Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tak to je super,ze taky uspesny den..my sme dnes skoncili skor,tak som si stihla aj pospat.. a ake chcete obrucky?
Odpovedať
chceli by sme platinu, rovnke, bez brilantov, 6 mm siroke .... ale este sme si neujasnili povrch, asi matny..
Odpovedať
takze take jednoduche,ale velmi elegantne :-) my sme volili biele a zlte zlato..kedze u nas kazdy nosi inu farbu :-D
Odpovedať
jasne, to je dobry napad, my chceme co najjednoduhsie... dnes sme boli v troch zlatnictvah, ci ako to tu nazvat :-D tak sme poskusali, poradili sa, ale este si to musiem poriadne premysliet.. Lei, mas cislo na toho organistu a kostolnika v Zavodi? lebo mne ho ta zenska nechcela zatial dat.. ]-(
Odpovedať
este nemam..vraj su traja organisti..ale zistim na kostolnika a dam ti potom..to budeme musiet vybavit teraz uz..lebo ked zabudneme zajednat organistu,tak to bude pruser :-D
Odpovedať
mi hovor, aj ta zenska to spominala... mamina tam pojde tento tyzden a sned nieco vyzisti, vsak ti dam vediet :-) uz ked budeme mat 100% termin zacneme vybavovat aj vsetko ostatne.. dala si si na obrucky gravirovat nieco? my by sme chceli asi datum 8-)
Odpovedať
no nam to hovoril dekan z fary..inac,moja kamoska je organistka..ona chodi hravat na svadby..ak cosi :-D na obruckach mame datum :-) mena sme si nedavali..
Odpovedať
no tak ty si kryta zo vsetkych stran :-D supeeeer aj my tak asi budeme mat.. potom daj vediet ako vyzerali ta nova kolekcia v k......e x-) ja sa tam urcite v juni zastavim... ked pojdeme do Londonu tak popozerame topanky mne a drahemu a jemu oblek, kravatu a koselu... sa tesim x-)
Odpovedať
no ja som kupila kamoske topanky v bhs..chcela na nizkom opatku..a za 15libier..super cena..kukni ich stranku ;-) hej,musim navstivit kristinu :-D ked mi tak pekne napisali,ze maju novu kolekciu a tentoraz ponechavaju vlecky :-D ja som im totiz rovno povedala,ze pokial dostanu druhy kus modelu nicole,tak nech mi daju vediet,ze tu vlecku tam chcem :-D
Odpovedať
ja sytale pozeram ich stranku, ale este tam nemaju pridane nove modely :-( ale viem, ktore by to mali byt... su celkom pekne x-) este navstivim danicu, uvidim kde ma viac oslovia.. v londone pobrouzdam oxford street, tam vzdy nieco objavim 8-) popripade covent garden.. ale asi sa tam dostaneme az v maji, lebo drahy bude mat sluzbu nejaky vikend..
Odpovedať
aha..no ja sa budem musiet tiez niekedy vybrat na oxford street..v amji mame dalsie prazdniny,tak mozno vtedy :-D a zapacil sa ti nejaky model,co som mala ja na sebe? co som skusala v danici..
Odpovedať
paci sa mi ten stvrty model, a hlavne sa mi paci, ze maju vlecky v danici :-D ale predpokladam, ze v kristine si nieco vyberiem x-) a teba asi viac zaujali tiez v kristine, vsak??
Odpovedať
Článok sa načítava...
ten model je velmi pekny..ako ja model 3 :-) opticky predlzi postavu..len mne by v tom ta postava asi nevynikla.. no mna dostal nazov pronovias :-D takze tak :-D :-D :-D
Odpovedať
v danici sa kolko hybu ceny? nevies, ci sa daju zavoje poziciavat alebo si ich musis kupit?
Odpovedať
do 13-14t..aspon som na jednych videla cenu cez 13t..no su to zo super materialu..tak isto ako aj v kristine.. zavoje by sa mali dat poziciat,no nie su take pekne,pokial ich malo niekolko neviest pred tebou.. inac..ja ten svoj mam z veltrhu a ta firma sidli v predmieri..a maju velmi dobre ceny ;-) :-)
Odpovedať
super vediet, ja by som chcela asi spanielsky zavoj, ale este uvidim podla siat, no na druhej strane, by som chcela mat zakrytu tvar pri vstupe do kostola.. tak neviem akos a rozhodnem :-D v kristine mi hovorili, ze maju ceny do 10 500 Sk x-) sa mi zda celkom ok ale nove modely mozno budu troska drahsie, vsak napises 8-)
Odpovedať
ano..tolko je maximum ;-) :-) no dam vediet..ale nemyslim,ze pojdu cez 11t.. ja mam kontakt na jednu babu,co robi zavoje na objednavku,tak ti dam potom kontakt :-) ;-)
Odpovedať
no super Lei, ake je ta holka sikovna :-D ty poznas nebezpecne vela ludi chichi 8-) pradlo pod saty si si uz vybrala? to by som chcela pozriet na slovensku.. ale mozno aj tu ma nieco zlaka.. a neviem ake chcem popolnocne saty, ale vsak ked ich uvidim budem vediet ze tie ANO drahy ta pride pockat na letisko? :-D
Odpovedať
no ja zbieram kontakty,ktore sa mi mozu zist :-D :-D 8-) no rozmyslam,ze nebudem mat podpiru..ak budem mat satenove saty,tak radsej nie..ale mam jednu korzetovu,ktoru som ani raz nemala na sebe.. popolnocne idem sit..len som zacala velmi vahat nad modelom,lebo to vyzera,ze sa budu velmi podobat svadobnym a to nechcem.. pride,lebo ideme za knazom..
Odpovedať
tak to budes mat prijemny dolet :-D ja mam rada ked ma tam niekto caka, najlepsie milovany x-) ja budem musiet mat nejake pradlo, lebo moj hrudnik nie je najvyvinutejsi 8-) ale pradlo budem nahanat az po vybere siat... vy budete platit hostom v hotely aj obed na druhy den? my to mame v plane, lebo vacsina hosti pride z mimo ZA
Odpovedať
to ano..je to hrozne milucke..a hlavne,ked nemusim cakat na batozinu :-D 8-) no ja ho mam dostatocny,takze to nie je problem.. no budeme platit len ranajky..a potom pojdu asi k nasej rodine,kedze tam bude vacsina nasich..
Odpovedať
my chceme v maximalne moznej miere odbremenit nasich rodicov, teda hlavne mojich, kedze ja som zo ZA dost, ze mi mama bude nahanat kolace, tortu, pojde na faru... snad uz nic ine x-) nechcem, aby mala v nedelu rano este stresy s rodinou, ze co im dame najest :-D nech si to uziju co najviac aku vonu pouzijes na svadbu? ja mam teraz CACHAREL - promise, ale mozno zmenim vonu na svadbu x-)
Odpovedať
no u nas sa rodiny stretaju v sobotu..a tak to bude aj u mojej,takze v piatok musime nachystat a podonasat kolace a vysluzky..a v sobotu sa uvari zrejme gulas rano..kym pridem..mam to totiz u babkinej setry..takze starosti idu k nim.. a pokial mas svedske stoly,tak nemas starost ;-) no ja kuknem na letisku..rozmyslam nad lacoste alebo lancaster :-)
Odpovedať
tak si si to dobre vyriesila, lebo ty mas veru dost ludi................. fuuuuuuuuuuuu len ci ich budes vsetkych poznat :-D naletisku je najlepsie nakupovat, to je aspon moja skusenost... ja pozriem bud v juni alebo v juli na letisku.. na kolko pojdes v juli domov? uz pridete aj s drahym? :-D
Odpovedať
mam do 80..a svoju rodinu budem poznat..teda ich polovicky asi tazko,pokial su cudzie.. nej..minule mali 20-40% zlavy,takze som rada,ze som si jeden kupila..ale teraz chcem set panskej a damskej..takze t bude troska zlozitejsie.. no na mesiac asi..a mali by sme sa vratit spolu do uk..
Odpovedať
to uz budes bukovat letenku na nove meno :-D
Odpovedať
my zrejme v septembri pojdeme autom, este sa rozhodneme..
Odpovedať
no booknem ju az po svadbe..lebo na svadbu letin do viedne..som si povedala,ze sa nejdem trepat na stansted..ale tu na najblizsie letisko :-D
Odpovedať
ja som lietavala british, maju super sluzby :-D si mohla letiet aj priamo do ziliny..
Odpovedať
a da sa? ale to vyjde dost draho potom..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?