Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja mam vikend volný,lebo som sa neozvala,ze som tu... :-N :-D a v pondelok zacinam, a to celýyyy den do vecera......musim si pripravit program pre jednu novu klientku....tak sa musim zajtra ucit..... posli,budem rada......zbieram kazde fotky..... :-D
Odpovedať
takze dnes oddychujes a aj cely vikend..super.. aka bola cesta?
Odpovedať
predstav si,ze sme urobili rekord.....zo za do mnichova za 7 hodin,pritom sme mali aj zapchy.....a obmedzenia..... :-) ja som ale dnes bola na brigadke a dostala som svadobny dar....3 set antikorovych peknuckych misiek na ovocie.....a aj som si slusne zarobila :-D ;-) ale ja som dnes veru nevyspata,unavena......som rada,ze som doma....len moj milacik prisiel do skoly dnes, a hoviadko ucitel mu dal ako jedninemu pisomku....no surovec,ktory nevie asi co je to zenit sa..... ]-(
Odpovedať
no niekto asi zavidi..alebo si mysli,ze sa nemoze ozenit nik.. a co mas v plane cez vikend?
Odpovedať
prave som napisala jennifer.... :-N zajtra musim prat rano do 11, musim stihnut,lebo iny sa zapisal na pracku.....potom doupratujem, po Matkovej praci ideme kuknut jeho stryka.......ach jaj..... potom si urobime slovenske bryndzove halusky...... :-) ;-) :-D lebo tie sme nestihli na slovensku.... :-D
Odpovedať
smaily, fotky mate kraaasne, vyzerate velmi stastny x-) gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ;-) smaily, vy ste mali svadbu v hoteli Boss? nemohla by si mi prosim ta napisat ake ste mali menu a kolko vas to zhruba stalo? lebo som im poslala mail s tymito otazkami a chceli odo mna tel. cislo, ale momentalne sa nachadzam v zahranici.. co ste si mohli doniest vlastne? dakujem :-D
Odpovedať
slniecko dakujem, napisem ti do IP,ale zajtra , lebo o chvilku mi pride milacik a chcem estepar drobnosti ulozit..... ;-)
Odpovedať
samozrejme smaily, velmi mi to pomoze :-D lebo tiez vsetko vybavujeme zo zahranicia a vsetky rady mi veeeelmi pomozu x-) tak teda zajtra diiiik
Odpovedať
prajem dobru nocku,ja uz dnes sa tak tesim do postielky......ale je tu akasi zimaaaaa..... papa ;-)
Odpovedať
zatial pa :-D
Odpovedať
smaily..tak pekne sny..ja som robila tete melir.. slniecko..aky si mala den?
Odpovedať
Lei, dnes celkom fajn..dostala som tulipany :-D aby som nebola smutna z birmovky..tak sa z nich tesim riesime stale restiku, mozno zvolime nieco ine ako sme najprv planovali...lebo je to dost financne narocne... som oslovila aj smaily nech poradi ;-) a ty sa ako citis po prilete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no oni to mali celkom dobre v tom hoteli..len nealko museli mat od nich..tvrde si mohli doniest.. ja som unavena..ale este sa snazim byt hore.. ja som si vcera kupila tri ruze..oranzove..a dostala som dalsie tri cervene :-) inac..let bol dost otrasny..hned na zaciatku ma nastvali..
Odpovedať
a co sa udialo? cez koho si letela? nevies ci mali aj vino vlastne? Lei mozes mi napisat kolko vas vyjde pohostenie a ubytko do IP? pliiiiiiis lebo riesime stale tu nasu restiku a vychadzaju nam neuveritelne cisla ]-( potrebovala by som si to porovnat budme mat 4o ludi cca dakujem
Odpovedať
s ryanair..mala som priority a bolo mi na tri veci..ked som sa konecne dostala do lietadla,bolo uz takmer plne.. v uk aspon na to dbaju,ze s pririty ides medzi prvymi..najprv priority a potom ostatni.. poslem teda ip..co viem..
Odpovedať
ok, dakujem :-D to som prekvapena, lebo vzdy ked som mala priority, som sla medzi prvimi, aj v BA a este som chytila aj miesto priatelovi, ktory nebol priority :-)
Odpovedať
no ja som zatial nemala problem..do dnes..presunuli lety do uk na B terminal..kde je pasova kontrola..z acka sa lietalo lepsie..
Odpovedať
aha... poslala som ti IP x-)
Odpovedať
idem kuknut..
Odpovedať
akurat sme preratavali len tak veeeelmi zhruba hotel co mala Evka, a vysiel nam omnoho lepsie urcite sa na nich nakontaktujem a potom sa rozhodneme.... aaaale velmi sa tesim na svadbu :-) pisala som aj do Galilea, ale odtial sa mi este neozvali,cakam uz dva dni :-. uvidime ci su seriozny...
Odpovedať
a ten je kde? chcete cosi v centre,ci aku predstavu mate?
Odpovedať
to je smerom na Hliny, je to cele prerobene... www.hotelgalileo.sk co na to hovoris?
Odpovedať
no vyzera to velmi pekne :-) ;-)
Odpovedať
to ano, ale ich minus je, ze cakam na odpoved dva dni ]-( no dam im tyzden ako ti sedia boticky? sa z nich vytesujes, coooo :-D joooj, ako ja sa tesim do londyna na nakupy?
Odpovedať
som ich este neskusila..ale vyzeraju super.. musim si ist lahnut,som uplne znicena..a navyse sa necitim najlepsie.. prajem pekne sny ;-)
Odpovedať
tak dobru nocku Lei, vidime sa zajtra x-)
Odpovedať
ahojte :-D ako ten cas leti...... :-) my tu mame dnes zamracene.....ja upratujem,periem, a dufam ze to do 15,00 stihnem....zas sa nestiham ucit....ale doniesli sme si dost veci.....a do tej jednej izby to musim nejako ulozit :-N a kocham sa vo fotkach...... :-D :-D slniecko napisala som ti do IP.... prajem vam krasnu sobotu..... :-) ;-)
Odpovedať
ahojte..konecne som vstala.ale este stale som v posteli..som stale akasi rozbita..ale hadam aspon cosi spravim..
Odpovedať
ahojte ;-) taaak smaily,ako sa citis ako manzelka? :-D
Odpovedať
ahojkaj lea,to az teraz si vstala?? =-) :-N ide nieco na teba? ja som uz vela toho spravila,ale este som neni hotova....musim uz po 15,00 ist do drogerie ku matkovej praci a hned pojdeme aj k jemu strykovi...... ale este som nestihla ranajkovat,len chodim stale do kuchyne zobat suche zakusky zo svadby :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?