Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
firme je to jedno, ich potesi ked nepojde :-S usetria, ale my sa musime rozhybat velmi rychlo, lebo nemusia mat nasi ludia volno ani v oktobri, predpokladam, ze dozajtra to enjak rozhodneme
Odpovedať
Tak to by ma byť ním nasrdilo..makať za určitým cieľom a nič z toho..100 litrov je teda dosť nechať len tak lárom fárom..
Odpovedať
hm...hlavne ked mu to nechu financne nahradit pritom aby tam siel makal ako kon, podmienky splnilo len 10 ludi zo Slovenska, tam ma to stve, elbo mali ist v marci, preto sme si dali termin a v marci povedali ze august a vpiatok, presn termin, ktory ani nie j na 100% lebo len teraz bukuju letenky, ja som tak nasrata ako some ste nebola, lebo je to tak neseriozne, ze mi kypi zlc ]-(
Odpovedať
ahojte baby..tak uz sme zas v ziline..ja uz len na chvilu a potom hor sa spat do uk..
Odpovedať
Chapem vas..uplne sa viem do toho vzit..Ale neurobis nic..mozno o tyzden by to bol uplne iny datum..Je hlupe, ze ani nehradia - povedzme 50%,a k sa nemoze niekto zucastnit- napr. zo zdrav. dovodov. Mozno vam dvom nie je sudene byt svoji:-) Nerozculuj sa- skodi to krase- zajtra poriesis..
Odpovedať
jasne vio, moznonam chce osud nieco povedat :-D vsak ak pojde tak nech sa neopovazi padnut s lietadlom!!!! :-D
Odpovedať
Vsak treba vyckat, kedy to oficialne oznamia (ak sa na to da definitivne spolahnut)- to musi vyzistit on a myslim, ze ak oznami svoj dovod preco mu na tom tak zalezi- museli by byt barani, aby mu nepovedali- ano na 100%, nie nevieme na 100%. Klud a nohy v teple..dajte si daky alkac na uvolenie. pa idem malu riesit
Odpovedať
luko..no to mate dost blbe..asi to robia schvalne =-) a nechcete to presunut na skorsi termin?
Odpovedať
lea skor uz nema volno skupina ani fotograf a kameraman tiez nie a sala bez sance :-(
Odpovedať
caute kocky...po dlhom case som spat :-) Co mate noveho? Luko, my sme tiez museli posuvat... :-S ale vsetci mali nastastie na ten termin volno.
Odpovedať
afra keby sme sa spamatali skor tak ano, ale ked len traz dali vediet, preto ma to tak stve :-| no nic, aspon som sa postazovala :-N
Odpovedať
no uz ti nic ine neostava len cakat .... okna uz mas vymenene?
Odpovedať
Článok sa načítava...
okna budu vo stvrtok x-)
Odpovedať
prajem pekna vecer :-) papa
Odpovedať
pa x-)
Odpovedať
no to nie je ziadna vyhra..a co na jar? ci to chcete este tento rok?
Odpovedať
ano, lebo radi by sme babatko a fakt uz nie som najmladsia, tak to nechceme moc posuvat, uz sme to rpesunuli z minuleho roka na tento. lea, vies co, terazs om sa dozvela, ze jedna moja dobra kamoska bude mat psotihnute babatko tak sa mi zda ten problem so svadbou uplne banalny :-( nejak o vyriesime ;-)
Odpovedať
no zdravie je prednejsie ako nejaka svadba.. beham po doktoroch ako najata..takze si vazim kazdu chvilku,ked sa citim dobre.. dufam,to postihnutie nebude prilis vazne =-)
Odpovedať
no neviem, pisala som s dalsou kamoskou a vraj je to zle :-( tak mi je to luto, lebo dotycna je jeden z najlepsich ludi akych som kedy stretla...no, zivot si nevybera, drzim jej palce, ale dost mi je to luto, chuda, musi sa trapit :-( no, ale podme k veselsym temam ;-) lea, uz mas saty :-D
Odpovedať
..Lei si este tu?? :-D
Odpovedať
ahoj moja..no som..idem sice este upratovat trosicka..no to mi zaberie tak 5minut ;-)
Odpovedať
..no ako doma? uz mas vsetko vybavene? verim, ze ano, pri tvojej sikovnosti 8-) kedy pridas fotky zo skusky ucesu a licenia? som neuveritelne zvedava x-) my sme sa pred hodkou vratili z posilky a plavarne,dobre sme si zacvicili a posaunovali :-D
Odpovedať
no vela veci je hotovych a vybavenych..este ponozky a zenich je komplet obleceny..vo stvrtok ideme po vestu,lebo tu museli trocha zuzit..a hned sme im nechali aj sako.. na skuske ucesu a licenia som este nebola..to asi ten tyzden pred svadbou..teraz by som skor mala vybavit tie sosovky.. no to mate super..ja som sadla nad pracu mileho..musim mu ju skontrolovat..on sa uci vedla na skusku.. a este ma caka vypisat ziadost na matriku..ale hadam nebude vadit,ked pouzijem sablonu..
Odpovedať
..tak to mu nezavidim, tu skusku :-S super, aspon uz jeho oblecenie mate z krku.. som myslela, ze teraz pojdes na skusku..skoda :-( Lei neposles mi prosim ta kontakt na tvoju vizazistku? ked budem doma, by som si ju sla odskusat x-) diiiiiik a kde ides pozeart sosovky? mas aj niekoho kto ti vie poradit? ziadost na matriku nepodpisuj! to musis v kancelarii pred tetami :-D a na matrike im povies, ze uz mas termin...alebo aky je postup?
Odpovedať
no ja by som to vsetko mala ovladat,kedze to ma z chemie :-D ale clovek zabuda,ak si neopakuje..no po prichode do uk sa zacnem venovat aj studiu.. poslem ti do ip..inac,je velmi zlata..som sa pytala na kozmetiku,ktoru by som si mala obstarat..tak mi hned poradila..a mam problem s ruzom..ale nasla som hydratacny,tak zatial je v pohode..a asi ma namaluje aj v nedelu.. inac,som dala asi 2t za kozmetiku..kupila som si komplet nove veci na licenie..tak je to nakoniec rimmel..a garnier mam ako starostlivost o plet..a musim povedat,ze som zatial spokojna..plet reaguje dobre.. dobre vediet..no poviem im presny termin a vse,co budu potrebovat vediet..ak sa budu pytat..ale hadam to nebude nejaky problem s nimi..
Odpovedať
Lei, ked som tam volala boli velmi mile :-D povedali mi, ze to tam musim podpisat, ale neviem ci ti daju nejake potvrdenie, alebo co.... a stym pojdes na faru, vsak zajtra poinformujes :-D ..ja mam momentalne L'oreal (dosatala som na Vianoce), ale doteraz som pouzivala Vichy, bola som velmi spokojna a dekoracnu kozmetiku mam roznych znaciek, Max factor, L'oreal, Bourjois... a tak rozne x-) ..velmi mi pomoze ked mi posles jej (vizazistky) cislo do IP :-D kedy letis do uk?
Odpovedať
mas to odoslane.. neviem,ci mi daju ten papier,alebo to poslu..ale na faru musim ist aj bez toho..zaniest jeden papier..a potrebujeme overit par udajov.. ja mam len maybelline ten hydratacny ruz a jeden ocny tien,kremovy dermacol..ostatne vsetko rimmel..dokonca som kupila aj kremovy ocny tien v jednom obchode..tak som bola spokojna.. rozmyslam aj nad spiralov a budem komplet :-D len musim zistit,ci mi treba nejaky podkladovy krem..
Odpovedať
letim v piatok poobede..no dovtedy mam este kopec povinnosti..
Odpovedať
..no mas toho dost, ale aspon budes trosku kludnejsie spavat ;-) dakujem za preposlanie cisla.. kedy najblizsie prides na Slovensko? my sa snazime co najviac veci vybavit netom, ale v juni budeme 16 dni na Slovensku, tak dovybavujeme ostatne.. uz si mala stretnutie s kameramanom a fotografom?
Odpovedať
no ja pridem az cosi pred svadbou..zatial netusim,ktory den..po vyplate zacnem kukat letenky..ale chcela by som letiet z heathrowu.. stretli sme sa s kapelou..ostatne bolo..fotit nas bude teta,takze to nemam problem kedykolvek prediskutovat..a s kameramanom sa este stretneme ten tyzden pred svadbou..a to iste aj s kapelou..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?