Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
teda to musí byť riadne dlhý závoj...máš foto? aby som mohla pochváliť ;-) no ja som si musela vybrať či účes bo závoj, ale kedze budem mať prvý krát také dlhé vlasy tak musia byť vidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no chcela by som :-) ..je to neprakticke ale aspon na fotenie a do kostola na tancovanie uz budem asi bez ;-)
Odpovedať
a neviete náhodou baby kontakt na zlatníčku z rosiny alebo z trnového teraz neviem odkiaľ :-N chceme si tam dať robiť obrúčky...ešte nemáme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A uces uz mas vybraty?
Odpovedať
ja mám vid album a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
kontakt na tu zlatnicku nemam, ale viem ze sidli na zaciatku trnoveho, asi prva zastavka autobusu a tam uz by ti ludia povedali, keby si sa popytala.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam uces vybraty zhruba, ale nemam vhodny obrazok. Inac ja som sa pytala mumy, tvoj uces som videla v albume ;-)
Odpovedať
jaj tak sorry som sa vtierkla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moja chyba, mala som oslovit 8-) Mozno keby ste skusili ist nablink do toho Trnoveho, by ste pochodili, ale ak pockas do pondelka opytam sa kolegyne, kde je to presne, ona tam chodieva.
Odpovedať
no myslím, že ona aj má iba nejaké dni ked berie objednávky...chceme tam ísť v stredu...bola by si milá, ked to zistíš a tak počkám do pondelka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peta neveim este ale urcite vypnute..uvidimm chcem ist v maji na skusku...len neviemm co dam do vlasov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam predstavu, len ci to bude dobre na mne vyzerat, uvidime. Chcela by som tiez vypnuta, celenku a zozadu pod vlasami zavoj. Mam volat v pondelok kadernicke, aby sme sa dohodli, kedy by bola skuska.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja zvazujem bud zavoj alebo celenka, jedno alebo druhe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
K tvojim satam zavoj celkom pasuje, by som povedala, ze lepsie ako celenka
Odpovedať
baby a dj máte? alebo hudbu koho?
Odpovedať
nasta ja mam skupinu co ma aj leatea, volaju sa bonita su z PB
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam skupinu, ale az zo Skalice, to ti nepomoze
Odpovedať
Profilova fotka
dj mame...je to znamy tak toho sme maali ako prveho :-)
Odpovedať
nasa skupina ma volno najskor az po 18.10. lebo to bola j prvy volny datum ktory sa mi podarilo zohnat ked sme august museli zrusit
Odpovedať
Profilova fotka
luko mas inak datum ktory sme povodne chceli...ale draheho sestra ma prave vtedy narodeniny :-)
Odpovedať
jaj a to bol problem? 8-)
Odpovedať
aha no ja mám zajednaného dj, ale ked sme mu volali tak že to je este skoro...tak neviem vôbec či si nás zapísal, povedal že sa ozve zatiaľ sa neozval a ni nechcel žiadnu zálohu... :-| tak neviem, či s ním mám počítať alebo hľadať niekoho iného =-)
Odpovedať
no nasta treba sa naozaj dohodnut lebo ja som kapelu bukovala uz v januari na august a ked sme sa teraz rozhdoli to zmenit volno mali az v oktobri, ked nechce zalohu tak by som sa opytala, ci sa mozte na neho spolahnut, aby ste boliv klude, ze ho mate rezervovaneho ;-)
Odpovedať
no však o to ide, ja som mu volala vo februári na september a on povedal, že to má ešte čas...tak asi mu pre istotu zavolám...lebo myslím, že hudba je dosť podstatná na svadbe 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nie ale drahy sa chcel zenit cim skor ..keby bolo na mne tak aj rok 2011 nie je zly :-D
Odpovedať
muma sa nejako nehrnieš do svadby :-D
Odpovedať
aha tak nedockavy je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Muma vsak ked spolu byvate, uz ne nejaka velka zmena nebude. Akurat sa budes inak volat ;-)
Odpovedať
vsak ona to vie ale vysvetli to jej drahemu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?