Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ved uvidime,co nam prinesie zivot..nie som tym natesena..ale malo by to pomoct..
Odpovedať
tak som si isla kupit moj najoblubenejsi kolacik spic...ked uz mam tie narodky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko tak ti prajem dobru chut a krasneeeeeeeeee narodky...nech sa ti tento rok navzdy zapamatas ako najkrajsiii v tvojom zivote :-)
Odpovedať
dakujeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a od draheho co dostanes za prekvapko? ;-)
Odpovedať
no uz som dostala knihu a bude vecera nabuduci tyzden...neviem ci bude prekvapko :-N
Odpovedať
no a kupili sme si LCD a DVD minuly tyzden, takze tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobreeeee :-)
Odpovedať
ahoj muma..ako? luko..no ja mam strudlu v mraziaku,tak nad nou rozmyslam :-D
Odpovedať
inspiracie: http://www.najsvadba.sk/clanky/Svadob...
Odpovedať
hladas cosi na vasu svadbu? :-) :-D
Odpovedať
jj :-D aby sa nenudili :-D a aby ma zabavili :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co by si chcela? ja urcite ten slub svokier :-D
Odpovedať
este neviem, zatial len sondujem, ale v od jula mam prazdniny, tak do 30.8. mozem vymyslat a vymyslat :-D
Odpovedať
to ano..tak ako ja..len ja budem musiet vymyslat uz teraz,kedze svadbu mam na zaciatku prazdnin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko dodatocne tiez prajem vsetko naj ;-) nech sa ti splnia vsetky sny a zelania a samozrejme aj rozpravkova svadbicka :-) dnes je naozaj krasny den ;-)
Odpovedať
fifi aj u nas je nadherne....idem hned sa rozbehnut do olympia parku......velmi mi chybalo slniecko..... a potrebujem pohyb..... :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak aj tu je konecne pekne..som zvedava ako dlho to vydrzi..no hadam stiham skocit aspon na nakup,kedze som vcera nebola :-N
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo je tu niekto?
Odpovedať
ahoj fifi..ako vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati... no konecne za mnou skuska a aj prednaska, ktora skoncila automatickym zapoctom :-D aj priedusky ma uz menej bolia, skoda len, ze toto krasne pocasie si zajtra nevychutnam, lebo pracujem ]-( manzel dostal akusi crevnu virozu, tak chudatko beha postel-WC :-( a ja som si na chvilu sadla za pc... chcem hodit nejake fotky na modrustrechu, mame uz ten novy stol a stolicky v kuchyni ;-)
Odpovedať
no aspon cosi potesujuce..aj ked ta viroza je nic moc.. hadam to pocasie vydrzi,kedze coskoro pridem :-D idem teda kuknut,co super si obstarala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim to najskor pozmensovat :-)
Odpovedať
dobre teda..este chvilu pockam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok dik :-D
Odpovedať
aka som mila,ze :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, blbe svetlo, neda sa mi to poriadne odfotit, pouzila som aj vcerajsie fotky z vecera
Odpovedať
tie stolicky su suprove :-)
Odpovedať
ahojte kočky ako ste sa mali v dnešný slniečkový dník? nebolo úžasne??? konečneee 8-)
Odpovedať
ahojte :-D ja len na skok, dnes sme booli vymenit DVD rekorder, tak uz mame novy, snad uz bude aj dobry :-D kupili sme v Ikea nejake dekoracie, a rozhodli sme sa ze o dva tri roky nepojdeme do noveho bytu, ale kupime domcek....ak vsetko dobre pojde samozrejme, takze tak vcelku moj den. idem sa o chvilu pripravovat doprace :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?