Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ty Lei, nerobi on v nayku? mi je velmi povedomy a mam pocit, ze som ho tam videla :-D
Odpovedať
no my to mame dnes za 100 :-D :-D :-D tesi sa..hlavne preto,ze bude so mnou x-) x-)
Odpovedať
no nemala by som hovorit,kde pracuje..takze si to necham pre seba..a ty to najdes v ip :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
som ti tam tiez odpisala :)
Odpovedať
porad cosi mile milemu..stale mu cosi nosim..a teraz neviem co..mam uz nachystane coko vajka..ale este cosi chcem :-D
Odpovedať
noooooooooo, tazka to otazka :-. ja som drahemu nosila knihy, oblecenie a caje... alebo z sk, drevene pomalovane srdce, ktore nam teraz sluzi ako dekoracia :-D a tiez som mu kupila zvoncek, ze ked mu bude za mnou smutno nech si zazvoni a ja pridem :-D to este ked sme byvali ja v sk a on v uk..
Odpovedať
Lei, pekne veci maju vo Whittard and Chelsea... :-D
Odpovedať
ja toho svojho napchavam drahymi sladkostami :-D ale dostane spodne pradlo,so som objednala :-D potom to kuknem..prave som sa namotala na kozmetiku..neviem,ktora znacka je dobra..
Odpovedať
no vidis a mas darceky :-D ten moj je zblazneny do cokolady ]-( si to tu uziva, leb je tu neskutocny vyber :-D
Odpovedať
to ano..ma napadlo teraz..ze mu donesiem browne..to mam z prace..a toto je kvalitne..ale este cosi musim vymysliet :-D asi si kupit sebe na cestu a potom dam aj jemu :-D :-D :-D
Odpovedať
..jasne :-D my ideme domov juni, ale tentokrat autom, aj sa planujeme pozastavovat v europe :-D sa tesim potom by sme chceli ist v juli a na svadbu v septembri, len, aby sme dohodli ten termiiin, som z toho trosku nervozna 8-( aby si to mohol drahy vybavit v praci... :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha..no super..no ja idem teraz..na takmer dva tyzdne..a super je,ze si nemusim brat ziadnu dovolenku,kedze skoly maju prazdniny :-p 8-)
Odpovedať
..tak to je dost vyhoda..
Odpovedať
to ano..a v lete letne..takze na honeymoon ziadny problem pre mna :-D
Odpovedať
no neviem kolko volna bude mat drahy, lebo sme tento rok boli velmi casto v SK, mal nejake skolenia... popripade to odlozime na januar, by sme chceli ist na tri tyzdne a neplatene asi nedostane.. :-(
Odpovedať
a kolko ste tu uz?
Odpovedať
ja som tu bola cca 2 roky, ale potom sla naspat kvoli dokonceniu skoly a drahy je tu tri roky :-D
Odpovedať
a aka skola?
Odpovedať
som mala odklad na vyske, tak som si ju odcestovala skoncit :-D a uz ju mam uuuuspesne za sebou x-) a este som chcela ndobudnut prax v odbore 8-)
Odpovedať
a co si vystudovala? ja som sa dnes dozvedela,ze naa fakulta nedostala akreditaciu a tak musim ist na rigoroznu do bb..a tam maju dokonca temu,ktoru som mala na diplomke..takze idem pozistovat :-) chcem vyssi titul totiz :-D
Odpovedať
aaa ja som studovala v BB, soc. pedagogiku.. a tiez som premyslala nad rigo, ale este sa mi do toho velmi nechce =-) a ty mas co presne vystudovane?
Odpovedať
matika-informatika :-p 8-)
Odpovedať
fuuuuuuuuuuuuu, tak to by som si veru netrufla :-N mna skor humanitne smery, aj ked pg je ... ale matika a informatka... nieeeeeeeeee a drahy co studuje?
Odpovedať
no ja zboznujem matiku..a planujem ju ucit v uk..a pak na svk.. no moj mily je na zachrannych sluzbach :-D
Odpovedať
to bude akoze co??? hasic, zachranar???? alebo tak cosi? v ktorom rocniku je?
Odpovedať
netusim..ale skor ako hasicske sluzby..
Odpovedať
aha, tak to nas bude zachranovat :) chichi tu bys i mal sancu najst pracu v odbore? kolko vas vyjde menu na osobu? my by sme chceli mat v restike aj obed na druhy den...
Odpovedať
no uvidime..ale moze aj na letisku robit napr :-D a tak podobne..v nejakych firmach..alebo v statnej sprave.. menu este neviem..dalsi tyzden budem vediet :-D ideme za prevadzkarom..
Odpovedať
celkom slusny job by mal... my tam skocime az v juni a presne sa uz dohodneme..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?