Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, ten tvoj skúšaný závoj bol super... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ano ten nemal chybuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Lindi vela na tej foto neni vidno, ale z toho co je vyzeraju byt krasne. Ja budem mat tie co mam v albume prve. Tiez som sa stale nevedela rozhodnut a potom prisli tieto a bolo to. Ale mne zasa kopec siat nesadlo, na tebe musia vsetky vyzerat dobre. Janka ma pravdu poskusaj si ich co najrychlejsie za sebou a pofot sa, aby sa ti rozhodovalo lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tie šaty sú krásne, ja som na takými podobnými tiež uvažovala, ale nakoniec zvíťazili tie moje :-D A ozaj, kedy ste to včera rozpustili?
Odpovedať
Profilova fotka
Sa mi zda ze o pol osmej, aspon fifi take nieco spominala, ked sme odchadzali. Akosi to tak rychlo ubehlo, ze som ani cas nesledovala. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasné, ja som o osmej rozmýšľala, či ste ešte tam, že by som ešte za vami skočila... :-D ale manžel ma už čakal v meste, tak potom som už ani nevolala
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ti aspon nemusi byt luto, potom uz si nic nezmeskala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak-tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak babulky majte sa krasne a uzite si vikend :-D smaily ak tu budes este co nemyslim...prajem ti vsetko dobre a aby zajtra bol tvoj den D perfektny...a aj potom tie ostatne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tebe pekný víkend a vybav všetko, čo potrebuješ ;-)
Odpovedať
muma prave ja si zas nemyslim, ze zavoj robi nevestu ;-) velke rozhodovanie pre mna, inak ja by som ho na zabave uz asi dala dole, tak stale rozmyslam...vsak pojdem pozriet do salonu ake maju, ak sa mi zapaci, tak si kupim ak nie,t ak budem bez :-D
Odpovedať
pekny vikend inak :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak takyto anoooooo (zavoj): http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, Linda skúšala super závoj. Bol dlhý možno 2 metre, ale perfektný ;-)
Odpovedať
ja by som tiez chcela dlhy a presne ako ten v linku priesvitny jendovrstvovy az je vidno vystrih vzadu
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to stačí ho mať v kostole a na fotenie. Potom ho môžeš dať dole
Odpovedať
ano ved nad tym aj rozmyslam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda ten by k tvojim satom isiel ;-)
Odpovedať
tiez myslim ;-) dufam, ze ho zozeniem, lebo nie som v tomto moc vytrvala =-)
Odpovedať
kocky mam termins obasa (prave zabestelovany) na 14:30...nie je to skoro...v lete...???
Odpovedať
Profilova fotka
no Luko, ja som sa musela uspokojit z 13,30, lebo nas stale ubezpecoval farar, ze mame cas a ked to konecne isiel zajednat, tak uz bolo volne len toto. Ked som si premyslela rozlozenie dna, tak som zistila, ze to bude celkom v pohode. Aspon uzijeme viac svadobne saty. Skus si aj ty urobit plan dna a uvidis ako ti co bude vychadzat. :-N
Odpovedať
hm, no mne tiez povedali ze mesiac dopredu staci, ale ja som to uz radsej teraz, po obrade by mal byt prvy tanec a jedlo a potom chceme sa vyparit fotit tak na dve hodky, tak mozno to bude OK ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-D tak som sa sem aj ja konečne dostala... uf, dnešok bol úplne nemožný, akosi sa mi nedarilo... našťastie už ide víkend 8-) včera bolo úplne super, som rada, že sme sa stretli a ešte v takom hojnom počte! nabudúce budeme musieť asi fakt niečo zajednať... alebo ak bude nejaká maxi-terasa voľná, tak sa zmestíme :-p ako to teda vyzerá zajtra na Smailynu svadbu? má to o 14 tej - kostol na Mariánskom námestí... Jani prídeš teda?
Odpovedať
inak baby, pozrite si tento album, mňa úplne odrovnal ;-) niečo krásne, taká "starobylá" atmosféra... krása http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ... ale možno sa to bude páčiť len mne... ... a tie šaty sú mi akosi známe... len neviem názov =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dnes vobec nestiham :-( robota, prednaska... brrrr a taky krasny den bol... vcera sa mi s vami dobre pokecalo dievcata, tieto stretka by sme mali robit castejsie ;-) Peta: mas uplne uzasne tie satky :-p velmi ti pristanu ;-) som zvedava, ci tu Katka hodi nejaku tu fotecku :-D
Odpovedať
no Zuzi, ani mne dnešok akosi nesadol... ako v práci? už si vyškolená, či nebolo treba? :-D veru, Katka by mohla už aspoň jednu prihodiť... kúpili ste si dnes narcisy? ja som si urobila radosť... ale tulipánmi :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam-nebola som v meste , takze som tento rok neprispela na ligu.. :-( co ma teda dost mrzi.... v praci sa neskolim ja, robim skolitelku :-D dnes mi uplne zlyhali hlasivky, este stastie, ze som bola len pol dna :-N ja sa budem skolit nasledujuci stvrtok a piatok....
Odpovedať
tak to sa ti nedivím, že si stratila hlas... tak dlho hovoriť a ešte určite aj nahlas... ale si dobrá, ja by som zo seba asi nevydala ani hlások :-N
Odpovedať
Profilova fotka
heh, hlavne ked sme az prilis podaktori ukecani ze :-D idem pod sprchu, som total zlomena :-| snad mi da manzelik nejaku masaz :-p Pekny vikendik Barborka, som zvedava, co zreferujete na Smaily zajtra - drzim palce, nech jej to dopadne nad ocakavania x-) dufam, ze urobite aj nejake foto ;-)
Odpovedať
aj tebe pekný víkend, Zuzi... neboj, zreferujeme o Evke všetko :-D nech ti to dobre ubehne aj v škole
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?