Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
po lete.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Evi, takže po lete začíname spolu chodiť na tú kavíčku? ;-) Linduš, pripojíš sa?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-) inak ahoj..ako my si ideme zajtra po kluce a moze zacat vesela prestvaba :-D
Odpovedať
Tak muma, to ti fakticky závidím...kedyže to ja budem môcť povedať:-(( fňuk.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som rada ale tej prestavby sa desim dufam ze to pojde tychlo lebo prestavovat a este aj podnajom 8-( a vy idete prestavovat tiez ak sa nemylim
Odpovedať
hej, len to najnutnejšie..a 1/2 by chcela začať stavať..ale chce aj druhé dieťa, tak teda neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
:-| je to tazske ..naj by bolo dat si postavit vsetko na kluc ale to by sme museli inak zarabat :-D
Odpovedať
Alebo si udržať tento vek ( okolo 30) aspoň ďalších 20 rokov:-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo idelane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, tak to máš pravdu :-D Linda, tak sa teším na prestavbu (ak bude treba, budem pomáhať) Už sa zabehávam kamarátom na stavbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ..pojdeme najprv k nam potom k evke a nkoniec k tebe...aspon nemusime do fitka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to tiež hovorím, drahý mal v nedeľu tak strašnú svalovicu. Tak som sa smiala, že nepotrebuje ani fittnes
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ono je to riadna makačka sa zohýňať, dvíhať, prenášať..
Odpovedať
Profilova fotka
no on prenášal tie najťažšie tehly, čo sú. Tak pri druhej palete už pomaly nemohol ani rukami hýbať. Aspoň nepotreboval činky :-D
Odpovedať
Tiež by sa mi zišli takí ochotní pracovití kamaaráti:-) Baby, ja tu v tom prenajatom byte už ani skoro neupratujem- len to najnutnejšie..žiadne "gruntovania"..kašlem na to- narobím sa na tom druhom..aj tak sa to všetko bude sťahovať..
Odpovedať
Profilova fotka
No Evi, ja to poznám... Tiež už v byte nejako neupratujem. Keďže o mesiac sa sťahujeme :-D :-N Evi, keď bude treba, prídeme aj tebe pomôcť ;-)
Odpovedať
Jeminé, Jani daj pokoj, ja sa za ten ich dom strašne hanbím:-) Až keď bude to najhoršie za nami..potom zavolám niekoho aj z vonku:-) Je to vo veľmi zlom stave.. Takže nie som sama? To mi odľahlo- navyše každé "upratovanie" sa končí alebo je po jeho výsledku, hneď ako kristínka tade prejde..Všetko je ako spotrebný materiál..
Odpovedať
Jani- už o mesiac? a kam? Ku svokre zase?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, už o mesiac a naspäť ku svokre. Už teraz poriadne z toho nespávam. Ale idem tam s pocitom, že si ideme už budovať niečo svoje a toto je len dočasné riešenie, aby sme niečo ušetrili =-)
Odpovedať
Presne tak- aj ja sa tak utešujem- nemám proti nim nič, ale som už navyknutá byť sama sebe pánom a stále budem myslieť na to, že dole v dome niekto ešte je..
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, a my budeme bývať v jednej obývačke a v dome bude ďalších 6 ľudí pri normálnom stave. Keď tam prídu ďalší z vedľajšieho domu, tak ich tým býva aj 12 - 14. Takže bude ťažké zase si na to zvykať, a najmä keď sme si už zvykli bývať osamote. Ale aspoň že to aj drahý tak vníma a viem, že sa bude snažiť všetko čo najviac súriť... Takže budeme obe bývať u svokry, no aspoň budeme mať spoločné témy rozhovorov :-D
Odpovedať
Ja mám super svokru, aj svokor je fajn, kým si nedá viac, ako zvládne. potom je otravný. Dosť nám finančne pomáhajú a malej by dali aj modré z neba. To vieš, v 65-ke prvé vnúča:-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak tomu verím. Veď ja mám tiež skvelú svokru, no má svoje chybyčky a niekedy mi pekne lezú na nervy :-D Takže vy sa po lete sťahujete ku svokrovcom?
Odpovedať
Zdá sa..Ostanem napospas tepličanom. Nikoho tam nepoznám, zato o nás sa klebetí dosť. Uvažujem nad ďalším vlastným autom..len kde na to vziať??
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, spoznáš ;-) Ja som prišla do Žiliny, nikoho som tu nepoznala, iba môjho drahého... A pomaly sa okruh známych rozrastá o skvelých ľudí...
Odpovedať
Hlavne si ich hľadaj, kým nie si na MD:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to máš pravdu ;-)
Odpovedať
to sa len preorientuješ na MK:-) Tie baby zo ZA sú fakt akčné:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tam to veľmi nesledujem... (zatiaľ veľmi nie je dôvod) :-N
Odpovedať
Sú tam aj baby, čo len plánujú mimi napr. o rok..ale hlavne kecáme s maminami- prijali ma tam pekne..Tu v Senci soms a skúšala do debaty zapajat , ale ignorancia:-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?