký bol dnešok?
Odpovedať
no musim pozriet agentury na svk a co je tu..a uvidime..radsej by som bola,ak by siel cez nejaku agenturu..ja som mala dobre skusenosti..ale uvidime,co sa pritrafi.. dnes sme mali toho vela..a aj cely tyzden bude toho moc..ale aspon to rychlejsie ubehne..
Odpovedať
no keď poznáš dobrú agentúru, tak to bude OK... Drahý sa už teší do zahraničia? ;-) Ja mám radšej, keď je toho v práci o niečo viac... aspoň to fakt rýchlejšie ubehne... ale zase to nemusí trvať dlho 8-( Nám dnes začali stavať lešenie okolo balkónov, idú nám "reštaurovať" panelák v najbližších týždňoch, takže nám odstrihnú aj internet... budem teda absentovať nejaký čas tu na MS :-( ale ak sa bude dať, tak z roboty občas nakuknem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Zilinčanky, mna svadba zatial este nečaka, ale tato stranka sa mi pači a čert vie, kedy sa zide inšpirácia :-D ked sa rozhodneme spečatit 6,5 ročny vztah :-N Špecialna otazočka pre Leu, nechodil nahodou Tvoj drahy do tanečnej ako o dušu? ja mam taky pocit, ze ho poznam :-D x-)
Odpovedať
no on sa tesi hlavne,ze bude so mnou x-) ja mam tiez rada,ked sa moc nenudime..len dnes bol dost chaos..hlavne,ked sme chystali na zajtra a na jedno cviko treba 6roznych pokusov plus este na dalsie dve hodiny nejake pokusy,takze som z toho mala riadny gulas =-) no to je dost blbe..ale hadam budete byvat v krajsom/.aspon z vonku :-D
Odpovedať
vitaj Arwena... veru veru tu načerpáš kopec inšpirácií ;-) ale to je len a len dobre, ja som to zistila až pár mesiacov pred svadbou :-S ale aj tak to bolo super... kedy máte svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bambulka, dobra otazka, to by som aj ja rada vedela :-D
Odpovedať
ahoj arwena..no chodil..ale zvisi,ze kde :-D ty si tiez chodila?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej chodila Leuš, Rondel Klub 23 tušim :-D
Odpovedať
arwena aj k tomu sa postupne dopracujete, neboj :-D tanečná... ja tam drahého nemôžem dopratať už pár rôčkov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale to uz bolo riadne dááávno:) joj ked si predstavim predsvadobny stres, to nie je nič na moje nervy...a celkovo..ziaden stres ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka no neviem, či sa dopracujeme...mozno do dôchodku :-D tanečna sice bola, ale mam ten pocit, ze uz by som z toho nič nevedela...
Odpovedať
napis mi do ip svoje meno a popytam sa ho na teba ;-) dokonca som este zopar jeho foto nasla na nete :-N :-D ja mam rada stres..aspon som aktivna :-D bam..nic si z toho nerob..my budeme tancovat ako prvy valcik a akosi sa nedokazeme zladit nan..takze to si musime odcvicit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea :-D myslim ze moje meno by mu isto nič nehovorilo :-N so mnou netancoval...neboj sa, isto sa zladite, stači ked vie partner dobre viest pri tanci
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?