Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no my bývame v podnájme a čákame kým sa nám postaví bytík a už splácame prvú časť úveru =-) takže tak, akurát, že ja tam ešte nemusím chodiť upratovať až potom ked bude hotový 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to, že už máte niečo svoje... My máme síce len kúsok role, ale aspoň niečo :-D Teraz sa začínaš viac sústrediť na domček ako na svadbu, čo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som rozpoltena raz tam raz tam...... nasta a kde vam to stavaju? ;-) jani ved tak...a ani sa nenazdas a budes pisat uz mame zaklady stenby strechu malujeme....byvame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No moja, kiež by to bolo tak skoro. Ale keď už sa bude stavať, to už bude dobre. najhoršie sú všetky tie papiere a vybavovačky okolo toho ]-( To trvá najdlhšie. No my už tiež splácame úver, ale už sme prestali platiť nájomné, keďže sme mali zaplatené na dva mesiace vopred. Tak aspoň o to máme menej
Odpovedať
Profilova fotka
Jani a kedy sa stahujete do Zavodia?
Odpovedať
Profilova fotka
posledný májový týždeň. Peti ty bývaš na Hájiku? Ak si dobre pamätám
Odpovedať
Profilova fotka
No budem vas mat po ceste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to budeme zatiaľ skoro susedky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak tie papierovacky su uplne naj vybavuje nejake prehlasovacky, pripojky.... ]-( super vec
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, a kedy si tam idete nahlasovať trvalý pobyt? Či vám to musia nejako skolaudovať? Lebo ja vôbec netuším, ako sa to robí pri prerábaní :-N
Odpovedať
Profilova fotka
trvaly pobyt mozme ako nahle budeme prepisani na liste vlastnictva....ale budeme az po svadbe menit vies vsetko naraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No jasné, ja som to tiež tak urobila. Naraz som nahlásila zmenu mena, trvalého bydliska a aj titulu. Keď už, tak nech poriadne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne tak... :-)
Odpovedať
no muma v divinke....ale čakáme ešte na schválenie dalšieho úveru :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v divinke stavaju bytovku?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, ja som tam tie bytovky pozerala, keď sme chodili pozerať pozemky. Vyzerajú to byť veľmi pekné bytovky. Nasti a kedy to má byť hotové?
Odpovedať
no do decembra....a muma je to medzi divinou a divinkou
Odpovedať
Profilova fotka
Lebo keď sme tam boli v januári, tak už boli múry vytiahnuté... Koľko ich tam má byť? Mne sa zdá, že stavali dve a možno aj tri
Odpovedať
no murinko jedna tam už stojí tam už bývajú a druhú stavajú, tam budeme bývať...a je tam 24 bytov...možnože to stihnú aj skor, ale na zmluve mám do decembra napísané.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to pekna lokalita znama tam chce stavat dom....a kolko budete mat izieb? :-)
Odpovedať
3 izbový byt to je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a najmä sú to tehlové bytovky. Tak to budete mať skvelé... ;-)
Odpovedať
no budeme len ten úver musí vyjsť :-( toho sa bojím najviac....
Odpovedať
Profilova fotka
este nemate schvaleny?....to je najhorsie to cakanie a papieovacky vsak jani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru, to vybavovanie a čakanie, bleee :-p Ale našťastie jeden už máme za sebou, ešte jeden nás čaká. No teším sa ]-( Nasti a už ste začali vybavovať úver?
Odpovedať
no ja som si bola podať na šfrb...takže musím čakať dní aj ked neviem dokedy, ale pre istotu pojdem skúsiť aj do nejakej banky, keby toto nevyšlo :-| ale zasa taký super úrok.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nasta a teraz kde byvas ak mozes prezdradit ;-) neboj nieco sa vam iste podari....a uroky a splacanie to mame asi vsetky co tu nieco kupuje alebo staviame minimalne do 60 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak s tým fondom je to komplikovanejšie, ale pokiaľ máte čas, tak za pokus to stojí... Je to časovo dosť náročné... Dúfam, že vám to vyjde ;-)
Odpovedať
no bývam na vlkoch v prenájme...murinko ja mám všetky papiere už zanesené na mestskom úrade len čakám kedy ich tá pani pošle na schválenie ]-( a potom 30 dní čakať či áno alebo nie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
som si myslela :-) ..aj ja som na vlkoch v prenajme aj murinko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?