Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
baby..ako mam vypisat obcianstvo..staci len slovenske..ci musi byt slovenskej republiky?
Odpovedať
lea akos om pisala, zatial fotograf a video mozu aj v oktobri a skupina ma volno 18.10. len cakam kym drahy vytelefonuje salu,a by so to vedela zabestelovat.
Odpovedať
Profilova fotka
peti aj my sa pojdeme pred obradom potom by sme nestihali ..a s tym spanim mas pravdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea staci ak je to na konci prvej strany, tak sa tam pise len SR, ved co si nebudes ista, tak si nechaj volne a to dopises aj tam pred nimi, len aby ste mali originaly rodnych listov a obcianske so sebou a ak si chcete dat aj titul, tak musis mat notarsky overeny diplom. Aspon nam toto vsetko povedali.
Odpovedať
Profilova fotka
No muma, len vy budete mat trochu viac casu. My mame obrad uz 13,30, ale inaksie sme si to zorganizovat nevedeli. Po obrade sa uz nemame kedy fotit, lebo sa fotime v Rajeckych a oslavu mame smerom na Kysucu. To by sa hostia nacakali. :-(
Odpovedať
a staci to rucne vypisat? ci pekne musi byt? ja sa trapim so sablonou..no mam sproste pera a trva to dost dlho..origo pera mam doma na vychode..
Odpovedať
Ahojte- fúú- vy tu máte prípravy v plnom prúde!!
Odpovedať
Profilova fotka
peti ved to je to ze ked sa fotis po obrade musia hostia cakat :-( aspon budes mat slnecno ked sa budes fotit na obed ...a dufam ze nam obom nebude prsta a ze nebudu ani dake tropicke horucavy :-D
Odpovedať
Muma- my sme sa fotili tiez pred tym - v decembri len atelier jasnacka , ale ten den aj tak prsalo. a bola dost zima- po 6 tich dnoch slnecneho pocasia- Murphy:-D
Odpovedať
Profilova fotka
evi to jedine si na svadbu zariadit neviem-myslim pocasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lei staci rucne, nam povedala ze bud strojom, alebo pekne rukou, tak som dala mame vypisovat, ona kedysi pisavala rucne vysvedcenia, tak ma cvik :-N No muma, to dufam aj ja, lebo to si neviem predstavit, ako by potom tie saty vyzerali. Ale fotograf nas ubezpecil, ze fotil uz aj v dazdi a ze to na foto nebolo vidno. Ale musime si drzat palce na slnecny dnik. Vio, toho chlapika, co si pisala vcera nepoznam :-|
Odpovedať
Neva- Peti-je to byvaly kamarat- dlho som o nom nic nepocula. Co sa tyka fotenia v dazdi, to neviem. Nas vonku fotit nechceli pre pripad snezenia, co je pravdepodobnejsie v dec., ako dazd. Na fotkach by boli velke biele machule. A ono to nakoniec prsalo. Snezilo 1x presne na Vianoce. Mesiac po svadbe:-) Muma- s tvojimi schopnostami a nevies si taku trivialnu vec zariadit na sobotu- slniecko:-D?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No asi kvapky su menej viditelne ako vlocky. Inac ked prsi husto, tak sa urcite neda fotit. Ale poprchanie podla fotografa nevadi
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, keď sa ideš fotiť do Rajeckých, tak tam sa dá aj keď prší. Je tam možnosť fotiť sa v Afrodite. A tam je tiež veľmi krásne... Takže dažďa sa báť nemusíš ;-)
Odpovedať
lea my sme to mali vymyslene tak, ze po obrade sa ide do saly, urobi sa rvy tanec, prve jedlo, rozbehne zabava a my sup fotit....ale ak to bude v oktobri tak sa tiez budem fotit pred obradom, lebo uz bude skor tma. iank vacsinou co som bola na svadbach,t ak mladi odbehli uz z rozbehnutej zabavy na fotenie
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, my sme boli na jednej svadbe, kde mladí odišli fotiť sa (bolo ich asi 3 hodiny). Nebola tam ani hudba, lebo kapela meškala, starejšieho nemali. Takže zábava na mŕtvom bode. Všetci len pili a potom to tak aj vyzeralo. 8-( Preto som to ošetrila tým, že sme sa fotili ešte pred obradom. Zdá sa mi to lepšie aj preto, že potom si môžeš tú zábavu naplno vychutnať. No my by sme už z hostiny ani nestíhali odísť na fotenie :-D
Odpovedať
no ja mam rezervovane na fotenie 2 hodky a to asi zavisi od svadby a od ludi, my sme boli skvela partia tak sme to vydzali aj bez mladych, ale ked to trva viac ako 3 hodiny, to uz je dost zle
Odpovedať
my ideme v nedelu..lebo ja sa nacestujem ten den dost..takze na fotenie by som bola strasne unavena..dokonca aj vizazistka mi povedala,ze by prisla v nedelu na malovanie..aby som to mala profi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A uz si si vybrala hrad? Akurat sme boli cez vikend na Strecne a som si na teba spomenula, tam by to mohlo byt v pohode.
Odpovedať
este sme sa nedostali na nejaky taky vylet..je too dost..za chvilu musi utekat do mesta..ideme na matriku..
Odpovedať
Profilova fotka
tak dufam, ze si to tam vybavite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a peti vy sa budete fotit v rajeckych? no ja napr netusim kde ked bude prsat takze prsat nemoze :-D
Odpovedať
Zdárek kočky, ja mám z iného súdka a prosím radu. Už ma to čaká 31.5. :-) a chcela by som na svadbu koláčiky - ale krásne, malé, s ktorými sa cukrárka fakt vyhrala. Raz som ich videla. Hrdličky, obrúčky, knihy. Ak niekto poznáte šikovú cukrárku, ktorá by takéto veci vedela, pošlite mi prosím kontakt. díky moc babenky. Inak ešte k tej matrike. Ja som to tiež vypísovala ručne, ale pani ma "buzer..." jak malú, že hrozne škriabem. Potom si uvedomila, že sa asi chovala nevhodne a bola milá. Hold asi nemala svoj deń - ale je možné to vypísať aj priamo tam a ručne.
Odpovedať
ahojte dievcata :-) neviete mi niektora poradit dobreho fotografa a kameramana? veeeeelmi by mi to pomohlo dakujeeeeeeeeeeeeem x-)
Odpovedať
slniecko poslem ti IP my definitivne mame svadbu 18.10. bohuzial skor sa mi to rpesunut nedalo a v tento datum je volna aj sala, video, fotograf a skupina....snad nezmrzneme, dufam len v babie leto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá!! Vďaka, že ste na mňa mysleli, musím povedať, že som si to fakt užila. Ale na druhej strane, moje skutočné svadobné šaty by som nemenila. Ako sa máte? ;-)
Odpovedať
ahoj andreja :-) ja celkom chaoticky, menili sme datum svadby lebo drahy bude v tom case pracovno-dovolenkovo na havaji, takze som z jedneho dna na druhy vsetko presuvala.
Odpovedať
ahoj Luko, este si tu? to mi jeluto, ze si vsetko musela presuvat :-( asi ti to dalo celkom zabrat.. my sme akurat dnes riesili hostinu, ubytko... a rada by som mala uz zabezpeceneho fotografa a kameramana..
Odpovedať
..pozerala som fotky, su nadherne :-D sa mu ozvem, snad bude volny..
Odpovedať
vies co, urcite ma dve soboty v septemrbi volno len neviem, ked mu napises mail tak ti dozajtra urcite odpise alebo mu brnkni, kontakty ma na stranke tusim ja ubytko vybavim asi az v maji, mame teraz cas....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?