Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vidis..hovorila som ti,ze je dobre sa s nim skontaktovat :-) ja som sa zatial nestretla s neochotou..ved by ani nemal byt,ked pracuje pre ludi ;-)
Odpovedať
mas pravdu, ale to funguje hlavne tu v UK, na Slovensku mam niekedy opacny pocit, aj ked aj tety na matrike boli ochotne, aspon po telefone :-D zajtra sa pokusim skontaktovat s knazom v Londone :-D poznas ho? :-N
Odpovedať
nevies co nove dostali do Kristiny?
Odpovedať
nepoznam..ja sa tvarim,ze som stale na svk :-D 8-) a ako to vyzera na zilinskej matrike? my tam ideme v aprili..
Odpovedať
som s nimi len volala, ale boli ok, su tam kazdy den od 8.00 do 17.00 hod. ved aj ja som sa tak chcela tvarit, ale na nauky musime chodit v Londone, kedze nemame znameho knaza a keby nebolo treba ziadat o dispenz, tak by som to mohla vsetko oranizovat akoze z SK neviem ako by sa zatvaril knaz na Vlkoch keby tam sla na miesto mna mama ziadt dispenz a tvrdila by, ze som v SK, asi by nas chcel vidiet vsak zajtra zavolam a budem mudrejsia :-D
Odpovedať
no my mame vlastneho knaza,tak preto je to jednoduchsie..mily ma v rodine..tak sme chceli jeho..a preto mame nauky aj u neho..ak by sme neboli v tomto taki priebercivi,tak tiez musime chodit nejak nadivoko na nauky :-D takze na matrike su kazdy den? to je super..som sa bala,ze maju tiez strankove dni..takto tam mozeme zajst,ked nam to bude vyhovovat :-D
Odpovedať
tak mi to povedali, boli velmi mile, len ma upozornili, ze mozno budeme chvilu cakat ked tam prideme ale Lei, ak tam chces ist pre Ziadost, mozu to vypytat aj tvoji rodicia, ja tam poslem mamu, ale podpisat to musite pred nimi..
Odpovedať
teda hovorime o matrike v ZA
Odpovedať
tak napisem milemu,nech pre nu skoci :-D :-D :-D moji rodicia su 400km od miesta konania svadby :-D
Odpovedať
jasne :-D ani ziaden poplatok sa neplati, som si to zistovala, teda pokial aspon jeden z paru, je z miesta kde sa chcete brat skoda, ze tie tlaciva nemaju na nete :-p drahy prisiel ko z prace a uz odfukuje.. 8-( co ti este chyba na svadbu?
Odpovedať
no vraj sa to da najst niekde na nete..musim kuknit ip..mi baby pisali,ze kde to najdem.. no este oblek pre draheho a kravatu s vestou..druzicky nie su oblecene :-D topanky by sa mi hodili a ste take ako menu,nauky,stretko s kapelou,kvety zajednat a tak podobne :-D
Odpovedať
no najdes to na stranke zilina.sk ak pojdes do sekcie obcan a na lavej strane zvolis Ziadosti a tlaciva.. len pekne pozeraj,nie ako ja..kazde tretie pozeram a to podstatne takymto sposobom som preskocila :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to uz mas v poho :-D ked uz ja budem tak daleko, aaach :-N posles mi potom link na tu ziadost? pls
Odpovedať
http://zilina.sk/obcan-ziadosti-a-tla...
Odpovedať
:-D diiiiiik nemusim posielat mamu
Odpovedať
no len to treba spravne vytlacit :-D
Odpovedať
...a vyplnit :-D nevies ake nove saty dostali do kristiny?
Odpovedať
san patrick kolekciu..
Odpovedať
model Beret, Boreal, Basauri, Bermeo, Balta, Baviera toto mi pisali zo salonu ;-)
Odpovedať
sdkusim ich najst na nete :-S uz to mam vytlacene :-D aspon tam neprezeniem mamu x-) uz sa tesim ked si budem nejake saty skusat :-o s kym si bola skusat ty?
Odpovedať
so smaily som bola..a zajednavala som sama.. ale skusit tieto pojdem v zas s nou :-D a prvykrat som bola s milym :-D
Odpovedať
som nevedela, ze sa treba objednat.. :-( a to vsade? urcite nestihnem ist vsade, ani sa mi nebude chciet.. :-p ake su najma velkosti?
Odpovedať
netreba ;-) ja som tam bola sama,ked som podpisala zmluvu ;-) no velkosti 36-40
Odpovedať
aha, tak niektore mozu na mne asi vysiet, som 36 asi to bude divne vyzerat pri skusani :-p ktore sa ti pacia z novej kolekcie? som ich pozerala :-D su krasne
Odpovedať
no myslim,ze by ich mali mat v 40..ratam 38 max...ale clovek nikdy nevie. a ktore salony chces kuknut? no ja nemozem mat uzky strih :-N nemam na to postavu..aj ked nosim 36 :-(
Odpovedať
inac..co mam prve saty v albume skusane,tak je to cislo 40 :-D a je to vidiet..
Odpovedať
chcela by som ist do kristiny, danice a mozno stich :-D ja mam predstavu ake nechcem a len zhruba predstavu ake chcem velmi sa mi pacia saty, ktore bude mat Luko x-) inac Beret a boreal sa mi pacia tiez :-D ty si uz zhryba rozhodnuta ktore chces?
Odpovedať
mne sa zda,ze tie,co sa mne pacia su boreal..ak maju taku sirsiu suknu,tak su to ony :-D mne sa paci vsetko stylu nicole..alebo olga,co mam v albume..tie su mojim snom..nedostupne na svk a cz :-(
Odpovedať
Boreal su so sirsou suknou :-D aby sme si rozumeli, Luko je Olga? mne sa pacia aj nectar, nemesis, nicol a aj naranjo od Pronovians skusala si si niektore?
Odpovedať
olga..je model siat znacky pronovias ;-) minulorocna kolekcia,najdes v albume co ma zaujalo ;-) nicole mam zajednane :-D ale tieto saty pronovias su bez vlecky..ju odstrihli totiz..preto stale hladam nove =-) no a mne sa velmi paci navel alebo davis..to v ziline nemaju..a v blave len davis :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?