Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mas ich zo ziliny? aspon jedna indicia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to uz mas asi zajednane dboje, nie? No mna uz to hladanie siat akosi popustilo, asi preto, ze mam este kopec toho na vybavovanie a hladanie a nemam uz na saty cas.
Odpovedať
mam zajednane jedny,no z tej kolekcie san patrick maju takmer tie iste,len su ovela jednoduchsie..tak som povedala,ze si to rozmyslim do dvoch tyzdnov a dam vediet.. este stale totiz vaham nad objednanim v zahranici :-D ale uz nejdem ine skusat..uz toho bolo dost..treba este kopec dalsich veci vybavit teraz..takze saty uz musia stacit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a smaily si vybrala popolnocne kde ? v kristine..cital som to len tak utrzkovo :-N
Odpovedať
vybrala si..vo vanesse..to je ten novy salon..
Odpovedať
Profilova fotka
=-) o nom som este nepocula a kde je?
Odpovedať
ako je hotel boss..ked ides k divadlu..naproti netopierovi..sa mi zda..
Odpovedať
ahojte, viete mi povedat aky maju vyber siat v Kristine? Je tam toho dost? Pytam sa, ci sa mi oplati ist kuknut aj do Ziliny.
Odpovedať
dinah..v ziline sa oplati ist do viacerych salonov ;-) zavisi len od toho,co chces..lebo aj stitch ma pekne modely..aj v danici sa najdu..a v ostatnych tiez ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak o 16,00 ja pridem isto mozno budem 5min meskat ale pridemmmmm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super, ja tiež budem možno minútku meškať. Ale najneskôr 16,05 som tam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok no som zvedava co maju za novinky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja som zvedavá na nové šaty... Oprášim spomienky spred roka, keď som ja hľadala :-D
Odpovedať
ja nabieham v juni do Nikol v BA na rpedkolekciu Pronoviasu, len tak pre kazdy pripad aby mi nic neuslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, správne... Netreba to zanedbať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v juni to by som este aj aj stihla :-D :-D :-D :-D :-D lea co povies???
Odpovedať
ale to vies ze hej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
videli ste tie kabatiky s novej kolekcie http://www.pronovias.com/index_entrad... :-D
Odpovedať
baby..som total nastvana..a to som faakt slusne napisala.. mi prave mily povedal,ze za spodne pradlo zaplatil pri preberani..a to ja som platila davno predtym prevodom.. bestie jedne..taky bordel im tam narobim ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak co....plati ten dnesok?
Odpovedať
Profilova fotka
cau marcelka asi ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ...to dufam, sa na vas tesim......
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa už teším... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa do poradovnika. Je to teda o 17tej pred Carolinou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, presne tak... O 17-tej pred Carolinou. No pekne sa zbierame. Dúfam,že všetky prídeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nakoniec sa to vzdy premiesa. Uvidime, komu to naozaj vyjde. Jani boli ste s Lindou pozriet tie saty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja dnes nepridem ;-( volal mi teraz drahy a mame o pol piatej stretko este k domu s majitelmi 8-( preco to dali na dnessss ]-( neviem ..no co uz tak hadam nabuduce ;-) peti saty sme boli pozriet a maju karsne skusala som san patrick balta tusim tak sa rozhodujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, to je škoda, že neprídeš :-( Peti, tie šaty boli na Linde nádherné. Bude z nej prekrásna nevesta... No uvidíme, či sa pre ne rozhodne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sa tesila ..no co uz hadam sa skoro uvidime :-) tak si to uzite a napiste ako bolo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?