Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
da sa cez ceske aerolinie, ale cez Prahu,myslim si, ze to vyjde podobne ako cez british, alebo trosku viac, uz som to davno nezistovala..
Odpovedať
no lebo som davnejsie pozerala a cena bola 200libier..jedna cesta..co je doost :-S
Odpovedať
to teda je, ja som par krat letela s nimi, boli celkom fajn 8-)
Odpovedať
ved uvidime..ale csa je dobra spolocnost,ked som letela na alsku,tak sme leteli do frankfurtu prave s nimi..
Odpovedať
ahojte baby..tak co..vsetky poctivo upratujete? az na janku..ta je na svadbe a dodava sil svojej sestre :-)
Odpovedať
kocky to kto povedal ze Pilates je nuda? :-D vsak som po vcerajsku taka znicena, ze som spala do desiatej a nesla som ani na konferenciu, ani ruku pomaly nedvihnem a zasmiat sa mi robi nenormalne problemy :-D
Odpovedať
luko..no pekne :-D :-D :-D
Odpovedať
no lebo konfera je do druhej a kym by sme sa do Cilistova presunuli (tak tri stvrte hodku) uz by som sa mohla aj otocit
Odpovedať
...ale za to ze budem mat spevnene telo to stoji :-D lebo tie moje ochabliny..to hroza
Odpovedať
no ja musim najprv zhodit a potom mozem zacat s kalanetikou..som nabrala dost svaly..a to sa mi akosi nepaci..a aj na vahe celkovo..tak mam 2tyzdne,aby som zhodila aspon 2kg..
Odpovedať
jaj, tak to pohodicka, 2 kilecka su v pohode , ved niekori riesia tak 20 kil ;-) ja si chcem objednat este DVD lebo cvicenie je len raz do tyzdna a to je malo a podla knihy sa mi ja potrebuje obraz a zvuk ktory mi hovori co mam robit :-D
Odpovedať
jej sa mi stratilo slovo nechce z vety :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte Zilincanky.... ;-) ja len na minutku... prisla som zo skoly a o 14,00 vyrazame na sk.... Lea,vcera mi zas vypadol pocitac..on nejde poväcsiou teraz ach uz som normalne v napätiiiiii......... :-D :-N :-D a velmi sa tesim......len niekolko stresikov.....je tiez aj,ale to patri k tomu,no nie? papapapapa tak lea ked prides do za,daj vediet....budem mat sk cislo.a v pondelok zaciname.. ;-) stresovat.... :-D
Odpovedať
ahoj moja..zavola ti v nedelu podvecer..a ked chces,tak s mozeme stretnut a dam ti topanky uz zajtra ;-) stastnu cestu..
Odpovedať
luko..no ono to je viac ako tie dva kila..len nie je najlepsie zhodit viac ako kilo tyzdenne.. ale do 5kil je to stale v pohode..aj ked to su zvacsa najtazsie kila..teda pre mna posledna dva :-N
Odpovedať
lea jej to by bolo super, tak ak budes mat cas,mozme sa stretnut v nedelu vecer....a mome si niekam sadnut.... ale urcite nie na pizu :-D :-N :-D uz musim dalej robit,tak aj tebe prajem stastnu cestu.... Luko ja tiez verim,ze cez posledny tyzden cosi dam este dole.....lebo budem stale na nohach a v strese..... :-D papa
Odpovedať
dobre,ked budeme pred zilinou,tak ti zavolam..asi okolo siestej..uvidime aka bude cesta..
Odpovedať
lea, ja viem, mne tiez stale nejde dat tie dve kila dole....elbos i stale vravim, ze vsak som v pohode a nie a nie obmedzit sladkosti :-D
Odpovedať
no ja zhodim za tento vikend..ked cestujem,tak hrozne tazko jem..takze tentokrat som si kupila len ovocie..a aj dve tycinky..no len preto,aby som nabrala nejaku energiu,aj ked sa z toho robi riadna celulitida ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
jej mi povedz a to som do svojich 27mich nevedela co to znamena ze celulitida...asi preto, ze som cvicila, aj ked len doma a teraz uz dva roky nic okrem dvoch mesiacoch na spinningu...rozmyslam, ze este pohladam nejaky, strasne to dodavalo energiu ale tu blizko kde byvam maju len take stare bycikle a cestovat MHD sa mi vecer nechce...ale som rozhodnuta v septembri po svadbe urobim vodicak a uz ma nebude nic omedzovat
Odpovedať
no ja si donesiem masazny pas..aspon ma bude menej pobolievat chrbat..a zacnem cvicit..teda aspon strecing..aby som nahodou zas nepribrala na vahe.. ja tu chodim peso a mhd..a zatial mi to uplne vyhovuje..je to ovela lepsie ako autom..no na svk zas auto.. :-D
Odpovedať
hm, keby tu bolo metro tak nema problema, ale v Ba bez auta pokial nebyvas niekde v centre alebo v stvrti kde mas kvaltine zariadenia pobliz, je to skutocne obmedzujuce :-|
Odpovedať
no ja mam necelu polhodinku do prace peso,co je uplne super..tu je hrozne vela aut..a v kazdom sedi jedina osoba..obcas sa najde vynimka..takze lepsie je mat skuter.. navyse su tu bus liny..tak autobusy byvaju rychlejsie ako auta..a robia to aj preto,aby ludia viac chodili busmi.. metro obcas vyuzivam..ked idem do centra a je to uplne super..skoda,ze nema 24h prevadzku..
Odpovedať
mne trva cewsta do prace dvoma busmi v lepsom pripade 30 miut (ojedinele ked nie su zapchy) ale standardne 45 minut, z prace podla toho kedy idem ak v blbom zapchovom case tak aj hodinu ]-( a z tej hodiny 20 minut cakam na autobus ]-( ]-( ]-( ktory a chodit kazdych 10 minut ale to mozes poobede zabudnut ]-(
Odpovedať
to aj tu..ked je plny bus,ani nezastavi..lebo tu su zastavky na znamenia..a to iste,ked chces nastupit..musis kyvnut kurov..inac nezastavi :-N
Odpovedať
tak sa majte zatial..idem za vami :-D ked budem mat pristup k netu,tak sa ozvem..ale skor ako vecer to nebude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - vitaj doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak už som po sestrinej svadbe. Aký ste mali víkend? My super, takto som sa naposledy zabavila na svojej svadbe. Zajtra dám možno aj nejaké foto, ak mi pošlú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Jani tak ako bolo? zabava a ostatne veci dopadli dobre? uz ste v ZA, ci este doma?
Odpovedať
ahojte 8-) ako trávite víkend? Ja v posteli :-p akosi ma chytila choroba-opica jedna... Jani super že vám to dobre dopadlo... teším sa na foto... aspoň ste si zaspomínali na svoju svadbičku, nie? Zuzi a ty ako? škola OK? Ozaj baby... prosím vás napíšte mi kedy je to naše stretko, lebo ja som schopná na to zabudnúť... síce neviem, či neostanem na PNke, ale dúfam, že nie... x-) Smaily ideme kuknúť na svadbu? Mali by sme kúpiť na stretko jedno blahoželanie a všetky sa jej tam podpísať, takú pamiatku by mala... ;-) ... a baby, v júnových manželkách už máme jedno bábätko na svete :-D a druhé je asi už tiež na ceste... tak som rada s nimi... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?